VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 080
  • 2 652
# 1 815
kamelia, пък Катя реши, че Кичка се шегува  Joy Joy Joy

Впрочем нарушение си беше и това което направиха коментаторите. Как ги съветваха. Буквално им казаха хорското мнение  Mr. Green

А знаете ли защо Преса не спа добре. Мисля, че цяла нощ е била възбудена от допира на мъжественото тяло на Гъзмов и затова не е мигнала  hahaha
Виж целия пост
# 1 816
Люско беше смешен с крушата. После изкара, че проблемът е много по-сложен, отколкото изглежда. Но не пропусна няколко пъти да каже, че ако мама му прати кошница с луканки, ще я изтипоса намасата/плота и ще им гледа сеира. То явно затова го беше яд, че не е знаел вероятно, че могат и колети да получават. Но, колко странно - Люси да се сърди за храна, небивало чудо Shocked
Виж целия пост
# 1 817
Ще има да ви чета доста съм изтървала  Laughing
Че и днешния епизод  #Crazy

В никакъв случай НЕ искам да спечели имам цели 3 варианта  Laughing
Гъмов,Ритон и Светлана
Виж целия пост
# 1 818
Цитат на: Elora Danan

А знаете ли защо Преса не спа добре. Мисля, че цяла нощ е била възбудена от допира на мъжественото тяло на Гъзмов и затова не е мигнала  hahaha
[/quote

Въх мър майка, то тестостерон, то чудо струи от неговото телесо  smile3532

Пък Преслава като се събуди и с едни дълги, черни мигли - това моме не си ли почиства грима преди да си легне? Ако е така, не ми се мисли за каквато и да е друга хигиена  #Crazy
Като ги гледам все така затворени, все някой пуши, каква ли миризмица има там?  newsm78
Виж целия пост
# 1 819
Ще има да ви чета доста съм изтървала  Laughing
Че и днешния епизод  #Crazy

В никакъв случай НЕ искам да спечели имам цели 3 варианта  Laughing
Гъмов,Ритон и Светлана
Да, имахме право само на един, а и аз като теб си имам 3-ма "фаворити"...  newsm68
Виж целия пост
# 1 820
Абе и аз съм пушач,ама това тяхното минава всякакви граници. Rolling Eyes Егати дименето,егати чудото!  ooooh!
Виж целия пост
# 1 821
В случая с крушите стана недоразумение и Люси си го отнесе заради булонката.
Кичка, ако види снимките на булонката ще спре да пита колко взимат моделките. hahaha Тя всъщност въобще не познава съквартирантите като личности, доверява се на това, което вижда вътре в къщата, а то е маска. Освен това не е гледала друг сезон и си е представяла нещо съвсем различно като изживяване. По презумция прецакано нашето Киче. Sad
Чак ми стана жал като каза, че щяла да припадне ,ако стане любимата звезда на България. Милата явно вярва, че цяла България гледа и гласува.
Поне като излезе и види форумите и фб ще се успокои, че хората я харесват.
Виж целия пост
# 1 822
Люско беше смешен с крушата. После изкара, че проблемът е много по-сложен, отколкото изглежда. Но не пропусна няколко пъти да каже, че ако мама му прати кошница с луканки, ще я изтипоса намасата/плота и ще им гледа сеира. То явно затова го беше яд, че не е знаел вероятно, че могат и колети да получават. Но, колко странно - Люси да се сърди за храна, небивало чудо Shocked


В крайна сметка не го видях да яде круша, както и не видях Ернестина да му предложи.
Може всичко да е, но никога няма да ям, докато друг ме гледа и преглъща, колкото и да ми е неприятен. Така уча и детето си! Но виждам, че възпитанието не се наваксва, като изпуснеш първите 7 години, пиши ги бЕгали и толкоз. Жалко!
Виж целия пост
# 1 823
В случая с крушите стана недоразумение и Люси си го отнесе заради булонката.
Кичка, ако види снимките на булонката ще спре да пита колко взимат моделките. hahaha Тя всъщност въобще не познава съквартирантите като личности, доверява се на това, което вижда вътре в къщата, а то е маска. Освен това не е гледала друг сезон и си е представяла нещо съвсем различно като изживяване. По презумция прецакано нашето Киче. Sad
Чак ми стана жал като каза, че щяла да припадне ,ако стане любимата звезда на България. Милата явно вярва, че цяла България гледа и гласува.
Поне като излезе и види форумите и фб ще се успокои, че хората я харесват.

Звучи ми нелепо да тръгнеш да влизаш в едно шоу, без да изгледаш поне един сезон  Thinking
Виж целия пост
# 1 824
Скрит текст:
kamelia, пък Катя реши, че Кичка се шегува  Joy Joy Joy

Впрочем нарушение си беше и това което направиха коментаторите. Как ги съветваха. Буквално им казаха хорското мнение  Mr. Green

А знаете ли защо Преса не спа добре. Мисля, че цяла нощ е била възбудена от допира на мъжественото тяло на Гъзмов и затова не е мигнала  hahaha

Не мисля, че е точно от това! Naughty Въпросният изобщо не ми е мъжествен,а и както се вижда, че има проблеми с алкохола. В този ред на мисли, се сещам че може има проблеми и с другото. Mr. Green Не спря да я чеше, ту по ухото, ту по главата. Егати възбудата!
Виж целия пост
# 1 825
Добре де, аз не разбирам защо толкова се спичат като ги попитат дали искат да спечелят формата? Нито един не съм чула да каже - Да, аз искам да спечеля! За какво са там тогава?!?
Ако е само за сеира и за безплатната храна и пиене... дори "жалко" е твърде малко
А, де?! Винаги ми е било чудно, ама и никога не съм им вярвала. Whistling Какво му е толкова сложното да кажат, че искат да спечелят? Срамно ли е? Подсъдно ли е? newsm78 Може наистина да мислят, че някой е по-достоен от тях, но въпреки това вярвам, че дълбоко в себе си всеки един от тях (не само в този сезон) бленува за първото място - нещо напълно нормално.

Аз си го обяснявам така - ако кажат, че искат да спечелят, на минутата ще бъдат сложени в графа "играчи" и "интриганти", като Пламен, от предишния ВБ. Той беше обявен за манипулатор номер едно само защото каза, че играе за победа.

Докато при музикантите и актьорите любовта на публиката е, което търсят. И са скромни, когато я получат, защото се раздават за публиката. Кичка мисли точно това. Иска да е номер едно и същевременно се плаши от това да не я помислят за изкуствена. В смисъл, че не си е извоювала любовта на публиката с искреност и талант, а с интриги..
Виж целия пост
# 1 826
Скрит текст:
kamelia, пък Катя реши, че Кичка се шегува  Joy Joy Joy

Впрочем нарушение си беше и това което направиха коментаторите. Как ги съветваха. Буквално им казаха хорското мнение  Mr. Green

А знаете ли защо Преса не спа добре. Мисля, че цяла нощ е била възбудена от допира на мъжественото тяло на Гъзмов и затова не е мигнала  hahaha

Не мисля, че е точно от това! Naughty Въпросният изобщо не ми е мъжествен,а и както се вижда, че има проблеми с алкохола. В този ред на мисли, се сещам че може има проблеми и с другото. Mr. Green Не спря да я чеше, ту по ухото, ту по главата. Егати възбудата!
Как да заспи горката, като мъжественото тяло и лъхти на джибри?
Виж целия пост
# 1 827
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!
Нали трябва да я унижат за пореден път. Кога друг път ще му мие краката на тоя селянин, Кичка, която живее в САЩ и чийто стандарт на живот е недостижим за него, Карлсон, който живееше на покрива?
И като й е толкова недостижим стандарта за чий топли диваните във ВИП Брадър. Пред Карлсон и госпожица Рог, предпочитам Карлсон.
Абе, Сесили... приеми, че е клошарка и спри да ни занимаваш с парите и, хонорара и стандарта и... във всеки трети пост  ooooh! Embarassed
О, я стига! Вие, феновете, все ни занимавате с нейното непостижимо богатство и когато ви се зададе въпрос защо, скачате като ужилени.  Хич не ме интересува нейното материално положение (окей!)
Забележката ти я направих аз... моля те, дай ми пример къде аз съм говорила за богатството и... но ти не се спря... ще рече човек, че и завиждаш...  Embarassed  Wink
Ама разбира се! Който не харесва Кичка, задъжително й завижда! Влязохме в коловоза. Първо стана въпрос за стандарт на живот, нали? Оф, да се спори с Кичка-фенове е все едно да се спори с радиоточка!
Виж целия пост
# 1 828
Скрит текст:
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!
Нали трябва да я унижат за пореден път. Кога друг път ще му мие краката на тоя селянин, Кичка, която живее в САЩ и чийто стандарт на живот е недостижим за него, Карлсон, който живееше на покрива?
И като й е толкова недостижим стандарта за чий топли диваните във ВИП Брадър. Пред Карлсон и госпожица Рог, предпочитам Карлсон.
Абе, Сесили... приеми, че е клошарка и спри да ни занимаваш с парите и, хонорара и стандарта и... във всеки трети пост  ooooh! Embarassed
О, я стига! Вие, феновете, все ни занимавате с нейното непостижимо богатство и когато ви се зададе въпрос защо, скачате като ужилени.  Хич не ме интересува нейното материално положение (окей!)
Забележката ти я направих аз... моля те, дай ми пример къде аз съм говорила за богатството и... но ти не се спря... ще рече човек, че и завиждаш...  Embarassed  Wink
Ама разбира се! Който не харесва Кичка, задъжително й завижда! Влязохме в коловоза. Първо стана въпрос за стандарт на живот, нали? Оф, да се спори с Кичка-фенове е все едно да се спори с радиоточка!




Е аз преди няколко дни нали обясних за платените фенове, а Кичка има пари за да си плати тази услуга. И между другото точно след като прати писмо на Гошо, Пешо или който беше там се появиха ревностните защитници и тук и във фейса. Да не говорим, че веднага се направиха 10 нейни страници във фейса. Преди това почти никой не я харесваше, колко странно съвпадение  ooooh!
Виж целия пост
# 1 829
Цитат
author=Галактическа принцеса link=topic=882195.msg31935554#msg31935554
Е аз преди няколко дни нали обясних за платените фенове, а Кичка има пари за да си плати тази услуга. И между другото точно след като прати писмо на Гошо, Пешо или който беше там се появиха ревностните защитници и тук и във фейса. Да не говорим, че веднага се направиха 10 нейни страници във фейса. Преди това почти никой не я харесваше, колко странно съвпадение  ooooh!

Аз държа да отбележа, че не съм й фен. Просто коментирам събитията в къщата, а те, няма как да отречеш, се въртят все около Кичка. Щото за съжаление другите опити на ВБ да съживи аудиторията с измислени любови и интриги, не се получиха...Тази година характерите във ВБ са доста подобни, някак няма разнообразие - скучни, скучни, скучни, няколко агресивни и...Кичка, за цвят.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия