♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 23

  • 55 543
  • 707
# 690

... а Бурак- ооо, много го харесвам, но не следя сериала, защото не ми се гледат драми сега. Пък и ми е трудно, след като го гледах с Фахрие, която намирам за прекрасна, а и като двойка са неотразими. За мене.

 newsm10 newsm10 нещо подобно писах и аз преди време.Събирам епизодите и не зная кога ще ги започна

Smnivanova много хубави снимки от Статуса
Виж целия пост
# 691

http://www.sabah.com.tr/magazin/2015/11/11/neslihan-atagul-kurallarim-yok
Красивата Неслихан Атагюл
Виж целия пост
# 692
Здравейте!

Сим, сватба може и да има, но и подарък изненада също... Елиф ще сервира голямата новина, че е леко бременна....

Защо татко Таксин се изнесе от сериала, а със заминаването на Мурад за Италия, какво ще стане с неговия герой...
Ели,  Hug красиви хора, красиво излизат на снимки Laughing Peace
Славенка,  Hug и аз така си мислех, че ако има сватба Елиф малко преди церемонията ще излъже Айшегюл, че с Джан ще стават родители и...
За Мурат си мисля - дали няма да мине на страната на Елиф и да се опитат да ги разделят? Нали имаше една снимка на Е и М в едно заведение, която уж беше за 17 епизод, но там нямаше такава сцена. Ако там обсъждат някакъв план  newsm78 Въпреки че много се съмнявам. Мурат е човек, който не мисля, че би направил нещо подобно, виж за Елиф ...
Виж целия пост
# 693
Елиф заедно с Медиха са си божие наказание, но има видов ден Rolling Eyes
Виж целия пост
# 694
Все се надявах, че Медиха ще се вразуми, ще се примири и ще опознае Дребосъчка ама ... Сега сигурно ще изкара нея виновна и за това, че синът й пострада.  ooooh!
Виж целия пост
# 695
Здравейте, от доста време следя темата, загледала съм Черна обич и Любов под наем. Но не намирам 20-ти еп. с бг субтитри на любов под наем, някой знае ли кога ще има бг суб?  newsm78 Embarassed

Чакаме си търпеливо ,защото  изисква време , а превеждащите отделят от личното си такова ,за което сме им много благодарни !
Виж целия пост
# 696
Добре де, то добра свекърва няма / с изключение на моята Mr. Green/, но защо Медиха не хареса никак Аиш. Не е класана като Елифата, или няма образованието на сина и , опетни името им на което толкова държат... Май от скукука тази кукундела Медиха се чуди в какво още да обвини Айшегюл... fight
Виж целия пост
# 697
Добре де, то добра свекърва няма / с изключение на моята Mr. Green/, но защо Медиха не хареса никак Аиш. Не е класана като Елифата, или няма образованието на сина и , опетни името им на което толкова държат... Май от скукука тази кукундела Медиха се чуди в какво още да обвини Айшегюл... fight

Сигурно защото Айшегюл е различна от нея и Елиф ,защото Айш е екстра качество човек , а те са извън стандарта , ама не знаят и се харесват....
Виж целия пост
# 698
Татко Таксин е в Дубай, забравили сте..
Виж целия пост
# 699
Съемки проходили в доме Омера,до 1 ночи,в доме были Барыш и Эльчин,снимали сцену в спальне



от фаната/фанатки

Когда я там был снимали сцены из 22 либо из 23 серии. Сняли сцену с дождем, и перешли в спальню. Были совместные сцены в спальне и сцены там же, но с Корайем. Я так полагаю, именно Корай им и помешает. У Дефне есть банный халат с ушками кота, скорее она его оденет после сцены с дождем. Эти две сцены снимали 3-4 часа. И никакого перерыва, пока не сцены не будут отсняты.

ПЕРЕВОД: Хураман Ханметова



Скрит текст:


Виж целия пост
# 700
Медиха не я харесва, защото(според мен) влезе много бързо в семейството, дядото я хареса изключително много, Тахсин също я одобри. А пък и за майката на Джан това какво ще кажат другите има значение. Както се казва Айшегюл е от друго тесто. Все пак не губя надежда, че Медиха накрая ще си промени отношението.   Peace
Виж целия пост
# 701
Виж целия пост
# 702
Дениз ли ще "поднесе" истината за Дефне на Йомер!?!?!?!
Виж целия пост
# 703
За сега Дениз няма откъде да разбере истината за сделката.Но явно Дениз иска Дефне него да прегръща вместо Йомер.
Виж целия пост
# 704
Относно Статуса сега се замислих  Laughing ако наистина има сватба и Елиф каже на Айшегюл, че е бременна дали Дребосъчка няма да тръгне заедно с Мурат към Италия, Джан ще я гони по летището Rolling Eyes Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия