VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 073
  • 2 652
# 1 260
Криса ме опроверга.
Виж целия пост
# 1 261
Абе Кристина може ли да е толкоЗ неориентирана! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 1 262
Браво, Гъме! Не се жени за Преса само.

Халката виждаш ли му я Laughing
Ожениха ли се... цъцъ.  Crossing Arms
Иначе, Гъмов не е женен, не знам ква е тая халка. newsm78
Виж целия пост
# 1 263
Това с мъжкаря е явно новата кифленско-мутренска думичка.

A преди си беше обида направо. Гнусни са ми хората, които го използват този израз.
Кристина по течението и тя...
А Светлана само като й видя нахилената физиономия и ми иде да я върна в къщичката й на двора, че само косми пуска на дивана  animal037
Виж целия пост
# 1 264
Чудя се на Гъмов ,как като човек чиято работа е свързана със словото е толкова слаб в боравеното с думите  и е толкова елементарен , като изказ, постоянно ъкащ . Явно  звездите ни са се увлекли от шутовсктото му поведение , но и като са затворени непознати  в едно пространство за два месеца това може би  е важно.
Виж целия пост
# 1 265
Каква халка?! Да не е отварачка от кен с бира?!  Joy
Виж целия пост
# 1 266
Кънчев: "Джино се превърна в един от най-големите НИ фаворити"!!! Кои "НИ"?!?!?! smile3506
Виж целия пост
# 1 267
Гъмов що не номинира Ерна, уж големи дружки...подмаза се на Джино, май се надява да направи и той един гастрол из Щатите на аванта  Wink
Виж целия пост
# 1 268
Чудя се на Гъмов ,как като човек чиято работа е свързана със словото е толкова слаб в боравеното с думите  и е толкова елементарен , като изказ, постоянно ъкащ . Явно  звездите ни са се увлекли от шутовсктото му поведение , но и като са затворени непознати  в едно пространство за два месеца това може би  е важно.

На Кичка всички й забиват нож в гърба. Каквато е чувствителна...но ще го преживее. Просто още веднъж ще й стане ясно, че човек като нея няма приятели. Има добри познати.
Виж целия пост
# 1 269
Че Гъмов да не е драматург или оратор! Той е актьор - учи чужди думички!
Виж целия пост
# 1 270
Нарочно не коментирах изказванията тук за Гъмов и Ерна. Мислех, че явно не гледам внимателно, макар да гледам всеки ден. Не виждах много от нещата, които коментирате ... Радвам се, че мнението на съквартирантите е сходно с моето.
Ще се радвам ако те двамата, заедно с Джино отидат на финала Peace
А искам да си ходи Люско. Нека отиде да се наплющи с круши и разните му там буламачи, за които говореше преди време  Sick
Виж целия пост
# 1 271
Кичка пак съска! Ей, голяма змия е тая
Призна си, че и липсват думи и не може да се изразява Mr. Green
Виж целия пост
# 1 272
Това с мъжкаря е явно новата кифленско-мутренска думичка.
А потняците и Гъмов, нейното материално олицетворение...  ooooh!

Виж целия пост
# 1 273
Ах, България те обича! Ма, тези хора много си вярват - Кичка и Ритон! Цяла България ги обичала!
Виж целия пост
# 1 274
Кичка пак съска! Ей, голяма змия е тая
Призна си, че и липсват думи и не може да се изразява Mr. Green
Нищо, сега ще ни обяснят, че това е великолепие. Не я понасям.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия