VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 071
  • 2 652
# 1 515
Точно обратното е според мен,  жени, на които им липсва емпатия, обикновено са жертви на нещо подобно. Ако си отраснала в такава среда, предполагам че ти се струва нормално или поне не е кой знае какъв проблем да ти кажат кукумицин. Масово в България психическият тормоз не се брои за насилие, щом не я бие всичко е наред!

Еми и аз съм била жертва на нещо подобно и не съм отрасла в много здравословна среда, ама не търпя такива неща.
Виж целия пост
# 1 516
Aх, колко са възхитени от Джино! Мисля че Джино добре си играе ролята. Ритонците са ужасно злобни и отмъстителни, а Ернестина ме изненада с нерешителния вот....Съжалявам Кичка, защото толкова обиди понесе и то геройски! Искам Кичка да спечели!

+1 Харесвам Джино,добро и възпитано момче е, но не искам той да спечели! Някак, не ми се връзва.
А, и не ми стана ясно, защо е влезъл в ББ. Никой не подозираше за съществуването му преди да се появи в Нови Хан.Каква звезда, кВи пет лева?  
Виж целия пост
# 1 517
Два генерални въпроса ме човъркат тази вечер.
Защо Ласкин е коментатор? Не е честно. Всички знаем защо е некоректно. Или ББ смята драгия зрител за толкоз тъп, че да не усети леките повеи в коментарите му. Автоматично всички останали участници са в неравностойно положение.
Втория въпрос е защо Биг Брадър не пусне в хола на телевизора пред всички участници снимка с интервюто на Филип Киркоров и коментара му как Кичка е напълнила Сизър Палас и, че той лично е присъствал на нейния триумф?/ нещо подобно беше/
А Биг Брадър? Долен си!
Смешните коментари зад кадър, провокациите, които настроиха всички в къщата...елементарни постановки
И на първо място, пияницата Гъмов, който не се посвени да се държи като на бит пазар, забравяйки да спомене, че и той и останалите всъщност имат информация от външния свят беше супер възмутен как можело Кичка да си чете пощата?
Двоен аршин! Цялото предаване е в този нюанс.


Леки? Та той снощи директно заяви, че иска Ернестина да спечели, защото бил влюбен в нея и мъжа й. Били семейни приятели от години, на това му се вика конфликт на интереси hahaha

Аз пък искам Джино да спечели, и почвам да мисля, че всичко е завъртяно точно с тази цел - хем сеир с великите Ритонци и Кичка, хем едно непознато момче да му се създаде идеален образ, та бившата му да се разкае и да си го вземе обратно.
Виж целия пост
# 1 518
Добро утро!
Много сладко на  предишната страница две маймунки писали една след друга Heart Eyes

Все по-ми е маловажно кой ще е официалният победител (това във връзка с много вероятните манипулации от страна на ББ), и все по-ми е важно, че се видя това, което се видя в шоОто.
Виж целия пост
# 1 519
Два генерални въпроса ме човъркат тази вечер.
Защо Ласкин е коментатор? Не е честно. Всички знаем защо е некоректно. Или ББ смята драгия зрител за толкоз тъп, че да не усети леките повеи в коментарите му. Автоматично всички останали участници са в неравностойно положение.
Втория въпрос е защо Биг Брадър не пусне в хола на телевизора пред всички участници снимка с интервюто на Филип Киркоров и коментара му как Кичка е напълнила Сизър Палас и, че той лично е присъствал на нейния триумф?/ нещо подобно беше/
А Биг Брадър? Долен си!
Смешните коментари зад кадър, провокациите, които настроиха всички в къщата...елементарни постановки
И на първо място, пияницата Гъмов, който не се посвени да се държи като на бит пазар, забравяйки да спомене, че и той и останалите всъщност имат информация от външния свят беше супер възмутен как можело Кичка да си чете пощата?
Двоен аршин! Цялото предаване е в този нюанс.


Леки? Та той снощи директно заяви, че иска Ернестина да спечели, защото бил влюбен в нея и мъжа й. Били семейни приятели от години, на това му се вика конфликт на интереси hahaha

Аз пък искам Джино да спечели, и почвам да мисля, че всичко е завъртяно точно с тази цел - хем сеир с великите Ритонци и Кичка, хем едно непознато момче да му се създаде идеален образ, та бившата му да се разкае и да си го вземе обратно.
Коментаторите са много зле подбрани. Всички са на едно мнение, няма никаква динамика.
Виж целия пост
# 1 520
Благодаря, значи бях хванала края на "драмата"с какво казала Катя, но честно казано не бях изненадана и не ме впечатли много...просто очаквам подобно поведение от тях.
Виж целия пост
# 1 521
А Антония с нейните цитати от "Адвокат на дявола" е най-зле ooooh!
Виж целия пост
# 1 522
Кичка се "правела" на жертва. Трябва наистина да си тъп и нагъл, за да твърдиш, че зрителите са толкова глупави, че ще повярват, когато някой се "прави" на нещо.

То и Гъмов се прави на интелектуалец, ама не му личи. От него повече ми мирише на вкиснало зеле и на тоалетна.

А Ерна..., бай, Ерна, и тебе те харесвах..."Гъмов, ако го изиграя така, гръмни ме да не се мъча!" Ти, мила не можеш ни така, ни иначе! На 50 и кусур години отдавна трябваше да имаш звездни роли, приятелчето ти-също.

Стори ли ми се, че след номинациите Преслава се опита да дръпне Гъмов и да го накара да не се занимава с Кичка и той обеща.

"Ша счупа тоз тиливизор"
Виж целия пост
# 1 523
Скрит текст:
Много интересно, седиш и гледаш едни хора по телевизията. Мислиш си, че са нормални.
Виждаш Здравко какъв е нащастник в едно предаване, викаш "абе, той роля играе, нали е жури, хайде сега ще влезне в това предаване и ще е човек." Да, ама друг път. Боклук.
Гледаш Ернестина, продава си щастливо матраци, влиза с думи против Николета Лозанова, казваш си "тази ще е различна, ще е човек". Да, ама друг път. Боклук.
Гледаш го Гъмов, говори някви неща в Сблъсък, после води некадърно едно риалити, ама си викаш "актьор, може пък да е забавен". Да, ама друг път. Боклук, некадърен при това.

Направо ме заболя корема.

Поздравления за коментара! smile3501

Еййй, да ме оцени някой и мене, бе!  Laughing Laughing bouquet


Аз не искам и Кичка да спечели. Да кажат накрая "Няма звезда на България, изложихте се всички. Айде сега, кой откъде и по живо по здраво, ама не се вясвайте повече по телевизорите, че сте много жалки."

Някой надолу спомен Кичка, че направила интрига за Музикална Академия и как тя трябвало да спечели. Спомням си, че тя беше ужасно привилегирована в онова предаване, много нагла, пееше само нейни песни, беше хвалена от Здравко, все едно е гъска, която снася златни яйца. Хората направо не я понасяха. Не си спомням кой спечели, но ако си мисли, че тя е заслужавала, значи е изключително заблудена.
Виж целия пост
# 1 524
Не съм от София, няма как да ходя на куклен театър там и видях за първи път Гъмов в първото издание на "Като две капки вода". Бях възхитена. Наистина. Много е талантлив в това отношение, представи се перфектно. Ама ... май до там.
Сега не гледам предаването, гледах началото, тук там отнякъде, някой клип по нета, и чета коментарите. Първото, което ми направи впечатление (и то не добро) беше още в началото - първо влезе Преслава, след нея Гъмов и едни от първите му думи бяха - да си сипем по една чаша. Дори и първото искане до ВБ беше за тирбушон. Тогава ореола взе да се пропуква. И с течение на времето, най-вече при това, което чета тук май пиедестала съвсем падна и виждам как човек може да си промени мнението на 180 градуса за малко време.

И едно интервю с Иво, извинявам се ако вече е дадено, пропуснала съм:

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=5090543
Виж целия пост
# 1 525
Скрит текст:
Два генерални въпроса ме човъркат тази вечер.
Защо Ласкин е коментатор? Не е честно. Всички знаем защо е некоректно. Или ББ смята драгия зрител за толкоз тъп, че да не усети леките повеи в коментарите му. Автоматично всички останали участници са в неравностойно положение.
Втория въпрос е защо Биг Брадър не пусне в хола на телевизора пред всички участници снимка с интервюто на Филип Киркоров и коментара му как Кичка е напълнила Сизър Палас и, че той лично е присъствал на нейния триумф?/ нещо подобно беше/
А Биг Брадър? Долен си!
Смешните коментари зад кадър, провокациите, които настроиха всички в къщата...елементарни постановки
И на първо място, пияницата Гъмов, който не се посвени да се държи като на бит пазар, забравяйки да спомене, че и той и останалите всъщност имат информация от външния свят беше супер възмутен как можело Кичка да си чете пощата?
Двоен аршин! Цялото предаване е в този нюанс.


Леки? Та той снощи директно заяви, че иска Ернестина да спечели, защото бил влюбен в нея и мъжа й. Били семейни приятели от години, на това му се вика конфликт на интереси hahaha


Винаги са били такива коментаторите. Главно, защото са си "приятели" с някои от тези в Къщата и ги защитават, каквото и да направят.
А Ласкин ми е толкова мижав с това постоянно натякване, че са приятели и като цяло "хвалба" с кого е приятел. Прилича ми на няква фенка, която ги е видяла един път в заведение, снимала се е с тях и сега говори как били много близки.
Виж целия пост
# 1 526
На Джино при вчерашните номинации му лъсна истинското лице - значи предишния път номинира с негативна точка Ритон, защото Здравко много крещял и обиждал и видите ли, Джино не бил свикнал на такива крясъци и отношение. Вчера номинира с положителна точка Гнома, бил най- достоен да спечели, явно крясъците и обидите към Кичка като "животно", "бидон със зеле", "болен червей", овча кожа" и т.н. не са го впечатлили, малко двойни стандарти...Другото, което ме потресе е Ерна - не мога да си представя някой мъж да обижда по-подобен просташки и груб начин една жена и аз да се хиля като пача и да се забавлявам. Да видим дали ако някой я обиди с подобни епитети  пак ще ѝ бъде толкова смешно, голямо падение и тя заора дъното...
Виж целия пост
# 1 527
На Джино при вчерашните номинации му лъсна истинското лице - значи предишния път номинира с негативна точка Ритон, защото Здравко много крещял и обиждал и видите ли, Джино не бил свикнал на такива крясъци и отношение. Вчера номинира с положителна точка Гнома, бил най- достоен да спечели, явно крясъците и обидите към Кичка като "животно", "бидон със зеле", "болен червей", овча кожа" и т.н. не са го впечатлили, малко двойни стандарти...Другото, което ме потресе е Ерна - не мога да си представя някой мъж да обижда по-подобен просташки и груб начин една жена и аз да се хиля като пача и да се забавлявам. Да видим дали ако някой я обиди с подобни епитети  пак ще ѝ бъде толкова смешно, голямо падение и тя заора дъното...

Мда, надявам се, че Маги Халваджиян също си е направил съответните изводи и Гъмов повече няма да го видим по ТВ. Защото Маги е интелигентен мъж и със сигурност никога не би нарекъл никого "овча кожа", нито пък "болен червей", а аз, като драг зрител, всеки път като видя Гъмов, ще се сещам за обидите, които не се посвени да изрече към една жена, пред целокупния български народ.
Виж целия пост
# 1 528
Маги винаги си защитава хората, доколкото виждам. Последен пример - Жана ... все не мога да и запомня фамилията.
Виж целия пост
# 1 529
На Джино при вчерашните номинации му лъсна истинското лице - значи предишния път номинира с негативна точка Ритон, защото Здравко много крещял и обиждал и видите ли, Джино не бил свикнал на такива крясъци и отношение. Вчера номинира с положителна точка Гнома, бил най- достоен да спечели, явно крясъците и обидите към Кичка като "животно", "бидон със зеле", "болен червей", овча кожа" и т.н. не са го впечатлили, малко двойни стандарти...Другото, което ме потресе е Ерна - не мога да си представя някой мъж да обижда по-подобен просташки и груб начин една жена и аз да се хиля като пача и да се забавлявам. Да видим дали ако някой я обиди с подобни епитети  пак ще ѝ бъде толкова смешно, голямо падение и тя заора дъното...
Изобщо не съм учудена, Ернестина също наричаше Люси как ли не пред другите съквартиранти, когато той я номинира. Нарече го и "животно" пред Кичка - снощи го показаха отново, та се подсетих.

Пуснаха продължението на разговора с Иво Танев при Гала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия