VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 072
  • 2 652
# 2 040
Тоя Гъмов е просто пълен простак!
Виж целия пост
# 2 041
Е сега кой  дудне и намила?!
Гъмов!
Ама Кичка точно го определи - малко, злобно куче. Simple Smile))
Това добре и се получи.
Виж целия пост
# 2 042
Гъмов крещи като пълен селяндур, Кица играе евтин театър, май ще взема да сменя канала  ooooh! Почвам да си мисля, че тия двамата изнасят представление.
Виж целия пост
# 2 043
Невероятно противен пияница е този гъмов
Виж целия пост
# 2 044
Кичка има култова жилетка Laughing
Виж целия пост
# 2 045
Кичка има култова жилетка Laughing
Аз мисля че всички дрехи са и култови.
Виж целия пост
# 2 046
Коя е права - Ерна или Катя?

Ернестина за Кичка: Много фалшива игра, не ставаш за актриса  Laughing

Катя за Кичка: Печелиш Оскар за главна драматична актриса...
Виж целия пост
# 2 047
Малко извън темата, но...
Сега четох едно интервю с Луна и тя казва, че цялото й поведение в къщата е било постановка, всичко е било умишлено, с цел да провокира останалите участници, които да се покажат в истинския си облик.
А, да, бе...не си ли я гледала след излизането от къщата, че е същият кукундрел Laughing

Честно казано - не съм, реших да си го спестя
Виж целия пост
# 2 048
Мисля, че на Гъмов много му тежи самотата и го е ударило на злоба. Но това не е оправдание за поведението му, а по-скоро обяснение.
Виж целия пост
# 2 049
За първи път гледам ситуацията около баса. Катя ,като мумия стои и как грам неудобство не изпитва. Ернестина и тя се намесва авторитетно в подкрепа на "звездното" семейство без да е присъствала на ситуацията.
Според ББ простакът се ядосал и загубил контрол 'заради провокациите на Кичка" . Тя му е виновна за алкохолизма и безпардонното отношение.
Виж целия пост
# 2 050
Гъмов се сети, че имал дете.........Това е да си мъж, живееш си живота, а майката на детето ти да му мисли. Противен тип е този Гъмов!
Виж целия пост
# 2 051
Много долнопробно стана.
Да, Гъма, много се изложи, ма много е меко казано. Той затова и пие, не е добре работата, хич. Тъжно доста.
Но, сетила се Мара... дето се казва.

За Кица ще си спестя епитетите.

Катя не може ли да се плесне по челото, да се извини, да каже, леле ква съм патка, не помня кво говоря...и да се приключи тоя глупав казус. ooooh!
Виж целия пост
# 2 052
Тоя Гъмов е просто пълен простак!

напълно съм съгласна ужасно ме дразни
Виж целия пост
# 2 053
Коя е права - Ерна или Катя?

Ернестина за Кичка: Много фалшива игра, не ставаш за актриса  Laughing

Катя за Кичка: Печелиш Оскар за главна драматична актриса...
Ами Катя е по-добра актриса  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 054
Мисля, че на Гъмов много му тежи самотата и го е ударило на злоба. Но това не е оправдание за поведението му, а по-скоро обяснение.

Най-вероятно , но мисля , че Кичка много успешно успя да го провокира
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия