VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 072
  • 2 652
# 1 545
                          Ерна и Гъмов се имат за много над другите,хора от друга класа,другите плебеи.Жалко тях.
 

 Peace   Grinning
Виж целия пост
# 1 546
Странно е, че не беше харесан като петел от младите момичета. Кичка искрено си го харесваше (не като мъж, а като приятелче), но той усети, че с нея са двама и се насочи към по-интересното в групата. Гъмов си обръсна косата заради него... Джино тотално се увъртя с актьорския състав.

Мисля, че не беше харесан като петел, защото по-далеч от собствената си физиономия в огледалото не вижда. Джино е едно самовлюбено момче и изключително суетен. Като характер е хамелеон.

Според мен не го харесаха, защото той самият явно страда по онази фолкаджийка. А се увърта около Люси и Гъмов, защото му се ще да е в шоу-бизнеса, като говореха за ходенето в щатите той спомена и за някакъв клип да правят там, може би мисли да участва. Peace
Виж целия пост
# 1 547
На какво обаче се дължи огромното самочувствие на Гъмов и Ерна? Незабравими роли в киното? Номинации за Оскар? Някакъв алкохолизиран треторазряден кукловод и остаряла хубавица.
Не видях нищо от прословутия им интелект, от начетеността им. Освен пушене, пиене, крясъци и обиди от Гъмов и злобно подсмихване под мустак от Ерна.
Виж целия пост
# 1 548
                          Ерна и Гъмов се имат за много над другите,хора от друга класа,другите плебеи.Жалко тях.

Е как....те са зърното, другите са плявата. Кой го определи това - ами те самите Joy

Като оная приказка, дето я пишехме по детските лексикони:
-Човекът е най-висшето създание на природата!
-Кой е казал това?
-Човекът!
Виж целия пост
# 1 549
На какво обаче се дължи огромното самочувствие на Гъмов и Ерна? Незабравими роли в киното? Номинации за Оскар? Някакъв алкохолизиран треторазряден кукловод и остаряла хубавица.
Не видях нищо от прословутия им интелект, от начетеността им. Освен пушене, пиене, крясъци и обиди от Гъмов и злобно подсмихване под мустак от Ерна.

+1
И най-фалшива игра в мюзикъла.
А да не говорим, че и на номинациите Ернестина не можа да се разреве като хората. Слаби актьори, лоши хора.
Виж целия пост
# 1 550
Иво изклопа как Гъмов постоянно просил алкохол. Постоянно!
Виж целия пост
# 1 551
Гала каза, че ще спечели Джино,Гъмов или Ерна    ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 1 552
Сърбят ме ръцете за нова анкета.....Дайте, моля, свежи идеи......
Виж целия пост
# 1 553
Сърбят ме ръцете за нова анкета.....Дайте, моля, свежи идеи......

Ще съди ли Кичка Гъмов за обида? Simple Smile

Шегувам се.
Виж целия пост
# 1 554
Сърбят ме ръцете за нова анкета.....Дайте, моля, свежи идеи......

Ами кой ще бъде спасен в понеделник Rolling Eyes


Според мен ще спечели или Джино или Кичка, Кичка отново ще е спасена в понеделник
Виж целия пост
# 1 555
И все пак, нещо ме гложди от известно време. Кичка определено показа завиден самоконтрол и зверска издържливост на всякакви провокации. Но това никак не ми се връзва с образа на човек, който е импулсивен и говори под натиска на емоциите, без да премисли преди това. newsm78 Има някакво разминаване тук и аз от известно време се чудя, дали Кичка не подхлъзна всички в къщата абсолютно премерено и хладнокръвно. Ще вземе тя да се окаже по-голям режисьор и от Люската.  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 556
Мне, просто мнооогоооо иска да спечели!
Виж целия пост
# 1 557
Дано спечели Джино. Peace
Виж целия пост
# 1 558
Не мога да я разбера Ернестина. Много ми е двойна, изключително противоречаща.

Главният й цитат като влиза в предаването е против Николета Лозанова, след това първа приятелка й е точно Николетица, оп, Гонзовица, де.

След това е обидена на Люси, че той казал неща за Моника, ама не се обижда на Гъмов, че се изразява по този начин за Кичка. Пък и се смее на всичкото отгоре.

Когато Кичка плаче е игра, но когато някой друг плаче не е.

Уж е мислеща, рационална и т.н. неща, с които се определя, ама когато някой я засегне и почва да номинира само на емоционално ниво.

Просто не й вярвам. Не разбирам какъв човек е  newsm78 Има някакви изкуствени ценности, които не спазва или?
Виж целия пост
# 1 559
Иво изклопа как Гъмов постоянно просил алкохол. Постоянно!
Че то е очевидно, че е аллкохолик (пък и доста се пише за това)....ама нали работеше в Нова, няма как да го очернят, като една Кичка, която е готова за среща с невролог, психолог и т.н. след като излезе #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия