VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 082
  • 2 652
# 1 410
Кристина потвърди думите на Кичка Naughty веднага след номинациите. Ритонците продължиха да дуднат и след това, малко преди да съобщят резултатите и Кристина продължаваше да се опъва на Здравко.
Виж целия пост
# 1 411
Аз не разбрах как ще се гласува при това номиниране?  newsm78
Ще се гласува за останалите последни.А последните ги направиха първи, финалисти..Дали не гласят Ритон за победители? newsm78
Виж целия пост
# 1 412
Защо гледате това шоу не мога да разбера, задайте си въпроса - на какво ви научи, няколко дни подред прелиствам каналите и освен караници и скандали и омаскаряване на типажите, друго не виждам.

Защото това съществува и в живота. Всеки си прави съответните изводи за себе си. Ако някой го гледа само повърхностно си е негов избор. Всеки си знае Peace
Кое съществува в живота? Това ли е най-важното? Вип Брадър?

Явно е важно щом си в тази тема Sunglasses
Виж целия пост
# 1 413
Един алкохолизиран комплексар, една жена с вид на уличница и двойка сърдити старчета се самоопределиха като финалисти и се надяват, че някой щял да ги определи като любима звезда.
Виж целия пост
# 1 414
Добре де Гъмов наистина прекалява  това е ясно
Но какво ще кажете за това ,че в стремежа си да се покаже каква жертва е и на какво е подложена и как всички са срещу нея ,Кичка нахендри Кристина

Явно Криса и е споделила че са я карали да вземе позиция и Кичка го изтърси в изповедалнята  като естесвено го преиначи малко и после видяхме как Здравко скочи на Криса
Сега толкова ли не може да се усети тази жена ,че има неща които не е нужно да се казват.


А ти как разбра, че го е преиначила? Гледа ли видео?
Явно, ама хич нищо не е явно.
Може да има свидетели и колкото да ви е мъчно Кичка да не е направила интригата.
Нищо не е преиначавала Кичка и разговорът на Здравко с Кристина беше в общото помещение, точно след един от скандалите на Ритон с Кичка.
Виж целия пост
# 1 415
Защо гледате това шоу не мога да разбера, задайте си въпроса - на какво ви научи, няколко дни подред прелиствам каналите и освен караници и скандали и омаскаряване на типажите, друго не виждам.

Защото това съществува и в живота. Всеки си прави съответните изводи за себе си. Ако някой го гледа само повърхностно си е негов избор. Всеки си знае Peace
Кое съществува в живота? Това ли е най-важното? Вип Брадър?

А ти защо пишеш в тази тема, като не го смяташ за важно и не те учи на нищо?  Mr. Green
И защо трябва да ни учи на нещо? Не допускаш ли, че може да го гледаме за просто за разтоварване?
Виж целия пост
# 1 416
Колко точно казано,дядо Хаджия
Виж целия пост
# 1 417
Защо гледате това шоу не мога да разбера, задайте си въпроса - на какво ви научи, няколко дни подред прелиствам каналите и освен караници и скандали и омаскаряване на типажите, друго не виждам.

Защото това съществува и в живота. Всеки си прави съответните изводи за себе си. Ако някой го гледа само повърхностно си е негов избор. Всеки си знае Peace
Кое съществува в живота? Това ли е най-важното? Вип Брадър?


miglena.aleksandrova, в живота има и разтоварване, забавление. Не всичко, което правим е да учим, да се развиваме и да ставаме по- добри специалисти. това го правим 23 часа в денонощието. 1 час разпускаме. Mr. Green
За всеки най- важното е различно.
Явно искате да ни кажете нещо още с първия си пост. Давайте смело!
Виж целия пост
# 1 418
Вие не чухте ли Здравко как каза на Кристина : " Не харесвам поведение тип охлюв,ама както и да е"
Виж целия пост
# 1 419
Защо гледате това шоу не мога да разбера, задайте си въпроса - на какво ви научи, няколко дни подред прелиствам каналите и освен караници и скандали и омаскаряване на типажите, друго не виждам.

Защото това съществува и в живота. Всеки си прави съответните изводи за себе си. Ако някой го гледа само повърхностно си е негов избор. Всеки си знае Peace
Кое съществува в живота? Това ли е най-важното? Вип Брадър?

Съществуват такива хора, характери, взаимоотношения.....
От важните неща в живота има и по-важни и още по-важни и така. Нека бъде избор на всеки Simple Smile
Виж целия пост
# 1 420
Кое съществува в живота? Това ли е най-важното? Вип Брадър?
А кое е най-важното в този живот? Едно важно трябва да е валидно за всички ли?! Ние тук разпускаме и хич не ни е важен Брадъра...минава и заминава.
Виж целия пост
# 1 421
Вие не чухте ли Здравко как каза на Кристина : " Не харесвам поведение тип охлюв,ама както и да е"
Щото е некрофил и предпочита мумии...  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 422
Чухме го Здравко.
Според мен участието на Ритон в Биг Брадър беше огромна грешка. Човек не знае, не допуска колко може да се изложи. Хората си имаха фенове, за какво им трябваше да влизат и на стари години да стават за резил.
Зрителите ще ги запомнят със скандалите на Здравко , с лъжите, интригите. Жал ми е чак за тях.
Веднъж Сизър палас, сега пък катя се отмята от думите си.....
Защо бе хора не си седяхте кротко. Сега на всичкото отгоре и 100 бона басчето на Люси. Люси е абсолютно прав и цяла България го видя. Не само това, ами те скачат, напинят се... той беше доста елегантен в поведението си. Изкефи ме.
Виж целия пост
# 1 423
Аз пък ако съм на Люси ще заведа дело. Баса е записан и са го видели сума ти зрители.
Виж целия пост
# 1 424
Чухме го Здравко.
Според мен участието на Ритон в Биг Брадър беше огромна грешка. Човек не знае, не допуска колко може да се изложи. Хората си имаха фенове, за какво им трябваше да влизат и на стари години да стават за резил.
Зрителите ще ги запомнят със скандалите на Здравко , с лъжите, интригите. Жал ми е чак за тях.
Веднъж Сизър палас, сега пък катя се отмята от думите си.....
Защо бе хора не си седяхте кротко. Сега на всичкото отгоре и 100 бона басчето на Люси. Люси е абсолютно прав и цяла България го видя. Не само това, ами те скачат, напинят се... той беше доста елегантен в поведението си. Изкефи ме.

Видяхме я Катя какво лъжливо същество е.
Това означава, че е излъгала за срещата с Кичка преди предването.
Отрече всичко, но по поведението и личеше, че лъже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия