VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 071
  • 2 652
# 1 575
Не мога да я разбера Ернестина. Много ми е двойна, изключително противоречаща.

Главният й цитат като влиза в предаването е против Николета Лозанова, след това първа приятелка й е точно Николетица, оп, Гонзовица, де.

След това е обидена на Люси, че той казал неща за Моника, ама не се обижда на Гъмов, че се изразява по този начин за Кичка. Пък и се смее на всичкото отгоре.

Когато Кичка плаче е игра, но когато някой друг плаче не е.

Уж е мислеща, рационална и т.н. неща, с които се определя, ама когато някой я засегне и почва да номинира само на емоционално ниво.

Просто не й вярвам. Не разбирам какъв човек е  newsm78 Има някакви изкуствени ценности, които не спазва или?

Ернестина е жена на мъжа си. Тя мисли като мъжа си, говори като мъжа си, действа като мъжа си. Смята, че по този начин е "куул". Има нещо обаче, което не й достига да е куул. Поне не го показа в шоуто - принципност. Когато ползваш двоен аршин в подобни ситуации, не е куул, а първичен инстинкт.
Виж целия пост
# 1 576
Да си стои зад паравана на кукления театър. Дори гласа му не искам да чувам!
Да си стои в кукления театър, ама и там може да му изстине мястото с тоя алкохолизъм. Самата директорка на театъра, където работи Гъмов каза, че не отишъл на представление, не се обадил за причината, търсили го по телефона, Гъмов не отговарял /най-вероятно е бил пиян-залян/. Дала му последен шанс, също така му удържали пари от заплата да заплати всички билети от проваленото представление.
Това го "изрови" Патрашкова в Черешката на тортата. Беше директор(мъж) на театъра и каза, че Гъмов сам е предложил това да плати билетите.
Там не се изказа лошо директорът на театъра за Гъмов, дали заради камерата или все пак може да не е толкова лош човек в реалния свят, де да знаем Simple Smile
Виж целия пост
# 1 577
KaPaMeJl, и в реалния свят няма да е по- различен от това, което показа във ВБ, може да е по- зле дори. Не случайно е разведен. Ако дадат приза на Гъмов, това означава, че се награждава алкохолизмът, посредствеността(професионална), грубиянството, липсата на уважение и АГРЕСИЯТА.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Много се дъвкаха разводите на Кица, но никой не отчете факта, че и Гъмов е разведен.
Преди време Въргала спечели първото място, въпреки че пиеше, но не помня да е проявявал подобна агресия. Въргала е/ беше известен на цяла Бг. Гъмов е известен в Сф, той е на ниво читалищна самодейност. Участието му в Капките беше траги-комично, воденето на онова циркаджийско предаване беше абсолютен провал. Както каза Кица- на какво отгоре е това самочувствие при него?! Кичка е на светлинни години преди него, дори и сега, въпреки че е на 60 и кариерата и е позалязла. Тя е пак много, много над него. На какво отгоре Вб ни го натрапват?!
Катя снощи удари дъното, от това по- надолу няма.
Ерна покрай мъжа си е свикнала с пиянски изцепки, грубо държание, остри реплики и пр. Но е непростимо като човек да се хилоти, когато някой обижда така грозно Кичка. Не защото обижда точно Кичка, а по принцип трябва да проявява нетърпимост към такъв тип поведение. Но, както беше написано в по- предни постове, Ерна е от едно котило с Гъмов.
Кристина да си отива. Безсмислен е престоят и в къщата.
Виж целия пост
# 1 578
Това го "изрови" Патрашкова в Черешката на тортата. Беше директор(мъж) на театъра и каза, че Гъмов сам е предложил това да плати билетите.
Там не се изказа лошо директорът на театъра за Гъмов, дали заради камерата или все пак може да не е толкова лош човек в реалния свят, де да знаем Simple Smile
Да, така беше, сигурно другият вариант е бил дисциплинарно уволнение....Щото така да тръгнеш да изплащаш билети с мизерната си заплатка говори, че само и единствено Гъмов е бил виновен за пропадналото представление и е нямал уважителна причина за това....
Виж целия пост
# 1 579
Като Ви чета коментариите, мисля, че за вас /или за поне повечето от вас/ има два цвята - бяло или черно: Кичка е бяла, а Гъмов и Ернестина, а извинете и Ритон са черни. Не симпатизирам на никого, но гледайки не забравям, че всички вътре са хора като нас - и с положителните си качества и със слабостите си. Това, че някой е по-известен в пространството, ми не го прави автоматично човек без слабости. Нека също така, когато се коментира, да не забравяме, че ние гледаме части, моменти от времето, в което прекарват повечето. Неминуемо е да се карат, да изпускат парата. Ако човек се води по написаното, ми почти целия форум, никога не е употребявал "по-така" думички, никога не е влизал в конфликти с околните, едва ли не в къщи си говорите на Вие /а между другото, доста от определенията за някои от участниците са меко казани не дотам възпитани и доста, хм...обидни/
Виж целия пост
# 1 580
Вярно как Гъмов пляскаше по задника Ерна. Така непринудено, толкова невинно. ooooh! Какво като се познават отпреди. Приятелството има някакви граници, поне за повечето хора. Но Гъмов като че ли не е безразличен към Ерна. Това се коментираше и преди. А флирта с Преслава, доколкото е флирт нито е забавен, нито интересен. Не си ги представям навън като двойка.

Когато Ерна се правеше на сводница заради Моника и го разпитваше имал ли си приятелка, Гъмов каза, че имал някаква приятелка, която приличала визуално много на Ерна. Бил много хлътнал по нея, ама какво да прави - Биг брадър му даде сценарий да хлътне по Преса. Жалко, че изглежда зле (и природно, и от пиенето), та всякаква евентуална интимност между него и натоканата Преслава докарва до позиви за повръщане, но Биг брадър нямаше кой знае какъв избор - с кой да я гаджоса от тези в къщата? С Иво ли, който е с женен и с внучка, с Ритона ли, пред очите на Ката, с Джино ли, който изглежда влюбен единствено в себе си, с Деян ли, който влезе със заявката за сериозна приятелка и имат съвсем различен лайфстайл с Преса, с Люси ли, който чак си поплакваше за неговата приятелка...? Но май по-добре да я бяха изкарали обратна Преса и да бяха завъртяли някаква интрига между нея и Светла, вместо с тоя  пияндурник.

Ерна (това име не го възприемам, вероятно нарочно така се представя, вместо Ернестина, за да не ѝ викат по-селското "Тинче", а мъжът ѝ никога не съм чувал да ѝ казва пред зрители нещо различно от Ернестина) в действителност е точно тип "Николета", затова намери за сродни души Светлана и Моника. Просто е попаднала в различна от тяхната среда, по-културна, но културата просто се е плъзгала по Тинчето, без да я рафинира. Красива на младини, получавала всичките си професионални успехи благодарение на красотата си, защото тя талант няма, играе все една и съща роля навсякъде, където съм я гледала. Както някой в къщата се изрази, играе все проститутка. Толкова си може жената, обаче вече остарява и дори и за проститутка не става да играе. По някаква причина си въобразила, че е попила интелект от Слабаков, обаче издиша. Абсурдни ми бяха тия призиви и обвинения към зрителите - вие, ако не гласувате за когото аз ви посоча, значи не можете да различите черно и бяло. Аз ви казвам кое е черното, изгонете го, разпнете го.
Виж целия пост
# 1 581
На бас, че сега Гъмов ще го накарат да се извини на Кичка...Обаче ние си знаем, че няма да е искрен и ако съм на мястото на Кичка, няма да му приема извиненията.
Виж целия пост
# 1 582
Като Ви чета коментариите, мисля, че за вас /или за поне повечето от вас/ има два цвята - бяло или черно: Кичка е бяла, а Гъмов и Ернестина, а извинете и Ритон са черни. Не симпатизирам на никого, но гледайки не забравям, че всички вътре са хора като нас - и с положителните си качества и със слабостите си. Това, че някой е по-известен в пространството, ми не го прави автоматично човек без слабости. Нека също така, когато се коментира, да не забравяме, че ние гледаме части, моменти от времето, в което прекарват повечето. Неминуемо е да се карат, да изпускат парата. Ако човек се води по написаното, ми почти целия форум, никога не е употребявал "по-така" думички, никога не е влизал в конфликти с околните, едва ли не в къщи си говорите на Вие /а между другото, доста от определенията за някои от участниците са меко казани не дотам възпитани и доста, хм...обидни/

Ама виж как се кара гъмов, и как се кара Кичка например. Разлика от земята до небето.
Епитети като овча кожа, червей, каца със зеле....трудно ще намериш из форумите сигурно...
Простащина е това на гъмов, иначе не може да се нарече...
Виж целия пост
# 1 583
Имам си роден чичо,брат на баща ми,и той интелектуалец,но  наистина е умен Simple Smileи като Гъмов си пада по алкохола.Е,него такъв ще си го обичам,но мисля,че чичо  има по-голям късмет от Гъмов,има до себе си жена,от старата генерация,сега е клекнал,че то,ни алкохола,ни цигарите, ни жените не прощават де Simple Smileа и възрастта го подгони Simple Smile,жена му не го оставя,а как и се иска... Simple Smileа Гъмов ще остане сам-самичък,с тоя характер...Грозно се държа,падна на дъното,Ернестина и тя,как подмолно се усмихваше,Джино не става,помня как плюеше по Луна,че е туркиня,е той пък е циганин, и какво от това..не забравям как се изплю на земята...Сорри Simple SmileСветлето не го отразявам просто,Кичка се държа,и аз не знам как успя.Говоря от моята позиция Simple SmileАз не бих издържала,щях да го ударя самозабравилия се Гъмов,Ритонците изобщо не ги коментирам...causa perduta Simple SmileПлявата изплува,защото ББ иска смс-и,иска пари,не го интересуват поведения Гъмови,Ернини,Ритонови Simple Smile...всичко е пари
Виж целия пост
# 1 584
Вярно как Гъмов пляскаше по задника Ерна. Така непринудено, толкова невинно. ooooh! Какво като се познават отпреди. Приятелството има някакви граници, поне за повечето хора. Но Гъмов като че ли не е безразличен към Ерна. Това се коментираше и преди. А флирта с Преслава, доколкото е флирт нито е забавен, нито интересен. Не си ги представям навън като двойка.

Когато Ерна се правеше на сводница заради Моника и го разпитваше имал ли си приятелка, Гъмов каза, че имал някаква приятелка, която приличала визуално много на Ерна. Бил много хлътнал по нея, ама какво да прави - Биг брадър му даде сценарий да хлътне по Преса. Жалко, че изглежда зле (и природно, и от пиенето), та всякаква евентуална интимност между него и натоканата Преслава докарва до позиви за повръщане, но Биг брадър нямаше кой знае какъв избор - с кой да я гаджоса от тези в къщата? С Иво ли, който е с женен и с внучка, с Ритона ли, пред очите на Ката, с Джино ли, който изглежда влюбен единствено в себе си, с Деян ли, който влезе със заявката за сериозна приятелка и имат съвсем различен лайфстайл с Преса, с Люси ли, който чак си поплакваше за неговата приятелка...? Но май по-добре да я бяха изкарали обратна Преса и да бяха завъртяли някаква интрига между нея и Светла, вместо с тоя  пияндурник.

Ерна (това име не го възприемам, вероятно нарочно така се представя, вместо Ернестина, за да не ѝ викат по-селското "Тинче", а мъжът ѝ никога не съм чувал да ѝ казва пред зрители нещо различно от Ернестина) в действителност е точно тип "Николета", затова намери за сродни души Светлана и Моника. Просто е попаднала в различна от тяхната среда, по-културна, но културата просто се е плъзгала по Тинчето, без да я рафинира. Красива на младини, получавала всичките си професионални успехи благодарение на красотата си, защото тя талант няма, играе все една и съща роля навсякъде, където съм я гледала. Както някой в къщата се изрази, играе все проститутка. Толкова си може жената, обаче вече остарява и дори и за проститутка не става да играе. По някаква причина си въобразила, че е попила интелект от Слабаков, обаче издиша. Абсурдни ми бяха тия призиви и обвинения към зрителите - вие, ако не гласувате за когото аз ви посоча, значи не можете да различите черно и бяло. Аз ви казвам кое е черното, изгонете го, разпнете го.

Аз като проститутка не съм я гледала. Naughty
В два филма съм я гледала - "Ерудитъ" и "ХИндемит", хареса ми, може да не е гениална, но има добро присъствие.
А ако чете човек горното, ще рече, че Ернестина е някакво селско момиченце от овчарско семейство по незнайни пътища домогнала се до интелектуалния елит. Ми не е така.  
Виж целия пост
# 1 585
всички вътре са хора като нас - и с положителните си качества и със слабостите си.
Цял сезон чакаме да видим позитивните качества у някои участници Mr. Green
Виж целия пост
# 1 586
Като Ви чета коментариите, мисля, че за вас /или за поне повечето от вас/ има два цвята - бяло или черно: Кичка е бяла, а Гъмов и Ернестина, а извинете и Ритон са черни. Не симпатизирам на никого, но гледайки не забравям, че всички вътре са хора като нас - и с положителните си качества и със слабостите си. Това, че някой е по-известен в пространството, ми не го прави автоматично човек без слабости. Нека също така, когато се коментира, да не забравяме, че ние гледаме части, моменти от времето, в което прекарват повечето. Неминуемо е да се карат, да изпускат парата. Ако човек се води по написаното, ми почти целия форум, никога не е употребявал "по-така" думички, никога не е влизал в конфликти с околните, едва ли не в къщи си говорите на Вие /а между другото, доста от определенията за някои от участниците са меко казани не дотам възпитани и доста, хм...обидни/

Има дребна и съществена разлика - това тук е анонимен форум. И точно анонимността дава силата да си такъв, какъвто си, но дори във форума обиди между участниците не се толерират. Обаче в реалния живот е много важно възпитанието. Защото за някои може да е двуличие да не казваш в прав текст какво мислиш за някой непознат, с когото по стечение на обстоятелствата си се събрал да живееш заедно, за други обаче е въпрос на възпитание. Има си други начини човек да изразява неодобрение без да използва езикът на агресията. Това е и една от причините хората да ходят на училище - за да си изградят навици на общуване. А семейната среда е определяща във възпитанието на един човек. Няма да коментирам фактът, че в този формат на ББ са събрали някакъв елит, защото това, което се показва, повече ми клони към каруцарско ниво. Каруцарите, обаче, се предполага, че не са ходили на училище, че произхождат от семейства, където възпитанието е било възпитание на камшика. Но това, което ни показват хора, които претендират за някаква елитарност, е под всякаква критика.
Виж целия пост
# 1 587
Ернестина била кръстена на еврейската си баба, като Ерна означавало на иврит "Господ да ги накаже" или нещо подобно. Тя сама го казва в едно интервю, което бях пуснала някъде из темите Peace
Виж целия пост
# 1 588
Вярно как Гъмов пляскаше по задника Ерна. Така непринудено, толкова невинно. ooooh! Какво като се познават отпреди. Приятелството има някакви граници, поне за повечето хора. Но Гъмов като че ли не е безразличен към Ерна. Това се коментираше и преди. А флирта с Преслава, доколкото е флирт нито е забавен, нито интересен. Не си ги представям навън като двойка.

баси глупостите  ooooh! Laughing
Виж целия пост
# 1 589
На никой не симпатизирам и ми е все едно кой ще спечели, но черното бяло не мога да кажа. Кица сама си изпроси подигравките и отношението към себе си, изобщо не е за ожалване. Каква кариера, какви 5 лева  #Crazy Никой не я помни, че била пяла нещо на младини, на Орфея през 70те. Дори баща ми, който е от нейното поколение не можа да се сети и 1 нейна песен, единственото, което знаеше за нея е, че се омъжила в чужбина за някакъв богаташ ииииии......там на Кичка кариерата приключва. Това, че тя си мисли, че е правила шеметни концерти пеейки по сватби и кръщенета на бизнес партньорите на всеки пореден съпруг си е нейната заблуда. Никой нямаше и да и отвори дума, ако самата тя не беше започнала да занимава всички с това колко била велика, да претендира за по-специално отношение и т.н. Така, че както са казали хората: кой каквото сам си го направи никой не може да му го направи! Да не говорим, че тя не се спира да прави разправии и никога не млъква и винаги иска последната дума да е нейна. Ако беше всичко срещу нея нагласено, както тук се твърди, нямаше всички без изключение да не могат да я понасят, все някой щеше да прозре "грозната конспирация".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия