Ааа няма нищо Ирис, случва се. Точно това имах предвид.
Ааа няма нищо Ирис, случва се. Точно това имах предвид.
Съществени неща за един човек са едни, за друг-други. Иначе като гледам из форума, родилите по-към 30 са доволни от избора си, тези които са се излъгали рано пропагандират по-ранно раждане. Т.е. всеки си отстоява, това което е направил той самия, съвсем логично и закономерно.
Съществени неща за един човек са едни, за друг-други. Иначе като гледам из форума, родилите по-към 30 са доволни от избора си, тези които са се излъгали рано пропагандират по-ранно раждане. Т.е. всеки си отстоява, това което е направил той самия, съвсем логично и закономерно.
Съществени неща за един човек са едни, за друг-други. Иначе като гледам из форума, родилите по-към 30 са доволни от избора си, тези които са се излъгали рано пропагандират по-ранно раждане. Т.е. всеки си отстоява, това което е направил той самия, съвсем логично и закономерно.
Препоръчани теми