VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 084
  • 2 652
# 1 755
 Аааа, то било гадно да ти кажат кофти неща! Кичка колко такива преглътна?
 Плюс още един фен на Евгени!
 Гоуем си!
Виж целия пост
# 1 756
Мога да кажа само, че 2 месеца са много... Направо ми омръзна да ги гледам, няма вече какво ново да покажат.
Да влизат следващите!
Виж целия пост
# 1 757
Уф, много скучен епизод наистина. Обаче Катя е в пъти по-зла от Здравко. Оня крещи, крещи, но му минава по-бързо. А от жена му-злоба на талази.
Тъй като се разсеях, не разбрах за какво реве Здравко?
Виж целия пост
# 1 758
Гъмича защо винаги има лепенка на врата, цирей ли има  Thinking


Може да крие смучки,които му е направила Преслава.Нали си лягат заедно вече! rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 1 759
Евгени рууулз! Party
Виж целия пост
# 1 760
Уф, много скучен епизод наистина. Обаче Катя е в пъти по-зла от Здравко. Оня крещи, крещи, но му минава по-бързо. А от жена му-злоба на талази.
Тъй като се разсеях, не разбрах за какво реве Здравко?
Играе театър и  се прави се на жертва....  Joy
Виж целия пост
# 1 761
Евгени как нарече Катя- Цигарета Темерутисян ли или аз грешно чух  Joy Joy Joy

Нещо такова и каза!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo 
Виж целия пост
# 1 762
Скрит текст:
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!
Тази мисия аз не бих я изпълнила, пък ако ще и да ми се стовари цял лайновоз от критики и закани, и обиди! Naughty
Щеше ми се и Кица да беше била отбой. Tired
Много странно. Не щя да си завре лицето в купата с топките, а тук се унижава.  newsm78
Иисус е мил... папата също... какво пречи и Кичка....  Joy
Е, Кица не е толкова възвишена. Тя е проста певица. Flutter

Елора, и аз недоумявам защо го направи. Още повече, че в мисията с топките щеше да жертва само косата си и то за малко, а сега с лека ръка пожертва достойнството си. ooooh!

Защото снощният епизод с крясъците на Гъмов, когато я обиждаше на болен червей и овча кожа, беше след миенето на краката му. Ако това беше станало преди това, Кичка щеше да откаже със сигурност. Просто от ВБ излъчват стари неща след нови неща. Та така, заблудата е пълна и дискредитирането на Кичка продължава. Не се връзвайте на ВБ. Peace
Виж целия пост
# 1 763
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!


Нали трябва да я унижат за пореден път. Кога друг път ще му мие краката на тоя селянин, Кичка, която живее в САЩ и чийто стандарт на живот е недостижим за него, Карлсон, който живееше на покрива?
И като й е толкова недостижим стандарта за чий топли диваните във ВИП Брадър. Пред Карлсон и госпожица Рог, предпочитам Карлсон.
Виж целия пост
# 1 764
Гостите отново се "караха" повече на Кичка, отколкото на останалите. А на Гъмов - нищо. Все едно не е изказвал никакви обиди.

Преслава накрая изглеждаше като препикано мушкато. Като гледах и слушах Гъмов до нея Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 1 765
Мнооого плоско споделяне на Преса, защо се пънат да ни убедят насила в тъпия недомислен любовен сценарии?

Защото може и да не е сценарии. Не винаги трябва да търсим под вола теле Simple Smile На мен лично поведението на Преслава ми допада. Показва емоции, но не ги натяква на всички. Ако беше сценарии щеше да е доста по агресивно според мен.
Виж целия пост
# 1 766
Явно все още има хора, които не са разбрали защо Кичка участва във ВБ.
Виж целия пост
# 1 767
Гъмича защо винаги има лепенка на врата, цирей ли има  Thinking
Не! Преслава го е просмукала Laughing
Кое, циреят ли? Mr. Green
Виж целия пост
# 1 768
Скрит текст:
Скрит текст:
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!
Тази мисия аз не бих я изпълнила, пък ако ще и да ми се стовари цял лайновоз от критики и закани, и обиди! Naughty
Щеше ми се и Кица да беше била отбой. Tired
Много странно. Не щя да си завре лицето в купата с топките, а тук се унижава.  newsm78
Иисус е мил... папата също... какво пречи и Кичка....  Joy
Е, Кица не е толкова възвишена. Тя е проста певица. Flutter

Елора, и аз недоумявам защо го направи. Още повече, че в мисията с топките щеше да жертва само косата си и то за малко, а сега с лека ръка пожертва достойнството си. ooooh!
Защото снощният епизод с крясъците на Гъмов, когато я обиждаше на болен червей и овча кожа, беше след миенето на краката му. Ако това беше станало преди това, Кичка щеше да откаже със сигурност. Просто от ВБ излъчват стари неща след нови неща. Та така, заблудата е пълна и дискредитирането на Кичка продължава. Не се връзвайте на ВБ. Peace
Аз разсъждавам по принцип. Това за мен е унизително, независимо за кого става въпрос. Peace
Виж целия пост
# 1 769
Ама много ми хареса Минчев как насмота Катя  hahaha bowuu  newsm44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия