Има някакви изкуствени ценности, които не спазва или?

Какво като се познават отпреди. Приятелството има някакви граници, поне за повечето хора. Но Гъмов като че ли не е безразличен към Ерна. Това се коментираше и преди. А флирта с Преслава, доколкото е флирт нито е забавен, нито интересен. Не си ги представям навън като двойка.
и като Гъмов си пада по алкохола.Е,него такъв ще си го обичам,но мисля,че чичо има по-голям късмет от Гъмов,има до себе си жена,от старата генерация,сега е клекнал,че то,ни алкохола,ни цигарите, ни жените не прощават де
а и възрастта го подгони
,жена му не го оставя,а как и се иска...
а Гъмов ще остане сам-самичък,с тоя характер...Грозно се държа,падна на дъното,Ернестина и тя,как подмолно се усмихваше,Джино не става,помня как плюеше по Луна,че е туркиня,е той пък е циганин, и какво от това..не забравям как се изплю на земята...Сорри
Светлето не го отразявам просто,Кичка се държа,и аз не знам как успя.Говоря от моята позиция
Аз не бих издържала,щях да го ударя самозабравилия се Гъмов,Ритонците изобщо не ги коментирам...causa perduta
Плявата изплува,защото ББ иска смс-и,иска пари,не го интересуват поведения Гъмови,Ернини,Ритонови
...всичко е пари
Какво като се познават отпреди. Приятелството има някакви граници, поне за повечето хора. Но Гъмов като че ли не е безразличен към Ерна. Това се коментираше и преди. А флирта с Преслава, доколкото е флирт нито е забавен, нито интересен. Не си ги представям навън като двойка.
Какво като се познават отпреди. Приятелството има някакви граници, поне за повечето хора. Но Гъмов като че ли не е безразличен към Ерна. Това се коментираше и преди. А флирта с Преслава, доколкото е флирт нито е забавен, нито интересен. Не си ги представям навън като двойка.
Никой не я помни, че била пяла нещо на младини, на Орфея през 70те. Дори баща ми, който е от нейното поколение не можа да се сети и 1 нейна песен, единственото, което знаеше за нея е, че се омъжила в чужбина за някакъв богаташ ииииии......там на Кичка кариерата приключва. Това, че тя си мисли, че е правила шеметни концерти пеейки по сватби и кръщенета на бизнес партньорите на всеки пореден съпруг си е нейната заблуда. Никой нямаше и да и отвори дума, ако самата тя не беше започнала да занимава всички с това колко била велика, да претендира за по-специално отношение и т.н. Така, че както са казали хората: кой каквото сам си го направи никой не може да му го направи! Да не говорим, че тя не се спира да прави разправии и никога не млъква и винаги иска последната дума да е нейна. Ако беше всичко срещу нея нагласено, както тук се твърди, нямаше всички без изключение да не могат да я понасят, все някой щеше да прозре "грозната конспирация". Препоръчани теми