Помислих, че съм се заблудила и тъй като никой не го коментира, реших, че е моя грешка




Разбира се, не мога да пропусна факта, че Кичка трябваше да измие крак, а на Катя се беше паднала особено трудната задача да разхожда униформата си.....злобен, злобен ББ 




Какво му е толкова сложното да кажат, че искат да спечелят? Срамно ли е? Подсъдно ли е?
Може наистина да мислят, че някой е по-достоен от тях, но въпреки това вярвам, че дълбоко в себе си всеки един от тях (не само в този сезон) бленува за първото място - нещо напълно нормално.
, щях да го сметна за луд...

На мен лично поведението на Преслава ми допада. Показва емоции, но не ги натяква на всички. Ако беше сценарии щеше да е доста по агресивно според мен.
Разбира се, не мога да пропусна факта, че Кичка трябваше да измие крак, а на Катя се беше паднала особено трудната задача да разхожда униформата си.....злобен, злобен ББ 

нали и нея я препипа на няколко пъти!

Жената каза, че участва за фън (кеф). Ама се оказа, че е объркала шоуто...
Проблемът на Кичка най-вече е самият ВБ, който я прецакваше през цялото време. Дано да се е усетила вече, че е сбъркала шоуто и това шоу е всичко друго, но не и "фън". Препоръчани теми