Изпълнени с копнеж, започна НОЕМВРИйския бебевалеж - Тема 13

  • 36 652
  • 725
# 165
Мици, ти при Димов ли се следиш? Доволна ли си?
Виж целия пост
# 166
Да попитам вече родилите мами, които кърмят, доизцеждате ли и замразявате ли кърмата след кърмене? Аз бях решила да не го правя този път, със сина ми който не успя да засука се цедях и излилъка замразявах, но после той не искаше да пие от замразената кърма и така я изхвърлих, доста кърма беше. Затова сега като бебека си суче добре, цедих веднъж за да облекча малко гърдите в началото и гледам да я будя и да й давам по често за да не ползвам помпа. И питам защото и двете педиатърки - от родилното и тази която ще ни следи, ми дават препоръки след всяко хранене доизцеждане до края и събиране и замразяване на кърмата за да се храни бебето максимално дълго с кърма. Първата реших да игнорирам и да карам както съм решила, но днес мина педиатърката в къщи на преглед и тя ми каза същото и това ме накара да се замисля повече и реших да попитам и за други мнения.
Виж целия пост
# 167
Мици, ти при Димов ли се следиш? Доволна ли си?
Не, не се следя при него, но днес като отидох за консултация в болницата поради седалищното положение, човека ме прие беше много мил и дружелюбен. Дори ми даде визитка да ми звънна като отода другата седмоца за запис на тоновете да ги погледне.
Ти при него ли роди или?
Виж целия пост
# 168
Ако аз имам кърма, също съм решила да замръзявам, защото като стане на 6 мес. ще гледам да спра да кърмя, защото се нуждая от зъбни операции, които не мога да отлагам във времето.
Виж целия пост
# 169
GeriOhara в деня на изписването бях с 15 кг по-малко, но имах доста задържана вода, та голям процент от сваленото е от нея.

diana.pd аз цедя, ама колкото да стимулирам. Малко кърма имам, ама малкия си я търси. Не се отказвам де, чайове, помпи, чудеса...дано да я задържа.  Praynig
Виж целия пост
# 170
Имаше шантави въпроси според мен, ама върхът беше "Страдали ли сте някога от СПИН?" Направо да ти се прище да отговориш: "Да, за наколко месеца, ама се излекувах. Пих сок от ряпа."

е, не, чета го от половин час и се хиля като дебил  Joy
Виж целия пост
# 171
Буболинче, радвам се, че съм ти създала настроение. Simple Smile
Теичка, това са документите. Не мисля, че е пропуснато нещо.
Ех, момичета, искам и аз да ям без да качвам щато вас, ама не става...+24 кила съм...
Виж целия пост
# 172
Мици, ти при Димов ли се следиш? Доволна ли си?
Не, не се следя при него, но днес като отидох за консултация в болницата поради седалищното положение, човека ме прие беше много мил и дружелюбен. Дори ми даде визитка да ми звънна като отода другата седмоца за запис на тоновете да ги погледне.
Ти при него ли роди или?
Не съм при него, но два пъти ми подписва тонове. А с първата бременност имаше опция да се наложи да ме среже той по спешност, та просто исках мнение.
Ти при кого ще раждаш там?
Виж целия пост
# 173
Аз съм + 14 кг.
Виж целия пост
# 174
Аз съм +15
Виж целия пост
# 175
И аз съм + 13 кг., но доста ми тежат, имам един огромен корем напред и имам чувството, че расте всеки ден и пъпа започва да ми щръква напред...
Виж целия пост
# 176
Мици, ти при Димов ли се следиш? Доволна ли си?
Не, не се следя при него, но днес като отидох за консултация в болницата поради седалищното положение, човека ме прие беше много мил и дружелюбен. Дори ми даде визитка да ми звънна като отода другата седмоца за запис на тоновете да ги погледне.
Ти при него ли роди или?
Не съм при него, но два пъти ми подписва тонове. А с първата бременност имаше опция да се наложи да ме среже той по спешност, та просто исках мнение.
Ти при кого ще раждаш там?

Ами там е работата, че не искам да има избор на екип, а който се падне. Та за това така питам ако той се падне, какви са мненията ако има такива.
Виж целия пост
# 177
Аз съм + 11 кг., а бебето е около 3 кг.
Виж целия пост
# 178
Мици не се ли страхуваш да родиш при когото и да е?
Виж целия пост
# 179
Бре, аз ли само съм качила толкова много?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия