VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 082
  • 2 652
# 1 800
Първо за Джино. Не ви ли направи впечатление как грозно се изказа за Кичка.
Гъмов започна с обидите и Джино да не остане назад. Когато решиха да ходят при нея на педикюр. Ама много грозно ми прозвуча . Не се сещам за думата, която използва. Трябва да се върна да прегледам пак.
ooooh! Помислих, че съм се заблудила и тъй като никой не го коментира, реших, че е моя грешка
Джино спомена Вегас и "Старa баракa..." Възпитан младеж... И КАВАЛЕР... няма спор...  ooooh! ooooh! ooooh!
И аз го чух, но си помислих, че е сценарий. Иначе Джино ми е отдавна в черния списък. Stop
Виж целия пост
# 1 801
Скрит текст:
Прави ми впечатление изключително бедния речник на Преслава.
Големи родилни мъки,човек, докато се изкаже, разибрате ли бе хора? Като свърши мюзикъла и като се изцепи: големи сте, ми заприлича баш като на чалга участие. Въх, да видиш ти.

Светлето милото толкова тъпичко. Не съм вярвала, че може да има толкова прост човек. Майка сигурно се срамувала. От какво? Че като се показва дибидюс дали се е гордяла?

Ами незнам да ти кажа!  Аз лично, предпочитам да се срамувам, че дъщеря ми е тъпа, но да не виждам  такива снимки!


18+

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 802
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!


Нали трябва да я унижат за пореден път. Кога друг път ще му мие краката на тоя селянин, Кичка, която живее в САЩ и чийто стандарт на живот е недостижим за него, Карлсон, който живееше на покрива?
И като й е толкова недостижим стандарта за чий топли диваните във ВИП Брадър. Пред Карлсон и госпожица Рог, предпочитам Карлсон.
Абе, Сесили... приеми, че е клошарка и спри да ни занимаваш с парите и, хонорара и стандарта и... във всеки трети пост  ooooh! Embarassed
О, я стига! Вие, феновете, все ни занимавате с нейното непостижимо богатство и когато ви се зададе въпрос защо, скачате като ужилени.  Хич не ме интересува нейното материално положение (окей!), може да го е направила наистина за фън, както се изрази една от фенките (вярвам го), но тогава за чий се връзва толкова за глупости. Можеше да го раздава далеч по-леко и да не се натяга толкова. Можеше да се държи на положение, мъдро, със самооценка, самоанализ, а тя непрекъснато търси вината в другите. Създава интриги, плете подмолни мрежи, играе го жертва с цел да спечели. Тя просто ИСКА ДА СПЕЧЕЛИ и не за някакви пикани пари, а за да си го впише в автобиографИята. Забелязахте ли вчера как вмъкна интригата с Музикална Академия? Аз пък ще ви кажа, че в страницата й в Уикипедия тогава, през 2013г, два дни преди финала беше вписано, че е победител в Музикална Академия. След като загуби финала, го изтриха. Тази жена е обсебена от собственото си Аз. Това е моето мнение.
Виж целия пост
# 1 803
Добре де, аз не разбирам защо толкова се спичат като ги попитат дали искат да спечелят формата? Нито един не съм чула да каже - Да, аз искам да спечеля! За какво са там тогава?!?
Ако е само за сеира и за безплатната храна и пиене... дори "жалко" е твърде малко
Виж целия пост
# 1 804
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!
Нали трябва да я унижат за пореден път. Кога друг път ще му мие краката на тоя селянин, Кичка, която живее в САЩ и чийто стандарт на живот е недостижим за него, Карлсон, който живееше на покрива?
И като й е толкова недостижим стандарта за чий топли диваните във ВИП Брадър. Пред Карлсон и госпожица Рог, предпочитам Карлсон.
Абе, Сесили... приеми, че е клошарка и спри да ни занимаваш с парите и, хонорара и стандарта и... във всеки трети пост  ooooh! Embarassed
О, я стига! Вие, феновете, все ни занимавате с нейното непостижимо богатство и когато ви се зададе въпрос защо, скачате като ужилени.  Хич не ме интересува нейното материално положение (окей!)
Забележката ти я направих аз... моля те, дай ми пример къде аз съм говорила за богатството и... но ти не се спря... ще рече човек, че и завиждаш...  Embarassed  Wink
Виж целия пост
# 1 805
Не гледах вчерашното предаване от началото и сега си го пуснах. Нещо ми направи много грозно впечатление, но за да съм сигурна в оценката си, влизам да питам по-наблюдателните. Люси се обиди, че Светлана му е казала да остави крушите, защото са на Ерна, а тя си е замълчала /в знак на съгласие явно, той така го е усетил/. Ернестина, обаче, разказа съвсем друга картинка, че Люси се е разсърдил, защото не знаел, че може да се изпращат колети /един вид за нея има, а за него не, защото не е знаел, че е позволено/. Тя ли не е разбрала защо Люси се разсърди или, знаейки как ще изглежда в очите на останалите, излъга?
Виж целия пост
# 1 806
Sessilly, ти пък какво се разпени? Бъди над нещата, нали такъв съвет даваш на Кичка, ама и ти намилаш ли, намилаш едно и също последните страници...
Виж целия пост
# 1 807
Не гледах вчерашното предаване от началото и сега си го пуснах. Нещо ми направи много грозно впечатление, но за да съм сигурна в оценката си, влизам да питам по-наблюдателните. Люси се обиди, че Светлана му е казала да остави крушите, защото са на Ерна, а тя си е замълчала /в знак на съгласие явно, той така го е усетил/. Ернестина, обаче, разказа съвсем друга картинка, че Люси се е разсърдил, защото не знаел, че може да се изпращат колети /един вид за нея има, а за него не, защото не е знаел, че е позволено/. Тя ли не е разбрала защо Люси се разсърди или, знаейки как ще изглежда в очите на останалите, излъга?

Не съм много сигурна там какво точно стана
Люси видя кошницата с плодове но не видя ,че кошницата е надписана за Ерна и посегна и си взе круша
Светлана му каза да не ги пипа защото те са за Ерна от мъжът и и Люси се ядоса и остави крушата
Обаче той после взе да обяснява как ако майка му му прати луканки ще ги сложи на масата и ще гледа сеира на другите.
Не ми стана много ясно каква беше драмата с крушите
Виж целия пост
# 1 808
От цялата мисия най-много ми харесаха импровизациите на Кичка и Катя, всички други бяха дървета, включително и двата крайъгълни камъка на нашия театрален свят hahaha Разбира се, не мога да пропусна факта, че Кичка трябваше да измие крак, а на Катя се беше паднала особено трудната задача да разхожда униформата си.....злобен, злобен ББ Tired

Малко ми домъчня за Преслава, мисля, че участва в тъпите любовни сценки не по свое желание или поне без желание. Не ѝ хареса идеята Гъмов да спи в леглото ѝ и на сутринта се опитваше да каже нещо на Светла, но "добрата фея" Ерна долетя в този момент и развали шушу-мушуто. Преслава не блести с нищо в това предаване, дали ще е вътре или не - все ми е тая, но ако трябва да търпи по сценарий близостта на това неприятно същество, направо ми е жал за нея.
Виж целия пост
# 1 809
Гъмича защо винаги има лепенка на врата, цирей ли има  Thinking


Може да крие смучки,които му е направила Преслава.Нали си лягат заедно вече! rotfImbo rotfImbo rotfImbo

ти пък ...ако беше смучка, щяха да прекъснат новините, да ни съобщат "извънредната новина" Simple Smile
Не разбирам, защо е това напъване чалга звезда и почти неизвестен, но застаряващ и алкохолизиран куклен актьор да го играят влюбени  newsm78

какво, очакват, че след като гледаме тази простотия, сме толкова изкукали, за да се вържем?
Виж целия пост
# 1 810
Добре де, аз не разбирам защо толкова се спичат като ги попитат дали искат да спечелят формата? Нито един не съм чула да каже - Да, аз искам да спечеля! За какво са там тогава?!?
Ако е само за сеира и за безплатната храна и пиене... дори "жалко" е твърде малко
А, де?! Винаги ми е било чудно, ама и никога не съм им вярвала. Whistling Какво му е толкова сложното да кажат, че искат да спечелят? Срамно ли е? Подсъдно ли е? newsm78 Може наистина да мислят, че някой е по-достоен от тях, но въпреки това вярвам, че дълбоко в себе си всеки един от тях (не само в този сезон) бленува за първото място - нещо напълно нормално.
Виж целия пост
# 1 811
Не гледах вчерашното предаване от началото и сега си го пуснах. Нещо ми направи много грозно впечатление, но за да съм сигурна в оценката си, влизам да питам по-наблюдателните. Люси се обиди, че Светлана му е казала да остави крушите, защото са на Ерна, а тя си е замълчала /в знак на съгласие явно, той така го е усетил/. Ернестина, обаче, разказа съвсем друга картинка, че Люси се е разсърдил, защото не знаел, че може да се изпращат колети /един вид за нея има, а за него не, защото не е знаел, че е позволено/. Тя ли не е разбрала защо Люси се разсърди или, знаейки как ще изглежда в очите на останалите, излъга?
Не съм много сигурна там какво точно стана
Люси видя кошницата с плодове но не видя ,че кошницата е надписана за Ерна и посегна и си взе круша
Светлана му каза да не ги пипа защото те са за Ерна от мъжът и и Люси се ядоса и остави крушата
Обаче той после взе да обяснява как ако майка му му прати луканки ще ги сложи на масата и ще гледа сеира на другите.
Не ми стана много ясно каква беше драмата с крушите
Не знам каква е драмата, но ако някой преди това ми беше казал, че в къщата получават колети  ooooh! Joy, щях да го сметна за луд...  coolcool smile3504
Виж целия пост
# 1 812
Мнооого плоско споделяне на Преса, защо се пънат да ни убедят насила в тъпия недомислен любовен сценарии?

Защото може и да не е сценарии. Не винаги трябва да търсим под вола теле Simple Smile На мен лично поведението на Преслава ми допада. Показва емоции, но не ги натяква на всички. Ако беше сценарии щеше да е доста по агресивно според мен.

Къде ги видя?
Аз я виждам да пуши и ако не е заучила отговорите се запъва като циганче пред кмет.

Първата част се беше постарала да заучи някоя и друга фраза и наистина направи добро впечатление, но с връщането си и слабата актьорска игра се закопа.

Виж целия пост
# 1 813
От цялата мисия най-много ми харесаха импровизациите на Кичка и Катя, всички други бяха дървета, включително и двата крайъгълни камъка на нашия театрален свят hahaha Разбира се, не мога да пропусна факта, че Кичка трябваше да измие крак, а на Катя се беше паднала особено трудната задача да разхожда униформата си.....злобен, злобен ББ Tired

Скрит текст:
Малко ми домъчня за Преслава, мисля, че участва в тъпите любовни сценки не по свое желание или поне без желание. Не ѝ хареса идеята Гъмов да спи в леглото ѝ и на сутринта се опитваше да каже нещо на Светла, но "добрата фея" Ерна долетя в този момент и развали шушу-мушуто. Преслава не блести с нищо в това предаване, дали ще е вътре или не - все ми е тая, но ако трябва да търпи по сценарий близостта на това неприятно същество, направо ми е жал за нея.

+1 И когато Здравко ощипа Ката по задника, Кичка и вика-"внимавай, че той много обича да опипва задници!" Joy Joy Joy
Знае Кичка, знае... smile3508 нали и нея я препипа на няколко пъти! rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 1 814
Явно все още има хора, които не са разбрали защо Кичка участва във ВБ.

Защо? За да си прави реклама нали? То лоша реклама няма  hahaha

Ами тя си го каза, ама кой да слуша? Wink Жената каза, че участва за фън (кеф). Ама се оказа, че е объркала шоуто... Laughing
Ако е за фън, нямаше да иска хонорар.ОК???
И ако е объркала шоуто, защо не си излезе?

Ами в началото си беше ОК. Разправията с Ритон тя не си я сложи много на сърце. С тях се познават от години - и аз понякога се карам с приятелките си. Обаче не очакваше Гъмов. И то неговите изцепки станаха напоследък, т.е. малко преди края на шоуто. Не си заслужава да се откаже и да се покаже слаба пред цяла България. Щото Кичка не е слаб характер. Peace Проблемът на Кичка най-вече е самият ВБ, който я прецакваше през цялото време. Дано да се е усетила вече, че е сбъркала шоуто и това шоу е всичко друго, но не и "фън".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия