Лекари в БУРГАС

  • 235 835
  • 755
# 465
При Иванова е без часове. Когато е втора смяна няма никой почти и не ми се е случвало да седим с бебето сред болни. Сутрин отидохме само веднъж, имаше 2-3-ма пациента, изчакахме пред кабинета не повече от 20мин. Никога не се е случвало да чакаме много сред болни хора, както е по поликлиниките.
Виж целия пост
# 466
Пуснах отделна тема наскоро, но никой не отговори, та да питам и тук: някой вадил ли е скоро сливици /на голямо дете, 11-12г/? В коя болница, при кой лекар, с лазер или по друг начин?
Благодаря  bouquet
п.п. В краен случай поне УНГ, от които сте доволни споделете.
За момента съм водила детето при д-р Петков и д-р Генчев. Някой добър специалист пропускам ли?
Виж целия пост
# 467
Димоски в ССофия.  Peace
Виж целия пост
# 468
Мон, аз съм доволна от УНГ д-р Радославова. Помогна ми при по-сериозна операция.
Виж целия пост
# 469
д-р Станислав Ангелов Peace
Виж целия пост
# 470
Мон, аз съм доволна от УНГ д-р Радославова. Помогна ми при по-сериозна операция.

Tя знам, че преглежда в "Св. Николай Чудотворец", а в МБАЛ ли оперира?

Благодаря на всички за отговорите  bouquet
Виж целия пост
# 471
Там преглежда, да. Не знам дали изобщо оперира, не ме е оперирала тя, но ме насочи към друг специалист.
Виж целия пост
# 472
Радославова преглежда и в поликлиниката в Славейков. Аз не я харесвам. Антибиотика го няма за нищо. Че и големи дози изписва.
Виж целия пост
# 473
Кой офталмолог бихте ми препоръчали /за възрастен, не за дете и освен Кузнецов/? И такъв, който има всякаква апаратура в кабинета.
Благодаря!
Виж целия пост
# 474
Ние бяхме при д-р Ламбов. Той успя да спечели детето и то му вярва. Трета сливица вадихме на 6г. Д-р Ламбов го оперира в Черноморка. За тази болница нищо хубаво не мога да каа, но отидохме там заради лекаря на който вярваме. По принцип ми казаха, че у ще е безкръвна операция, но като се има предвид че когато дойде в съзнание детето повръща кръв обилно нещо не ми се връзва. Но и до днес когато ни трябва специалист УНГ си ходим при д-р Ламбов.
Виж целия пост
# 475
Ами те Ламбов и Аврамов от вадене на сливици си препитават.
Виж целия пост
# 476
Здравейте.
Препоръчайте ми добър невролог за моя син (7 год.) става въпрос за силно главоболие .
Виж целия пост
# 477
Здравейте.
Препоръчайте ми добър невролог за моя син (7 год.) става въпрос за силно главоболие .
В Бс няма почти никакъв избор освен д-р Петкова и д-р Ишкиева. Пак заради главоболие преди години съм водила сина ми и при двете. От д-р Петкова останах много по-доволна, преглежда го няколко пъти през определен период от време, пусна му много изследвания, помогна. Проблемът отшумя с годините, но тогава ми беше много притеснено, благодарение на изследванията, които му пусна, вкл ЯМР по каса, се успокоих, че няма патологии.
Виж целия пост
# 478
Ами те Ламбов и Аврамов от вадене на сливици си препитават.

И аз съм на това мнение. Носи им се славата, че за най-малкото ти препоръчват вадене на сливици, т.е. те да ги извадят.
Виж целия пост
# 479
Ами те Ламбов и Аврамов от вадене на сливици си препитават.

И аз съм на това мнение. Носи им се славата, че за най-малкото ти препоръчват вадене на сливици, т.е. те да ги извадят.
Дааа, извадили са без причина сливиците на половин Бургас. Плашат родителите и айде на масата. Направо се чудя как изобщо някой може и да ги хвали после.  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия