VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 071
  • 2 652
# 2 055
Гъмов е бездарник и това му е най-голямата болка. Фалшив, неубедителен....

 А Ритон си лъжат откакто са влезли, сега ли се стреснаха? Whistling
Виж целия пост
# 2 056
Добре де Гъмов, че е простак е ясно, че не може да се владее също е ясно, но "идеалната" Кица, като толкова се разстройва от виковете му защо всеки път съвсем умишлено го провокира и дразни? Явно е мазохистка!  ooooh!
Виж целия пост
# 2 057
Аз пък не мисля че Кичка е направила кой  знае какво Гъмов просто прекали все пак тя просто изказа мнение както всички останали ...
Виж целия пост
# 2 058
Гъмов ми става супер противен ...
Виж целия пост
# 2 059
Сега разбрах защо Катя така мълчи като сфинкс. Ми тя като отвори уста си проличава колко е проста.
Виж целия пост
# 2 060
Мисля, че на Гъмов много му тежи самотата и го е ударило на злоба. Но това не е оправдание за поведението му, а по-скоро обяснение.
Най-вероятно , но мисля , че Кичка много успешно успя да го провокира
Ако допуснем, че в къщата Кица го провокира, то какво е извинението му навън? Peace

Коя е права - Ерна или Катя?

Ернестина за Кичка: Много фалшива игра, не ставаш за актриса  Laughing

Катя за Кичка: Печелиш Оскар за главна драматична актриса...
Ами Катя е по-добра актриса  Mr. Green
А Еренстина завижда. hahaha
Виж целия пост
# 2 061
Еее, Здравко, ами той Люси нищо не вмени. Тя каза буквално - хайде сега, "театро гранде Петрочели", болен бил. Е, какъв е смисълът на това бре, Кате? Twisted Evil Дори и на майтап казано, означава, че Люси лъже, че не му е добре, демек - симулира. Това е смисълът.

Гъмов е един фалшив герой.
Виж целия пост
# 2 062
Здравко обаче доста се ядоса ... обича да е прав и доста се позачерви че се изложи
Виж целия пост
# 2 063
Здравко здраво мачка Катя. Преди това винаги съм си мислила, че тя командва парада у тях.
Виж целия пост
# 2 064
Лично на мен определено би ми светнала червената лампичка, ако чуя, че една жена не приритва бившия и мъж да вижда детето си.
От случаите, в които съм виждала това да се случва, определено съм останала с впечатление, че е с причина и то поради доста големи отклонения в поведението на родителя.
Виж целия пост
# 2 065
Тази свиня Ката  ooooh! ГО каза, ГО чу, ГО гледа... и  продължава да ни внушава, че не ГО била казала... а после, че се шегувкала /с тон на строга господарка/... тъпа ботоксова мумия...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 2 066
Еее, Здравко, ами той Люси нищо не вмени. Тя каза буквално - хайде сега, "театро гранде Петрочели", болен бил. Е, какъв е смисълът на това бре, Кате? Twisted Evil Дори и на майтап казано, означава, че Люси лъже, че не му е добре, демек - симулира. Това е смисълът.
Катя се хвана за това, че Люси го каза на български както е и само спомена за нещо на италиански. Whistling
Виж целия пост
# 2 067
Защо не повториха обидните реплики на Гъмов, които по погрешка излъчиха в сряда на живото предаване? Риторични въпроси задавам. Simple Smile Ако бяха Кичкини реплики, не само щяха да ги повторят, а най-малкото почетворят.  Grinning
Виж целия пост
# 2 068
Тази свиня Ката  ooooh! ГО каза, ГО чу, ГО гледа... и  продължава да ни внушава, че не ГО била казала... а после, че се шегувкала /с тон на строга господарка/... тъпа ботоксова мумия...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Леле, какви грозни думи, а на Гъмов се чудите  ooooh!
Виж целия пост
# 2 069
Мисля,че сценаристите четат бг мама и веднага променят сюжетната линия. Изведнъж Гъмов се разкаял,замислил се какъв пример дава на детето си.Че как така изведнъж се сети след 2 месеца? Както и Ритон почнаха да си се оправдават на 4 очи кой крив кой прав.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия