






Обижда с грозни думи, вика, непрекъснато пие.... е, вече даде мноооого добър пример за горкото дете.
Според мен Мърлестина я гласят за победител. Продуцентите ще видят, че навсякъде ври и кипи, от негативни изказвания за пияндето и няма да посмеят.
А Гъмов е обикновен комплексиран пияндурник,безинтересен и посредствен актьор.Знае ли някой колко му е хонарара на пияницата в ББ? Толкова пропаднал ми се вижда, че имам чувството, че само заради безплатната пиячка и безплатните цигари е влезъл да се излага. 
Според мен Мърлестина я гласят за победител. Продуцентите ще видят, че навсякъде ври и кипи, от негативни изказвания за пияндето и няма да посмеят.
А Гъмов е обикновен комплексиран пияндурник,безинтересен и посредствен актьор.Знае ли някой колко му е хонарара на пияницата в ББ? Толкова пропаднал ми се вижда, че имам чувството, че само заради безплатната пиячка и безплатните цигари е влезъл да се излага. 




Препоръчани теми