Изпълнени с копнеж, започна НОЕМВРИйския бебевалеж - Тема 13

  • 36 652
  • 725
# 240
Аз пък съм учудващо спокойна. Даже нямам търпение са идва, а имам три дни. Единствено имах някакви странни сънища. Сънувах, че едно куче ме ухапа по пръстите, а хем си беше мое в съня ми. Ама аз поначало си имам страх от кучета. Вторият ми и последен сън да тая нощ, който помня, беше как пребих един циганин, защото се закачаше със сектра ми. Доста шантаво. Аз съвсем не правя подобни или дори близки на това неща в живота си. Намирам този сън за мнооого странен. Предната нощ също сънувах куче, самоче чуждо и огромно, което само се увърташе около мен, явно много ме беше харесало и не спираше да си играе с мен, а аз умирах от страх през цялото време и все си мислех, че ще ме ухапе, но не стана така.
Но тези сънища са някак различни, няма бебета, лекари т.под.
Сигурно притеснението ми е повече на подсъзнателно ниво и подсъзнанието ми облича страховете ми в странни образи. Знам ли...
Виж целия пост
# 241
Честит син,Ема!Жив и здрав да ви е! newsm32
Виж целия пост
# 242
Честита рожба Ема bouquet да ви е жив и здрав да се храни и спинка да не те тормози мн.
Аз пък сънувах че ми паднала тапата, събудих се ни тапи ни дяволи...
Чувала съм че може да ти е неприятно,гадно или прочие но да ти е кеф от проверяване на разкритието направо ме остави без думи...
Утре ще се чуем с док за преглед.
Виж целия пост
# 243
момичета,аз съм вече в болницата,направихме запис на тоновете но посредата малката реши,че ще спи и заспа  Joy сега чакам доктора който е на смяна да дойде и да ме прегледа.  Peace
Виж целия пост
# 244
Liliyadim Hug хайде късмет миличка !!!! Стискаме ти палчета всичко да ми е леко и бързо !!!

Честити бебенца !!!!! Да са ни живи и здравички  baby_neutral
Виж целия пост
# 245
Теичка,  да болката може да се определи като при цикъл, но обсега е по-гошян и болката си е в пъти по силна. Доктора казваше, че трябва да търпя колкото се може повече, защото ще се опраеи по бързо, но като стане нетърпимо да ми бие упойка, не че ми помогна много тази упойка. Вечерта също сложиха упойла, уж за да спим по-добре, ама и тя не ми повлия. Относно кървенето, има си го в изобилие, но идват и те сменят, е може чат пат да те забравят и да усещаш кал плуваш в леглото Joy иначе само една жена ни почистваше и с мокри кърпички за да не засъхне кръвта, другите на 2 на 3 оправяха. Катетъра не го усещаш че е там, махнаха го на втория ден (чуството отново не беше бог знае какво, забравя се веднага) след като ни пуснаха всички системи и после ни вдигаха да се раздвижваме. Преди раздвижването, препоръчвам да се хапне нещо, защото на мен не ми даваха да ям  още от ноща преди операцията и за малко щях да припадна , добре че преди това съм имала проблем с ниско кръвно, та не се згромолох. Иначе със всеки ден болкоте намаляват ама схващанията ми се увеличават Joy
Виж целия пост
# 246
момичета,аз съм вече в болницата,направихме запис на тоновете но посредата малката реши,че ще спи и заспа  Joy сега чакам доктора който е на смяна да дойде и да ме прегледа.  Peace
Айде успех и леко раждане👍
Виж целия пост
# 247
Лили, успех!
 Дуди, на теб също успех утре! Щом довечера те приемат, предполагам, че утре ти е секциото.
Теичка, на теб също успех! И утре при приема, и във вторник със секциотото.
Ексълънт и Ина, успех и на вас във сряда! На тоя ден съм и аз и се надявам и на мен да ми стискате палчета!
Извинявайте , асо пропускам някого! Успех на всички, на които тия дни им предстои раждане!
И спете момичета, че после я спим, я не спим. Животът ме е научил, че и да се притеснявам нищо не променям с това. Важи за всички ни. Обратното обаче - ако запазим спокойствие, ще ни е от полза. Хем ще поспим, хем ще ни е добре. И на бебенцата няма да предаваме негативни емоции.
Виж целия пост
# 248
Ема,честит син! Много хубаво име, жив и здрав да е и много да ви радва  bouquet

Успех на всички, които им предстои секцио. Малко остана до прекрасната среща  Hug
Виж целия пост
# 249
Бебоче Благодаря!Утре е секциото,вечерта като видя кое накъде е,ще ви пиша да ви държа в течение. Доста съм спокойна,даже ненормално спокойна! Ще ти стискаме палци и на теб! И твоето наближава,не останало. Wink
Виж целия пост
# 250
Успех на всички с предстоящо секцио и бързо възстановяване.  bouquet
Честити бебоци на всички, които вече ги гушкат и им се радват!  Heart Eyes
И спокойно чакане на всички останали! Simple Smile

Аз от вчера имам доста засилено течение и се чудя дали е възможно да са води?!? Сменям по 3-4 ежедневни превръзки на ден. Във вторник съм на преглед, но се чудя дали да чакам или не до тогава. Стяганията са си абсолютно нормални за мен в последните 3-4 седмици, доста и сравнително на често, но тях не ги мисля.
Виж целия пост
# 251
Благодаря за подкрепата момичета,и на мен ми направиха вече преглед за разкритие и е само (1.5см) ,гледахме беба на ехографа станала е 3.400 дооста голяма,а плацентата до колкото разбрах била вече стара,та  до сутринта ако не съм започнала да раждам ще ми вливат окситоцин...да видим как ще реагира бебка,да я подсетим,че трябва да излиза вече. Peace На мамите с предстоящо раждане нормално или декцио успех,и не се притеснявайте...всичко ще мине по-добре ако сте спокойни. Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 252
Гледам Виж кой говори по КиноНова и се настройвам на бебешка вълна,спокойствието ми е непоклатимо!
Прегледах багажа,окъпах се и такааа!
Виж целия пост
# 253
Мами изплатиха ли ви 45 дневния болничен ,вече ? newsm78
Виж целия пост
# 254
Ели, благодаря за информацията ! Дано операцията мине безпроблемно, а раздвижването ще го преживея, както и надявам се болката (имала съм едно абразио преди години в късна седмица, много ме болеше, биха ми подмускулно инжекция, не помогна; пих Аулин и се оправих, надявам се да изтърпя).
Момичетааа благодаря за пожеланията и куража, на всички също пожелавам леко и безпроблемно естествено, или оперативно раждане ! Да сме живи и здрави и да родим най-хубавите бебета !
Аз ще пиша задължително утре от болницата, предполагам, че първо ще ми вземат кръв, ще гледат бебето на ехо и тонове.
А само да питам майките родили секцио, непосредствено преди операцията ли правят клизма, или вечерта преди?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия