VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 071
  • 2 652
# 1 470
Люси е.
Виж целия пост
# 1 471
Big Brother няма ли най-накрая да глобиш Гъмов заради грозните му обиди или ни пробутваш едно нормално морално поведение?!?!?!  Crossing Arms Това ли е примерът,който показваш на зрителите=да толерираме това грозно поведение?

Абсолютно! Защо Гъмов не отнесе наказание от ВБ за просташкото си поведение към съквартирант? Защо се толерират открити обиди, които също са вид насилие над личността и които навсякъде другаде в интернет пространството се цензурират и изказващите ги получават БАН? Thinking

За съжаление грубости и обиди имаше в предишния бб. Тогава пак нищо не се направи. За предаването е важен сеирът.

Ами това го коментирахме назад с Бианка, но да се повторя:

Да им дават по един меч и да почват да се ръгат. Щото то психическото и физическото насилие едно и също, все е насилие, само че второто е по-зрелищно. Със сигурност разплискана кръв ще им вдигне рейтингът до небесата. Sick
Виж целия пост
# 1 472
Даааа Peace Ето още няколко снимки на Люси преди.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 473
Много си е готина Кристина според мен. Не я вълнуват коалиции и кой кого мрази. Възрастен човек е и може сама да решава как да се държи. Кой по-дяволите е Здравко за да й заповядва да взима страна в безумно безмислените им спорове Rolling Eyes

Абсолютно! Какви са тези вземания на страни?! Тя може да има трета гледна точка, защо трябва да е на страната на Кичка или на Ритон?? Или пък може да реши изобщо да не се занимава със случая дори! - това също е позиция. ДеЦкоградински работи приказват ритоните.
Виж целия пост
# 1 474
Два генерални въпроса ме човъркат тази вечер.
Защо Ласкин е коментатор? Не е честно. Всички знаем защо е некоректно. Или ББ смята драгия зрител за толкоз тъп, че да не усети леките повеи в коментарите му. Автоматично всички останали участници са в неравностойно положение.
Втория въпрос е защо Биг Брадър не пусне в хола на телевизора пред всички участници снимка с интервюто на Филип Киркоров и коментара му как Кичка е напълнила Сизър Палас и, че той лично е присъствал на нейния триумф?/ нещо подобно беше/
А Биг Брадър? Долен си!
Смешните коментари зад кадър, провокациите, които настроиха всички в къщата...елементарни постановки
И на първо място, пияницата Гъмов, който не се посвени да се държи като на бит пазар, забравяйки да спомене, че и той и останалите всъщност имат информация от външния свят беше супер възмутен как можело Кичка да си чете пощата?
Двоен аршин! Цялото предаване е в този нюанс.
Виж целия пост
# 1 475
Опааа, кой е този хубавец?  Mr. Green
Скрит текст:
Люси - от периода “Клип купон“ по БНТ?
Виж целия пост
# 1 476
Опааа, кой е този хубавец?  Mr. Green
Скрит текст:
Люси - от периода “Клип купон“ по БНТ?
Идея си нямам от кога са. Намерих ги в нета
Виж целия пост
# 1 477
И на първо място, пияницата Гъмов, който не се посвени да се държи като на бит пазар, забравяйки да спомене, че и той и останалите всъщност имат информация от външния свят беше супер възмутен как можело Кичка да си чете пощата?
Двоен аршин! Цялото предаване е в този нюанс.

То е ясно, че ВБ е долен. Ама като ги е страх от мечки, да не са ходили в гората. Единствено съм възмутена, че за явни обиди не се налага наказание. Не за друго, а защото обидите са вид насилие - нарича се психическо насилие - което извършено в домашна обстановка, се нарича домашно насилие. Тази къща, на ВБ, е дом на съквартирантите и ако в този дом се толерира домашно насилие, то какво остава в домовете на милиони хора по света и у нас, където домашното насилие е взело чудовищни размери и страданието е неизмеримо...? Thinking Струва си продуцентите на предаването да се замислят по този въпрос и ако е възможно - да си отговорят на него. Защото участвайки индиректно в това домашно насилие, чрез индиферентността си, започвам да си задавам въпроса що за морал имат самите те?

П.С. Не съм гледала предишния ББ, затова не мога да го коментирам. Коментирам сегашният ВБ.
Виж целия пост
# 1 478

Втория въпрос е защо Биг Брадър не пусне в хола на телевизора пред всички участници снимка с интервюто на Филип Киркоров и коментара му как Кичка е напълнила Сизър Палас и, че той лично е присъствал на нейния триумф?/ нещо подобно беше/
А Биг Брадър? Долен си!
Смешните коментари зад кадър, провокациите, които настроиха всички в къщата...елементарни постановки
И на първо място, пияницата Гъмов, който не се посвени да се държи като на бит пазар, забравяйки да спомене, че и той и останалите всъщност имат информация от външния свят беше супер възмутен как можело Кичка да си чете пощата?
Двоен аршин! Цялото предаване е в този нюанс.

Наистина ли има такова интрвю с Киркоров?
Виж целия пост
# 1 479
" КИРКОРОВ СЕНЗАЦИОННО ЗАЯВИ: БЯХ НА КОНЦЕРТА КА КИЧКА БОДУРОВА В ЛАС ВЕГАС
 Филип Киркоров сложи точка на един от най- сериозните скандали в този сезон на Вип Брадър, а именно – пяла ли е Кичка в „Сизър Палас“ или не. Руската мегазвезда споделя, че лично е присъствал на концерта й в легендарното казино на Лас Вегас през 1999 г. Киркоров описва изявата на Кичка Бодурова в „Сизър Палас“ като „триумф“ в свое интервю за в. Уикенд. Легендарният руски изпълнител следи с интерес всеки епизод на „Вип Брадър“, заради участието на близките му приятели Катя и Здравко от дует „Ритон“. Киркоров се познава също с Кичка и Кристина Димитрова. С дует „Ритон“ обаче са повече от семейни приятели. Катя и Здравко се познават със семейството на Филип Киркоров повече от 40 години. Певецът е бил още дете, когато те са гостували в дома на родителите му във Варна. Според звездата на Русия, е нормално големи артисти като дует „Ритон“ и Кичка Бодурова, в моменти на силен стрес, да загубят мярката и да се по- емоционални. Филип Киркоров и дует „Ритон“ се събират винаги, когато певецът си дойде в България. Здравко е по- темпераментен, заявява бившия съпруг на Алла Пугачова. Но и двамата са с големи сърца и много мили, споделя Киркоров."

От тук:
https://www.facebook.com/svetska.bg/
Виж целия пост
# 1 480
Катя излъга най нагло,отвратителни са и двамата с истеричния и мъж.Не им знам творчеството и не искам да го знам.
Виж целия пост
# 1 481
Даааа Peace Ето още няколко снимки на Люси преди.
Скрит текст:

О, тогава Люси беше много готин, опитваха се с бандата му да правят неща по "западен" стил - пееха, танцуваха.... След това се загуби някъде, след това го знаех като име /но без никаква представа кой е/ около гаджето му, и чак, когато взе участие в "Денсинг старс" и напомниха за миналото му направих връзка и си спомних.
Виж целия пост
# 1 482
И на първо място, пияницата Гъмов, който не се посвени да се държи като на бит пазар, забравяйки да спомене, че и той и останалите всъщност имат информация от външния свят беше супер възмутен как можело Кичка да си чете пощата?
Двоен аршин! Цялото предаване е в този нюанс.

То е ясно, че ВБ е долен. Ама като ги е страх от мечки, да не са ходили в гората. Единствено съм възмутена, че за явни обиди не се налага наказание. Не за друго, а защото обидите са вид насилие - нарича се психическо насилие - което извършено в домашна обстановка, се нарича домашно насилие. Тази къща, на ВБ, е дом на съквартирантите и ако в този дом се толерира домашно насилие, то какво остава в домовете на милиони хора по света и у нас, където домашното насилие е взело чудовищни размери и страданието е неизмеримо...? Thinking Струва си продуцентите на предаването да се замислят по този въпрос и ако е възможно - да си отговорят на него. Защото участвайки индиректно в това домашно насилие, чрез индиферентността си, започвам да си задавам въпроса що за морал имат самите те?

П.С. Не съм гледала предишния ББ, затова не мога да го коментирам. Коментирам сегашният ВБ.

Ами предния епизод...Кичка казва,че смята Тритон за много успешни предвид 40 годишния стаж на сцена.След което брадъра обявява- това видиш ли било конспирация,щото никога не била го казвала.Хех.Да се смееш ли да плачеш ли?.
Онова с мейла на Кичка пак беше изсмукано от пръстите.Не ми е толкоз на сърце ,ама тая жена наистина много я обиждаха-то не бяха -кукумицин,баба ти Кица,животно,кисело зеле ,да се върнела в бидона .Отвратително!
Виж целия пост
# 1 483
Харесвах Гъмов поради някаква неясна причина, дори след като ви чета от началото и всички малко по малко го намразихте - но това тази вечер беше прекалено, наистина или не се показва всичко, или той не е на себе си. Колкото и да те дразни някой, не може да говориш така. Тегли майна  и прключи или просто отстъпи, но това беше ужасно.  Rolling Eyes
Ерна също ми харесва, малко смесени чувства имам, но по-скоро ми харесва. До някъде я разбирам и сякаш съм склонна да я оправдая.
Стана ми тъжно за Кичка, въпреки че не ми е по вкуса като цяло. Наистина много тенденциозно отношение към нея.
Люси ми беше противен, ама напоследък ми харесва.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 484
Люси го помня от слабия му период. След това дълго време не бях ни чувала, ни чела нищо за него и изведнъж го мярнах в някаква статия непомнякъде, че бил надебелял много бла, бла. Тогава не повярвах, мислех, че е поредната измишльотина, но явяването му в Денсинг старс не остави и капка съмнение за  истинността на значителните промени във външния му вид...за съжаление.

П.П. Това да се счита за записване след Атаката. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия