VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 071
  • 2 652
# 1 500
От фейса



 Joy Joy Joy

Кичка създаде култов израз. И ще стане по-велик от "Ар ю токинг то ми?"  hahaha

Тези жени, които оправдават поведението на Гъмов, не са били обиждани по този начин. Затова им липсва съчувствие. Лошото е, че и емпатия липсва. Умението да се поставиш на мястото на другия, златното правило "не прави това, което не искаш на теб да ти правят" са напълно пренебрегвани. Вилнеещи грубияни са толерирани, Гъмов и Здравко са еквиваленти на Сидеров. Жалко за нас...какво общество си строим и какво общество ще оставим на децата си? newsm78

+ хора, които подкрепят поведението на Гъмов са прости като него. Това е най-логичното обяснение.
Виж целия пост
# 1 501
Точно обратното е според мен,  жени, на които им липсва емпатия, обикновено са жертви на нещо подобно. Ако си отраснала в такава среда, предполагам че ти се струва нормално или поне не е кой знае какъв проблем да ти кажат кукумицин. Масово в България психическият тормоз не се брои за насилие, щом не я бие всичко е наред!
Виж целия пост
# 1 502
От фейса



 Joy Joy Joy

Кичка създаде култов израз. И ще стане по-велик от "Ар ю токинг то ми?"  hahaha

Тези жени, които оправдават поведението на Гъмов, не са били обиждани по този начин. Затова им липсва съчувствие. Лошото е, че и емпатия липсва. Умението да се поставиш на мястото на другия, златното правило "не прави това, което не искаш на теб да ти правят" са напълно пренебрегвани. Вилнеещи грубияни са толерирани, Гъмов и Здравко са еквиваленти на Сидеров. Жалко за нас...какво общество си строим и какво общество ще оставим на децата си? newsm78

+ хора, които подкрепят поведението на Гъмов са прости като него. Това е най-логичното обяснение.

Мда. И прехвалените Преслава и Ернестина си мълчаха като мишки при изтъпленията на Гъмов. Това ми били "приятелки" - виждат го, че се излага като кифладжия, вместо да отидат да го спрат, те се крият по ъглите и се забавляват, без грам да си помислят, че този човек, ако нещо го настъпят на криво, ще изригне в същия просташки маниер и към тях...Защото вълкът козината си мени, но нрава - никога.

Точно обратното е според мен,  жени, на които им липсва емпатия, обикновено са жертви на нещо подобно. Ако си отраснала в такава среда, предполагам че ти се струва нормално или поне не е кой знае какъв проблем да ти кажат кукумицин. Масово в България психическият тормоз не се брои за насилие, щом не я бие всичко е наред!

Сега като се замисля...права си. Peace
Виж целия пост
# 1 503
Гъмов си търси лесни жертви
срещу такива от които ще пострада няма да посмее да скочи според мене!

Виж целия пост
# 1 504
Според мен Джино е изключително разочарован от ритонците, но не го демонстрира явно. преди много ги уважаваше и харесваше, но вече не. Ние също ги видяхме що за хора са. Здравко го разбра, но няма как да се нахвърли върху него, засега Peace
Аз не разбрах, може ли Кичка да сечели или само един от 4-мата ще спечели? Нещо съвсем се обърках Simple Smile
Виж целия пост
# 1 505
Гъмов си търси лесни жертви
срещу такива от които ще пострада няма да посмее да скочи според мене!

Гъмов е приел ролята на непукист, борец за права и свободи и черна овца едновременно. Проблемът си е негов, но аз, на мястото на Кичка Бодурова, бих го скъсала от съдебни дела. Защото такива хора не бива да бъдат толерирани и трябва да се научат що е то уважение към ближния. За "любов" въобще и не говоря - този човек не е християнин, няма смиреност и доброта в душата му. Отвътре е празен.
Виж целия пост
# 1 506
Не мога да си представя, че такова пропаднало човече като пияндето Гъмов, изобщо може да ми бъде близък и приятел.В перманентен махмурлук, всички са му криви, всичко го дразни, яд го е на целият свят.Ужас!
В предишните епизоди каза, че не можел да се извини на Кичка, понеже гледало детето му и не искал да му дава такъв лош пример. А сега вече не мисли за детето. Naughty Обижда с грозни думи, вика, непрекъснато пие.... е, вече даде мноооого добър пример за горкото дете.
Виж целия пост
# 1 507
на Светлана се извини
а и там беше много убеден в правотата си

нещастен циркаджия!
Виж целия пост
# 1 508
Скрит текст:
Вече искам  да дадат наградата на Тъпото Светле. То, милото с нейното инфантилно поведение на бавноразвиваща, започва да ми става симпатична на фона на пияницата-простак Гъмов, света Мърлестина и злобната Тетка Ката. Да, ама не! Naughty Според мен Мърлестина я гласят за победител. Продуцентите ще видят, че навсякъде  ври и кипи, от негативни изказвания за пияндето и няма да посмеят. Stop  А Гъмов е обикновен комплексиран пияндурник,безинтересен и посредствен актьор.Знае ли някой колко му е хонарара на пияницата в ББ? Толкова пропаднал ми се вижда, че имам чувството, че само заради безплатната пиячка и безплатните цигари е влезъл да се излага.
И ако съм на Кичка, онзи пропаднал пияница Гъмов, ще го съдя до
дупка. И ще му направя жалкият животец,още по-тъмно черен.
Подкрепям горното мнение с тази разлика, че искам да връчат плакета на Кичка и ония да се пръснат от злоба. Не знам какво спокойствие и търпение трябва да притежава човек, за да изтърпи тоя смърф Гъмов. И преслава покрай него като вземе да се лигави и картинката е.. Sick
А за Ернестина - няма такава фурнаджийска лопата. То не е гушкане със Светла, то не е мазнене на тоя и оня.  #2gunfire
Виж целия пост
# 1 509
Направо не вярвам, че го пиша това, но на мястото на Кичка, бих наела няколко яки батки, да питат Гнома след предаването, кой е червей! Пък и да го поналожат малко, може и с бидон. Щото правораздаването у нас...е неефективно.
Виж целия пост
# 1 510
Скрит текст:
Вече искам  да дадат наградата на Тъпото Светле. То, милото с нейното инфантилно поведение на бавноразвиваща, започва да ми става симпатична на фона на пияницата-простак Гъмов, света Мърлестина и злобната Тетка Ката. Да, ама не! Naughty Според мен Мърлестина я гласят за победител. Продуцентите ще видят, че навсякъде  ври и кипи, от негативни изказвания за пияндето и няма да посмеят. Stop  А Гъмов е обикновен комплексиран пияндурник,безинтересен и посредствен актьор.Знае ли някой колко му е хонарара на пияницата в ББ? Толкова пропаднал ми се вижда, че имам чувството, че само заради безплатната пиячка и безплатните цигари е влезъл да се излага.
И ако съм на Кичка, онзи пропаднал пияница Гъмов, ще го съдя до
дупка. И ще му направя жалкият животец,още по-тъмно черен.
Подкрепям горното мнение с тази разлика, че искам да връчат плакета на Кичка и ония да се пръснат от злоба. Не знам какво спокойствие и търпение трябва да притежава човек, за да изтърпи тоя смърф Гъмов. И преслава покрай него като вземе да се лигави и картинката е.. Sick
А за Ернестина - няма такава фурнаджийска лопата. То не е гушкане със Светла, то не е мазнене на тоя и оня.  #2gunfire


Е, и аз искам Кичка до го получи, но няма! Сигурна съм! Иначе, за мен Кичка е истинският победител!
За това написах Светлана. :stop По добре тя, отколкото някой от останалите злоби и интриганти!
Виж целия пост
# 1 511
Aх, колко са възхитени от Джино! Мисля че Джино добре си играе ролята. Ритонците са ужасно злобни и отмъстителни, а Ернестина ме изненада с нерешителния вот....Съжалявам Кичка, защото толкова обиди понесе и то геройски! Искам Кичка да спечели!
Виж целия пост
# 1 512
От фейса



 Joy Joy Joy

Кичка създаде култов израз. И ще стане по-велик от "Ар ю токинг то ми?"  hahaha

Тези жени, които оправдават поведението на Гъмов, не са били обиждани по този начин. Затова им липсва съчувствие. Лошото е, че и емпатия липсва. Умението да се поставиш на мястото на другия, златното правило "не прави това, което не искаш на теб да ти правят" са напълно пренебрегвани. Вилнеещи грубияни са толерирани, Гъмов и Здравко са еквиваленти на Сидеров. Жалко за нас...какво общество си строим и какво общество ще оставим на децата си? newsm78

И да, Кичка трябва да съди Гъмов за обидите, които й нанесе пред цяла България.

Абсолютно недопустимо е, наистина. Аз обидите няма да ги забравя лично.

Кичка се държи като пич в ситуацията. Аз бих му върнала по-лошо на Гъмов.
Виж целия пост
# 1 513
4 сигурни финалисти до момента.
4 на номинации.
1 ли ще се присъедини към финалистите? Нали по принцип са 5?
Ако е така всеки ден сигурно ще излиза по 1 от понеделник до четвъртък или....?
Виж целия пост
# 1 514
Люси го помня от слабия му период. След това дълго време не бях ни чувала, ни чела нищо за него и изведнъж го мярнах в някаква статия непомнякъде, че бил надебелял много бла, бла. Тогава не повярвах, мислех, че е поредната измишльотина, но явяването му в Денсинг старс не остави и капка съмнение за  истинността на значителните промени във външния му вид...за съжаление.

П.П. Това да се счита за записване след Атаката. Laughing
Люси имаше епизодична роля в сериала “Под прикритие“- половин час се чудех от къде ми е познат този актьор. Драстична промяна при него, но сигурно си има причини за това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия