VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 071
  • 2 652
# 1 560
Иво изклопа как Гъмов постоянно просил алкохол. Постоянно!

Каза ли нещо друго интересно, Танев?
Виж целия пост
# 1 561
Не мога да я разбера Ернестина. Много ми е двойна, изключително противоречаща.

Главният й цитат като влиза в предаването е против Николета Лозанова, след това първа приятелка й е точно Николетица, оп, Гонзовица, де.

След това е обидена на Люси, че той казал неща за Моника, ама не се обижда на Гъмов, че се изразява по този начин за Кичка. Пък и се смее на всичкото отгоре.

Когато Кичка плаче е игра, но когато някой друг плаче не е.

Уж е мислеща, рационална и т.н. неща, с които се определя, ама когато някой я засегне и почва да номинира само на емоционално ниво.

Просто не й вярвам. Не разбирам какъв човек е  newsm78 Има някакви изкуствени ценности, които не спазва или?

Е как ще я разберем ние плебса, тя е толкова възвишена...как обясняваше на Ритон, че не им слушала музиката, защото слушала Пинк Флойд -  ей такива музикални сноби най-обичам. Все ми е на ума, че не е слушала никога тяхна песен ама нейсе ooooh!

И как викаше на Кристина - ама стига с това русото, не може всички да сме руси. Коя си ти, че да казваш кой как да се боядисва бе, маме?!?
Виж целия пост
# 1 562
Явно го закрилят, а можеха да им спрат пиенето и цигарите и тогава...колко още можеха да се изложат?!
Иво каза, че и излизането и влизането и флирта на Преслава са постановка.
Виж целия пост
# 1 563
Мисля,че в думите на Кичка за стратегията на Ерна има много истина.
Само така си обяснявам, че се сприятели с "моделките".
Влязла е в къщата с ясната цел да направи група, която да я добута до финал.
Много се учудих, че не се познавали преди с Гъмов.  newsm78
Ми то прегръдки, пляскане по дупето, шушу-мушу.
Ама така са "интелектуалците"  Sick
Тя е знаела какъв характер е и се е презастраховала да е на нейна страна.

Светла и Ритон бяха употребени от Ерна и Гъмов и мисля, че снощи го разбраха.
Ритон много са се надявали, да са претенденти за победа на повече от участниците.
Катя доста се зачерви след като разбра, че нямат повече положителни номинации.
Виж целия пост
# 1 564
Вярно как Гъмов пляскаше по задника Ерна. Така непринудено, толкова невинно. ooooh! Какво като се познават отпреди. Приятелството има някакви граници, поне за повечето хора. Но Гъмов като че ли не е безразличен към Ерна. Това се коментираше и преди. А флирта с Преслава, доколкото е флирт нито е забавен, нито интересен. Не си ги представям навън като двойка.
Виж целия пост
# 1 565
Мисля,че в думите на Кичка за стратегията на Ерна има много истина.
Само така си обяснявам, че се сприятели с "моделките".
Влязла е в къщата с ясната цел да направи група, която да я добута до финал.
Много се учудих, че не се познавали преди с Гъмов.  newsm78
Ми то прегръдки, пляскане по дупето, шушу-мушу.
Ама така са "интелектуалците"  Sick
Тя е знаела какъв характер е и се е презастраховала да е на нейна страна.

Светла и Ритон бяха употребени от Ерна и Гъмов и мисля, че снощи го разбраха.
Ритон много са се надявали, да са претенденти за победа на повече от участниците.
Катя доста се зачерви след като разбра, че нямат повече положителни номинации.
Ерна приложи старата максима “Разделяй и владей“, само че нещо не ѝ се получи точно, както го е планирала. Номенираха я и тя изгуби контрол.
Виж целия пост
# 1 566
Сега се сетих, че Гъмов разплака Светлана по доста грозен начин, в негов стил! Нооо...тогава Ерна гък не каза!
Виж целия пост
# 1 567
Сега се сетих, че Гъмов разплака Светлана по доста грозен начин, в негов стил! Нооо...тогава Ерна гък не каза!

Ерна и вчера се хилеше на интелигентното определение от устата на Гъмов за Кичка - червей    Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 568
Ох, силно се съмнявам, че Кичка ще направи нещо по въпроса, но страшно ми се иска да заведе дело срещу Гъмов, когато излезе. Мисля, че такова поведение не трябва да остава ненаказано.
Виж целия пост
# 1 569
Ох, силно се съмнявам, че Кичка ще направи нещо по въпроса, но страшно ми се иска да заведе дело срещу Гъмов, когато излезе. Мисля, че такова поведение не трябва да остава ненаказано.
+1 Crazy
Дано и Люси да си поиска 100-те хил. от Тритон.... Sick
Виж целия пост
# 1 570
Ох, силно се съмнявам, че Кичка ще направи нещо по въпроса, но страшно ми се иска да заведе дело срещу Гъмов, когато излезе. Мисля, че такова поведение не трябва да остава ненаказано.
+1 Crazy
Дано и Люси да си поиска 100-те хил. от Тритон.... Sick
И с тях да си плати на Моника, която задължително трябва да го съди!
Виж целия пост
# 1 571
Хаха, да съвсем забравих за Моника.
Виж целия пост
# 1 572
А  аз се чудя с какво толкова ги омайва Гъмов. Какво чувство за хумор имал...ама направо страхотно, брашно  в сешоар и криене на кабел. Пък бил начетен, интелигентен, сладур, а аз явно гледам друго предаване.
Виж целия пост
# 1 573
А  аз се чудя с какво толкова ги омайва Гъмов. Какво чувство за хумор имал...ама направо страхотно, брашно  в сешоар и криене на кабел. Пък бил начетен, интелигентен, сладур, а аз явно гледам друго предаване.
Пиенето ти е малко Laughing
Виж целия пост
# 1 574
Сега се сетих за нещо, което прочетох във Фейсбук в началото на сезона. Една жена беше разказала как преди много години - 32 май бяха, Ритон дошли да пеят в тяхното малко провинциално градче. Тя оставила децата на мъжа си и отишла на концерта. Голяма радост, много аплодисменти и накрая, когато си тръгвала щастлива към вкъщи, се оказала зад Катя и Здравко, които си говорели нещо. Жената изпаднала в потрес, когато чула Катя да казва:"Ще им пеем на тези селяндури на бис." Тогава това мнение във Фейсбук не ми направи голямо впечатление, защото Ритон никога не са ми били особено симпатични. То по-скоро затвърди мнението ми за тях, но сега се сетих, че по време на целия сезон и двамата от Ритон(особено Здравко) подскачаха като ужилени за професионалната си чест. Е, голяма чест ще да е, щом по собствените им думи професионално са забавлявали с пеенето си "селяндури". Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия