VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 084
  • 2 652
# 1 770
Здравко и сълзи - пълен майтап  hahaha
Едно, че си кри очите, второ, че салфетката/кърпичката, която използва беше и си остана суха...
Театро, ама много фалшименто  newsm11
Виж целия пост
# 1 771
Явно все още има хора, които не са разбрали защо Кичка участва във ВБ.

Защо? За да си прави реклама нали? То лоша реклама няма  hahaha
Виж целия пост
# 1 772
Ама много ми хареса Минчев как насмота Катя  hahaha bowuu  newsm44

Там каква е враждата? Що така не се дишат?
Виж целия пост
# 1 773
Явно все още има хора, които не са разбрали защо Кичка участва във ВБ.

Защо? За да си прави реклама нали? То лоша реклама няма  hahaha

Ами тя си го каза, ама кой да слуша? Wink Жената каза, че участва за фън (кеф). Ама се оказа, че е объркала шоуто... Laughing
Виж целия пост
# 1 774
Ама много ми хареса Минчев как насмота Катя  hahaha bowuu  newsm44

Там каква е враждата? Що така не се дишат?

Сигурно е казал нещо за облеклото й
Виж целия пост
# 1 775
Ама много ми хареса Минчев как насмота Катя  hahaha bowuu  newsm44

Там каква е враждата? Що така не се дишат?

Ами аз доколкото разбрах ,май я е иронизирал тук там за начина и на обличане и за характера и
Та от там е враждата.ама не съм убедена защото и Кичка е  доста зле в тоалетите си.
Не че Минчев не се прави често на палячо и папагал в избора си на дрехи де
Виж целия пост
# 1 776
Явно все още има хора, които не са разбрали защо Кичка участва във ВБ.

Защо? За да си прави реклама нали? То лоша реклама няма  hahaha

Ами тя си го каза, ама кой да слуша? Wink Жената каза, че участва за фън (кеф). Ама се оказа, че е объркала шоуто... Laughing
За кеф.И стои там и търпи това за единия кеф.То тогава е е...ти кефа.да те правят и участници и Бб на маймуна
Виж целия пост
# 1 777
Тъй-тъй Laughing
Присмял се хърбел на щърбел. По отношение на дрехите, де
Виж целия пост
# 1 778
Два месеца Здравеца се опитва да ни убеди колко лесно се пали и показа избухливия си нрав. Защо не защити жена си? Защо не скочи на Минчев, както скачаше на Луна и Кичка?
И все пак на мен ми стана жал като заплака.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 779
Явно все още има хора, които не са разбрали защо Кичка участва във ВБ.

Защо? За да си прави реклама нали? То лоша реклама няма  hahaha

Ами тя си го каза, ама кой да слуша? Wink Жената каза, че участва за фън (кеф). Ама се оказа, че е объркала шоуто... Laughing

 Joy Какъв фън. Кичка в това шоо не видя никъв фън  Joy
Виж целия пост
# 1 780
Явно все още има хора, които не са разбрали защо Кичка участва във ВБ.

Защо? За да си прави реклама нали? То лоша реклама няма  hahaha

Ами тя си го каза, ама кой да слуша? Wink Жената каза, че участва за фън (кеф). Ама се оказа, че е объркала шоуто... Laughing
Ако е за фън, нямаше да иска хонорар.ОК???
И ако е объркала шоуто, защо не си излезе?
Виж целия пост
# 1 781
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!


Нали трябва да я унижат за пореден път. Кога друг път ще му мие краката на тоя селянин, Кичка, която живее в САЩ и чийто стандарт на живот е недостижим за него, Карлсон, който живееше на покрива?
И като й е толкова недостижим стандарта за чий топли диваните във ВИП Брадър. Пред Карлсон и госпожица Рог, предпочитам Карлсон.
Абе, Сесили... приеми, че е клошарка и спри да ни занимаваш с парите и, хонорара и стандарта и... във всеки трети пост  ooooh! Embarassed
Виж целия пост
# 1 782
Два месеца Здравеца се опитва да ни убеди колко лесно се пали и показа избухливия си нрав. Защо не защити жена си? Защо не скочи на Минчев, както скачаше на Луна и Кичка?
И все пак на мен ми стана жал като заплака.  Rolling Eyes

Душа, вЕрвай ми - в очите на Здравко нямаше сълзи, защото в душата му е кухо
Виж целия пост
# 1 783
Мнооого плоско споделяне на Преса, защо се пънат да ни убедят насила в тъпия недомислен любовен сценарии?

Защото може и да не е сценарии. Не винаги трябва да търсим под вола теле Simple Smile На мен лично поведението на Преслава ми допада. Показва емоции, но не ги натяква на всички. Ако беше сценарии щеше да е доста по агресивно според мен.
Звучи достоверно, защото й налагат тази линия, а на нея не й стиска да демонстрира истински любовни отношения и несигурността и притеснението са истински. Но за останалото- не мислех, че някой би се вързал...
Виж целия пост
# 1 784
Два месеца Здравеца се опитва да ни убеди колко лесно се пали и показа избухливия си нрав. Защо не защити жена си?
Щото знае, че жена му ще захапе като пираня и няма да се даде. За кво му е да се прави на мъж Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия