VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 072
  • 2 652
# 1 530
Джино за мен се пази. Следи на къде духа вятъра и той се включва. Люси успя да го манипулира и гласува под негово давление. Относно възпитанието, не съм много сигурна, че е супер възпитан, просто не се чувства на място има едно уважение към "звездите". Когато всички бяха срещу Луна - Джино си махна маската и доста избълва срещу нея. Позволи си го още само веднъж - към Кичка и то след като видя, че всички са срещу нея.
Почти съм убедена, че Кичка ще е финалист.
Виж целия пост
# 1 531
На Джино при вчерашните номинации му лъсна истинското лице - значи предишния път номинира с негативна точка Ритон, защото Здравко много крещял и обиждал и видите ли, Джино не бил свикнал на такива крясъци и отношение. Вчера номинира с положителна точка Гнома, бил най- достоен да спечели, явно крясъците и обидите към Кичка като "животно", "бидон със зеле", "болен червей", овча кожа" и т.н. не са го впечатлили, малко двойни стандарти...Другото, което ме потресе е Ерна - не мога да си представя някой мъж да обижда по-подобен просташки и груб начин една жена и аз да се хиля като пача и да се забавлявам. Да видим дали ако някой я обиди с подобни епитети  пак ще ѝ бъде толкова смешно, голямо падение и тя заора дъното...
Мда, надявам се, че Маги Халваджиян също си е направил съответните изводи и Гъмов повече няма да го видим по ТВ. Защото Маги е интелигентен мъж и със сигурност никога не би нарекъл никого "овча кожа", нито пък "болен червей", а аз, като драг зрител, всеки път като видя Гъмов, ще се сещам за обидите, които не се посвени да изрече към една жена, пред целокупния български народ.
Съгласна съм напълно.
Popule, дано не го виждаме повече. Да си стои зад паравана на кукления театър. Дори гласа му не искам да чувам!
Виж целия пост
# 1 532
Точно обратното е според мен,  жени, на които им липсва емпатия, обикновено са жертви на нещо подобно. Ако си отраснала в такава среда, предполагам че ти се струва нормално или поне не е кой знае какъв проблем да ти кажат кукумицин. Масово в България психическият тормоз не се брои за насилие, щом не я бие всичко е наред!

Еми и аз съм била жертва на нещо подобно и не съм отрасла в много здравословна среда, ама не търпя такива неща.


Еми, значи не се отнася за тебе! Не познавам и затова не съм сложила всички отраснали в нездравословна среда под един знаменател. Доказано е, че повечето от хората повтарят семейния модел  и много по- малко успяват да осъзнаят реално нещата и да избягат от такова повторение!


Оф, другият противняк Танев е при Гала. На този вече и интонацията му не мога да търпя  Sick
Виж целия пост
# 1 533
Вече искам  да дадат наградата на Тъпото Светле. То, милото с нейното инфантилно поведение на бавноразвиваща, започва да ми става симпатична на фона на пияницата-простак Гъмов, света Мърлестина и злобната Тетка Ката.
Скрит текст:
Да, ама не! Naughty Според мен Мърлестина я гласят за победител. Продуцентите ще видят, че навсякъде  ври и кипи, от негативни изказвания за пияндето и няма да посмеят. Stop  А Гъмов е обикновен комплексиран пияндурник,безинтересен и посредствен актьор.Знае ли някой колко му е хонарара на пияницата в ББ? Толкова пропаднал ми се вижда, че имам чувството, че само заради безплатната пиячка и безплатните цигари е влезъл да се излага.
И ако съм на Кичка, онзи пропаднал пияница Гъмов, ще го съдя до дупка. И ще му направя жалкият животец,още по-тъмно черен.
Абсолютно!     Laughing
Никак не съм фен на разни кифли, плеймейтки, моделки и т.н., ама ми се иска да им видя физиономиите на Вип-овете, като я изтипосат гърлата за "Най-любима звезда на Бг!"     Joy
Виж целия пост
# 1 534
Да си стои зад паравана на кукления театър. Дори гласа му не искам да чувам!
Да си стои в кукления театър, ама и там може да му изстине мястото с тоя алкохолизъм. Самата директорка на театъра, където работи Гъмов каза, че не отишъл на представление, не се обадил за причината, търсили го по телефона, Гъмов не отговарял /най-вероятно е бил пиян-залян/. Дала му последен шанс, също така му удържали пари от заплата да заплати всички билети от проваленото представление.
Виж целия пост
# 1 535
Кичка ще влезе във финала, дори ще се бори с Гъмов за първото място. Не ми е била фаворит. Тя е първична, нетактична, дребнава, но Naughty никого не е нарекла с ужасни епитети, никого не е обидила преднамерено. Дори репликата ѝ към Ритон за децата беше в следствие на първоначални обиди към нея. Началото дадоха те с обвинението, че ближела чужди задници(скандалът за Георги Христов), после за концерта.... и така. Не одобрявам, че намеси и "Музикална академия" снощи. Станало, каквото станало, не биваше да го разказва. Но...
Никой от финалистите на заслужава, но пък кой е съвършен. Не мисля, че и Джино трябва да е любимата звезда на България. Особено пък Гъмов  newsm48
Виж целия пост
# 1 536


Да си стои зад паравана на кукления театър. Дори гласа му не искам да чувам!
Да си стои в кукления театър, ама и там може да му изстине мястото с тоя алкохолизъм. Самата директорка на театъра, където работи Гъмов каза, че не отишъл на представление, не се обадил за причината, търсили го по телефона, Гъмов не отговарял /най-вероятно е бил пиян-залян/. Дала му последен шанс, също така му удържали пари от заплата да заплати всички билети от проваленото представление.


Къде го е казала това?
Виж целия пост
# 1 537
Mariposa_Malva, в Черешката на тортата, когато участва Гъмов с Патрашкова. Последната трябваше да събере компромати за цялата петорка, която участваше същата седмица. Патрашкова отиде  в театъра на Гъмов и директорката не каза, че е бил пиян-залян, но то се подразбра, защото ако Гъмов е имал някаква съществена причина да пропусне представлението все е щял да врътне един телефон и да му влязат в положение. Но директорката каза, че ще му удържат пари от заплата, докато заплати всички билети, които били закупени. Когато Патрашкова разкри това пред другите, Гъмов беше като н.....н.
Виж целия пост
# 1 538
Mariposa_Malva, в Черешката на тортата, когато участва Гъмов с Патрашкова. Последната трябваше да събере компромати за цялата петорка, която участваше същата седмица. Патрашкова отиде  в театъра на Гъмов и директорката не каза, че е бил пиян-залян, но то се подразбра, защото ако Гъмов е имал някаква съществена причина да пропусне представлението все е щял да врътне един телефон и да му влязат в положение. Но директорката каза, че ще му удържат пари от заплата, докато заплати всички билети, които били закупени. Когато Патрашкова разкри това пред другите, Гъмов беше като н.....н.

Мерси, аз уж я гледах тази седмица, ама това съм го пропуснала.
Виж целия пост
# 1 539
Кичка ще влезе във финала, дори ще се бори с Гъмов за първото място. Не ми е била фаворит. Тя е първична, нетактична, дребнава, но Naughty никого не е нарекла с ужасни епитети, никого не е обидила преднамерено. Дори репликата ѝ към Ритон за децата беше в следствие на първоначални обиди към нея. Началото дадоха те с обвинението, че ближела чужди задници(скандалът за Георги Христов), после за концерта.... и така. Не одобрявам, че намеси и "Музикална академия" снощи. Станало, каквото станало, не биваше да го разказва. Но...
Никой от финалистите на заслужава, но пък кой е съвършен. Не мисля, че и Джино трябва да е любимата звезда на България. Особено пък Гъмов  newsm48


Точно.
Тя не е перфектна, спор няма, но дори с грешките и характера си е далеч по-симпатична от гъмов. Да използвам неговите думи - от различни галактики са Mr. Green

Мале, мен ако ме нарече някой "овча кожа", не че знам какво точно значи тази обида, но звучи доста грозно...ще избухна срещу него, ще го направя на бъзе и коприва. Но Naughty поведението на Кичка в тази ситуация е далеч по-правилна! Така трябва - с простак не се спори, само ще се изпотиш..друго няма да постигнеш Laughing

Яд ме е, че Люско не можа да цитира точно Катя какво му е казала в спалнята, но дори и тогава тая пак щеше да се отметне. Малееее, как гузно гледаше след записа....от сто километра й личеше, че е гузна и разкрита....По-достойно беше да се извини и да се разберат там като хората. Човешко е да се греши ... Тя май затова си мълчи повечето време, че вземе ли да отвори уста...ги ръси едни...мани, мани... Stop
Виж целия пост
# 1 540
Джино за мен се пази. Следи на къде духа вятъра и той се включва. Люси успя да го манипулира и гласува под негово давление. Относно възпитанието, не съм много сигурна, че е супер възпитан, просто не се чувства на място има едно уважение към "звездите". Когато всички бяха срещу Луна - Джино си махна маската и доста избълва срещу нея. Позволи си го още само веднъж - към Кичка и то след като видя, че всички са срещу нея.
Почти съм убедена, че Кичка ще е финалист.

Нещо такова е и моето мнение за Джино, но ти си го написала по-хубаво от мен и затова го цитирам.
Не смятам, че не е възпитан. Всички са възпитани в Къщата и всички знаят как да отворят врата, да се усмихнат, да благодарят, да кажат Добър ден...
Джино си има възпитанието. Не искам да го мажа с мед заради това, че се държи добре с по-възрастни дами - така трябва да бъде, без благодарности и без възхищение от всички мъже по цялото земно кълбо. Тоест това не му е някакво извънредно прекалено невероятно чувство на такт и възпитание в уважение.

Странно е, че не беше харесан като петел от младите момичета. Кичка искрено си го харесваше (не като мъж, а като приятелче), но той усети, че с нея са двама и се насочи към по-интересното в групата. Гъмов си обръсна косата заради него... Джино тотално се увъртя с актьорския състав.
Виж целия пост
# 1 541
Кичка ще влезе във финала, дори ще се бори с Гъмов за първото място. Не ми е била фаворит. Тя е първична, нетактична, дребнава, но Naughty никого не е нарекла с ужасни епитети, никого не е обидила преднамерено. Дори репликата ѝ към Ритон за децата беше в следствие на първоначални обиди към нея. Началото дадоха те с обвинението, че ближела чужди задници(скандалът за Георги Христов), после за концерта.... и така. Не одобрявам, че намеси и "Музикална академия" снощи. Станало, каквото станало, не биваше да го разказва. Но...
Никой от финалистите на заслужава, но пък кой е съвършен. Не мисля, че и Джино трябва да е любимата звезда на България. Особено пък Гъмов  newsm48

Съгласна съм с този коментар, нямам представа как Кичка го направи това, но наистина успя да запази контрол и удържа на атаките към нея от всички страни. За мен тя си остава единственият участник, който не се изложи. Ще бъде финалист, но не съм сигурна точно с кого ще се бори за първото място. Снощи ФБ вреше и кипеше, толкова неласкави коментари имаше за Гъмов, Ритон и Ернестина, че е по-добре за тях хич да не поглеждат там, когато излязат.
Виж целия пост
# 1 542
Странно е, че не беше харесан като петел от младите момичета. Кичка искрено си го харесваше (не като мъж, а като приятелче), но той усети, че с нея са двама и се насочи към по-интересното в групата. Гъмов си обръсна косата заради него... Джино тотално се увъртя с актьорския състав.

Мисля, че не беше харесан като петел, защото по-далеч от собствената си физиономия в огледалото не вижда. Джино е едно самовлюбено момче и изключително суетен. Като характер е хамелеон.
Виж целия пост
# 1 543
                          Ерна и Гъмов се имат за много над другите,хора от друга класа,другите плебеи.Жалко тях.
Виж целия пост
# 1 544
Независимо на кой ще дадат плакета Кичка с чиста съвест може да се приеме за Победител и  ще може да разказва след години в интервюта и други формати, че е станала първа, защото си е така.
Пък Бб да си подменя колкото иска вота.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия