






Тя всъщност въобще не познава съквартирантите като личности, доверява се на това, което вижда вътре в къщата, а то е маска. Освен това не е гледала друг сезон и си е представяла нещо съвсем различно като изживяване. По презумция прецакано нашето Киче. 
Тя всъщност въобще не познава съквартирантите като личности, доверява се на това, което вижда вътре в къщата, а то е маска. Освен това не е гледала друг сезон и си е представяла нещо съвсем различно като изживяване. По презумция прецакано нашето Киче. 


Въпросният изобщо не ми е мъжествен,а и както се вижда, че има проблеми с алкохола. В този ред на мисли, се сещам че може има проблеми и с другото.
Какво му е толкова сложното да кажат, че искат да спечелят? Срамно ли е? Подсъдно ли е?
Може наистина да мислят, че някой е по-достоен от тях, но въпреки това вярвам, че дълбоко в себе си всеки един от тях (не само в този сезон) бленува за първото място - нещо напълно нормално.


Въпросният изобщо не ми е мъжествен,а и както се вижда, че има проблеми с алкохола. В този ред на мисли, се сещам че може има проблеми и с другото. 





Препоръчани теми