VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 078
  • 2 652
# 1 695
Преслава защо вика все едно е на концерт на Пайнер "ръчичките горе". И такъв дрезгав глас има, че ако не гледам, ще си помисля, че говори мъж  ooooh!

Нещо не могат да ме убедят във взаимната любов на Гамел и Преса  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 696
Пак гнусна мизия и 100 повода за гавра с Кичка
Виж целия пост
# 1 697
Кичка май пак ще съботира
Виж целия пост
# 1 698
Кичка и Катя добре го играят  Joy hahaha
Виж целия пост
# 1 699
На Преслава гласът й е така дрезгав от цигарите. Като комин е това момиче. Певица е все пак, трябва да се грижи за тоя глас.
Виж целия пост
# 1 700
Трима от гостите на хотела са на път да удушат четвъртия с цигарен дим
Виж целия пост
# 1 701
Кица е много сладка с тая опашчица
Виж целия пост
# 1 702
Здравко е много смешен с тая шапка Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 703
На Преслава гласът й е така дрезгав от цигарите. Като комин е това момиче. Певица е все пак, трябва да се грижи за тоя глас.
Те в Пайнер най-малко гласа си използват, няма проблеми Laughing
Виж целия пост
# 1 704
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!
Виж целия пост
# 1 705
Ще повърнаааа. А Гъмов получи душевен оргазъм
Виж целия пост
# 1 706
Бляк... Sick
Ама на Здравеца много му ходи аутфита на пиколо. Shocked Simple Smile
Виж целия пост
# 1 707
Отказвам да гледам! Е,това вече е гавра с Кичка, да му мие краката на този помияр!
Виж целия пост
# 1 708
Кичка сапунисва краката на Гномов. ooooh! Киче, Киче, по-добре топките да беше извадила. Joy
Айдеее, идат коментаторите.
Виж целия пост
# 1 709
На Преслава гласът й е така дрезгав от цигарите. Като комин е това момиче. Певица е все пак, трябва да се грижи за тоя глас.
Те в Пайнер най-малко гласа си използват, няма проблеми Laughing

Вярно, че за да пееш чалга не се изискват гласови данни.

Дотук тази мисия не ми е интересна. Да видим като влязат Калканджиева и другите коментатори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия