VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 088
  • 2 652
# 1 830
:

А знаете ли защо Преса не спа добре. Мисля, че цяла нощ е била възбудена от допира на мъжественото тяло на Гъзмов и затова не е мигнала  hahaha
А на мен ми се стори, че търсеше начин да го избягва, сякаш не и беше приятно.
Виж целия пост
# 1 831
Вярно как Гъмов пляскаше по задника Ерна. Така непринудено, толкова невинно. ooooh! Какво като се познават отпреди. Приятелството има някакви граници, поне за повечето хора. Но Гъмов като че ли не е безразличен към Ерна. Това се коментираше и преди. А флирта с Преслава, доколкото е флирт нито е забавен, нито интересен. Не си ги представям навън като двойка.

Когато Ерна се правеше на сводница заради Моника и го разпитваше имал ли си приятелка, Гъмов каза, че имал някаква приятелка, която приличала визуално много на Ерна. Бил много хлътнал по нея, ама какво да прави - Биг брадър му даде сценарий да хлътне по Преса. Жалко, че изглежда зле (и природно, и от пиенето), та всякаква евентуална интимност между него и натоканата Преслава докарва до позиви за повръщане, но Биг брадър нямаше кой знае какъв избор - с кой да я гаджоса от тези в къщата? С Иво ли, който е с женен и с внучка, с Ритона ли, пред очите на Ката, с Джино ли, който изглежда влюбен единствено в себе си, с Деян ли, който влезе със заявката за сериозна приятелка и имат съвсем различен лайфстайл с Преса, с Люси ли, който чак си поплакваше за неговата приятелка...? Но май по-добре да я бяха изкарали обратна Преса и да бяха завъртяли някаква интрига между нея и Светла, вместо с тоя  пияндурник.

Ерна (това име не го възприемам, вероятно нарочно така се представя, вместо Ернестина, за да не ѝ викат по-селското "Тинче", а мъжът ѝ никога не съм чувал да ѝ казва пред зрители нещо различно от Ернестина) в действителност е точно тип "Николета", затова намери за сродни души Светлана и Моника. Просто е попаднала в различна от тяхната среда, по-културна, но културата просто се е плъзгала по Тинчето, без да я рафинира. Красива на младини, получавала всичките си професионални успехи благодарение на красотата си, защото тя талант няма, играе все една и съща роля навсякъде, където съм я гледала. Както някой в къщата се изрази, играе все проститутка. Толкова си може жената, обаче вече остарява и дори и за проститутка не става да играе. По някаква причина си въобразила, че е попила интелект от Слабаков, обаче издиша. Абсурдни ми бяха тия призиви и обвинения към зрителите - вие, ако не гласувате за когото аз ви посоча, значи не можете да различите черно и бяло. Аз ви казвам кое е черното, изгонете го, разпнете го.

Аз като проститутка не съм я гледала. Naughty
В два филма съм я гледала - "Ерудитъ" и "ХИндемит", хареса ми, може да не е гениална, но има добро присъствие.
А ако чете човек горното, ще рече, че Ернестина е някакво селско момиченце от овчарско семейство по незнайни пътища домогнала се до интелектуалния елит. Ми не е така.  
Обче имаше май един овчар с много високо IQ, както и обратното -  от елитни родители също се пръкват боклуци - произходът не винаги дава гаранция за някакво ниво.

Да ви кажа, за мен Катя е тиранинът в техния дом, а Здравко - типичният смачкан от женски чехъл, който си изкарва неудоволетворението върху околните. Не винаги по-шумният в едно семейство е задължително по- лошият.
Здравко е кибритлия, но Катя е откровена гад. На мен ми е жал за него.
От самото начало точно така ги виждам и аз, но не знам защо толкова народ тука я приемат като жертва и я съжаляват чак? newsm78   Катето изглежда точно като преяла анаконда -  едва, едва поглежда през очилата и примигва доволно, докато "пъблик рилейшънса"  рецитира послушно "общото" мнение. Ако нещо се обърка в словото, тя се врътва рязко и го поглежда неодобрително  ... и Здравко се насмита тутакси. Понякога му се позволява да вдига гири и мята вилици и друго кухненско оборудване, заради имиджа ... и толкоз.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 832
Толкова груби реплики и епитети от хора, възмутени от нечия грубост и епитети!
Виж целия пост
# 1 833
Да не би на вас да ви дойде дрямка, като знаете, че Бирмата гледа? hahaha
Виж целия пост
# 1 834
Да не би на вас да ви дойде дрямка, като знаете, че Бирмата гледа? hahaha
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 835
Да не би на вас да ви дойде дрямка, като знаете, че Бирмата гледа? hahaha
Joy Joy Joy

От цялата тази патаклама, Гъмов ще пострада най-много. Кичка ще го осъди и ще му вземе последната риза от гърба, а Бирмата ще го посини от шамари. Какво да кажа - да би мирно седяло, не би чудо видяло... #Crazy
Виж целия пост
# 1 836
Да не би на вас да ви дойде дрямка, като знаете, че Бирмата гледа? hahaha
Като стана дума - Богданов някой виждал ли го е скоро ?  Mr. Green
Няма какво да коментирам, последните два епизода са много тъжни; и участниците и те вече едвам кретат психически.
Виж целия пост
# 1 837
Да не би на вас да ви дойде дрямка, като знаете, че Бирмата гледа? hahaha
Joy Joy Joy

Ти пък гледа! Вече ги чака пред Нови Хан с гаубицата! Няма да му се размине на Гъмов! Ще яде мноого бой! hahaha
Виж целия пост
# 1 838
а Бирмата ще го посини от шамари.
Ааа, ако Бирмата е умна мутричка ще му приложи друго наказание...ще легне с Гъмов в едно легло и цяла нощ ще го гушка  Joy
Виж целия пост
# 1 839
Скрит текст:
Да не би на вас да ви дойде дрямка, като знаете, че Бирмата гледа? hahaha
Като стана дума - Богданов някой виждал ли го е скоро ?  Mr. Green
Няма какво да коментирам, последните два епизода са много тъжни; и участниците и те вече едвам кретат психически.

Станал е дизайнер Богданка!

Виж целия пост
# 1 840
а Бирмата ще го посини от шамари.
Ааа, ако Бирмата е умна мутричка ще му приложи друго наказание...ще легне с Гъмов в едно легло и цяла нощ ще го гушка  Joy
Joy
Виж целия пост
# 1 841
а Бирмата ще го посини от шамари.
Ааа, ако Бирмата е умна мутричка ще му приложи друго наказание...ще легне с Гъмов в едно легло и цяла нощ ще го гушка  Joy

 Joy Joy Ох, котьооо... hahaha
Виж целия пост
# 1 842
:

А знаете ли защо Преса не спа добре. Мисля, че цяла нощ е била възбудена от допира на мъжественото тяло на Гъзмов и затова не е мигнала  hahaha
А на мен ми се стори, че търсеше начин да го избягва, сякаш не и беше приятно.

Малко му се дърпаше Преса,а той я гонеше в леглото, ама то това от голяма любов ще да е било.  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 1 843
Бирмата е гаджето на Преслава ли?  newsm78
Виж целия пост
# 1 844
Бирмата е гаджето на Преслава ли?  newsm78

Според жълтъците. Не знам дали е скъсала с него или не. Напоследък не чета жълтъци, ВБ ми е достатъчен. Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия