♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 23

  • 55 543
  • 707
# 660
Сладури! Фрага е обещаващ, дано се върнем към романтиката и комичните моменти, защото и двамата много ги бива да играят това.
Виж целия пост
# 661
Най - накрая! Laughing Дано пуснат още един до събота.  Praynig
Много забавен и лек ми изглежда следващия епизод, дано няма пак излишни моменти, определено ми хареса Laughing Доколкото разбрах Мурат заминава за Италия, а по идея на Медиха Елиф ще се прави на бременна.  ooooh!
Благодаря за фрагмана, Славенка  Hug bouquet
Виж целия пост
# 662
Фрагманът е супер  Flutter  Целувки, предложения, смях  Party

Фрагът на Любовта и той обещаващ с тия целувки  Crazy


ПП: режисьорът на "Любов под наем" е сменен. На "Статус на връзката: Объркан" от първи епизод до сега е все същия.
Виж целия пост
# 663
ПП: режисьорът на "Любов под наем" е сменен. На "Статус на връзката: Объркан" от първи епизод до сега е все същия.

НеЖи, джанъм беним, ами нали точно режисьора на Статуса отива да става режисьор на Любовта...  hahaha hahaha Логично е тогава и Статуса да си има нов режисьор..  Laughing Laughing няма Баръш Йош да режисира два сериала в две конкурентни телевизии я..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Интересно ми е обаче наистина кой ще поеме Джан и компания...  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 664
Скрит текст:
ПП: режисьорът на "Любов под наем" е сменен. На "Статус на връзката: Объркан" от първи епизод до сега е все същия.
НеЖи, джанъм беним, ами нали точно режисьора на Статуса отива да става режисьор на Любовта...  hahaha hahaha Логично е тогава и Статуса да си има нов режисьор..  Laughing Laughing няма Баръш Йош да режисира два сериала в две конкурентни телевизии я..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Интересно ми е обаче наистина кой ще поеме Джан и компания...  newsm78 newsm78

Темпи, джанъм, шекерим, ами от първи до 17 епизод включително, режисьор на Статуса си е все Бюлент Ишбилен Mr. Green  Не знам кой пусна мухата, че Йош е бил в екипа на Статуса, че и баш режисьор  Crazy  но тази информация не е вярна. Ако е работил към продукцията, то той е бил може би помощник, но не и главен режисьор Wink
А и все пак в заглавния пост на всяка тема пише кои са сценаристи и режисьори на сериалите  Sunglasses

Прилагам и снимков материал, че да не ви се сторя голословна  Mr. Green
Скрит текст:




Виж целия пост
# 665
След уточнението кой e режисьор, кой - лукова глава  Mr. Green  да се порадвам на деня  Crazy

Сряда е  Party  Буракова сряда Crazy  ( както каза близначката ми  Flutter )

 newsm44 newsm44 newsm44


Красавецът ми той  Flutter  Heart Eyes

Виж целия пост
# 666
Ей, тази Елиф няма да се откажи /"Статуса"/.
Виж целия пост
# 667

Хубава Буракова сряда!

Фрагман на Статуса, най-накрая са пуснали.

Статъсът продължават да са със същия режисьор.
 Баръш Йош беше втори режисьор ,преди да отиде в Ашка зад камера.
Поне такова беше инфото,не е слух.

Славена съгласна съм написаното за Статуса.
По добре по-малко и по- стегнати епизоди , от колкото това влачене заради добрия рейтинг,много ненужни сцени




Честит празник на именниците!

11 Ноември

Честит Имен Ден на Виктор, Виктория, Мина, Минка, Минчо
 

Скрит текст:


Свети мъченик Мина бил войник, убит в Египет за Христовата вяра при император Диоклетиан. Той е известен великомъченик и чудотворец.
Виктор - също така войник, пострадал при император Антонин в Италия.
Една млада християнка на име Стефанида, която присъствала на неговите страдания, започнала да слави подвига на св. Мъченик и сама заедно с него се удостоила с мъченическа смърт.
Св. Викентий бил дякон. Той се удостоил да пострада за вярата в испанския град Валенсия при император Диоклетиан.

В народните представи днешният ден е средата на периода от Архангеловден до Коледни Заговезни - времето, в което вълците бесуват т. нар. "Вълчи празници". "Вълчите празници" водят след себе си най-дългите нощи. Днес хората довършват всички започнати ремонти, поправят огради и запушват процепите, през които може да се промъкнат тенци, караконджоли и други зли сили.

Свети Мина закриля също и жените. На този ден те се молят пред иконата на светеца за благополучие и радост в дома, както и за здравето на децата си.


Желателно е във всеки един дом да има Икона на Свети Мина, който да пази домашното огнище!
Виж целия пост
# 668
Добро утро  Hug Hug Hug Hug
Честит Имен Ден  на всички именници. Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 669
Добро утро  Hug
Скрит текст:

Медиха ханъм  #Crazy
Виж целия пост
# 670
Добро слънчево утро в Бураковата сряда  Mr. Green

Честито на всички празнуващи, аз празнувам епизода довечера  Crazy
Не съм видяла още фрага на Статуса, че днес се успах и още не съм влязала в релси, ще стигна и до него.
Виж целия пост
# 671
Привет Hug

Най- накрая,мерси Славенче bouquet

Нежи да не би и ти да почна да рисуваш smile3503
Виж целия пост
# 672
Привет на всички  Hug
Честито на празнуващите днес  bouquet


Виж целия пост
# 673
Виж целия пост
# 674
Хелоооу къзларки!
Да се разпиша и аз в този слънчев,Бураков ден..

Дефнето,Из като я черпеше винце отказа,ама сега от снимките гледам,че има и тя чашка.Так,че нормално е да е оплела конците момата...Судето на мен все още ми е кух герой и хич не я отразявам,ама на тая снимка дето е залепнала на вратата на братчед си е с кво перде са я облекли? Crazy
Аз пък от чудене какво да гледам докато чакам преводи(щот инак 7-8 сериала да следя малко са ми,ама...) се хванах в "Надежда за обич",та пак си гледам Джан дървото и там....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия