Изпълнени с копнеж, започна НОЕМВРИйския бебевалеж - Тема 13

  • 36 652
  • 725
# 300
Честито на всички родили момичета bouquet! Няма да ви изброявам, че да не направя пропуск  Embarassed Бързо възстановяване ви желая и много здрави бебчета! Hug
 Elfi_V ако не се лъжа и твоят термин като моя беше за 7.11. Ако е така, има ли някакво развитие при теб? Ще се вземат ли мерки или просто ще си чакаш  newsm78? Аз утре отивам в болницата да мерят тонове, ако не тръгне до тогава и ще питам до кога ще ме чакат...  baby_neutral



Да попитам при нормално раждане може ли да си поискаме обезболяващо и дали е правилно? [/i]
Разбира се че има упойки и при нормално раждане, аз на моменти и за това съм толкова смела  Laughing! Това най добре да се обсъди с лекарите в болницата в която ще раждаш. На мен например на един от последните прегледи ми взеха кръв именно заради това да се знае може ли или не да ползвам епидурална, казаха ми че всичко било 6. Само да почна да раждам....
Виж целия пост
# 301
Elfi_V ако не се лъжа и твоят термин като моя беше за 7.11. Ако е така, има ли някакво развитие при теб? Ще се вземат ли мерки или просто ще си чакаш  newsm78? Аз утре отивам в болницата да мерят тонове, ако не тръгне до тогава и ще питам до кога ще ме чакат...  baby_neutral


Esster, каже после какво са ти казали в болницата, че и аз искам да съм информирана колко чакат при преносване тук. На мен ми е рано, но искам да си сверя часовника.

Скрит текст:
Имам чувствовото, че съм със сгрешен термин. Една блейка ми го изчисли в началото и записа в документите. Оттогава все се опитвам да обясня на сегашния следящ лекар, че мисля, че е грешка. Той пък от своя страна все си мисли, че аз се базикам с него и давам зор да раждам  ooooh! Много объркано
Виж целия пост
# 302
И при мен клизмата ще е непосредствено преди операцията.

Бях на тонове, идеални са. Няма индикации за по-ранно тръгване на беба, та си чакаме сега датата. Направо не ми се вярва, че е толкова скоро. Но съм щастлива! Е, също така и изплашена.
Виж целия пост
# 303
изгубен-щъркел защо не си го изчислиш ти, термина, за да провериш? В интернет има калкулатори.
Виж целия пост
# 304
изгубен-щъркел защо не си го изчислиш ти, термина, за да провериш? В интернет има калкулатори.

Изчислих го и излиза седмица по-рано.

Скрит текст:
На първия преглед лекарката ме разпитваше докато се обличам  ooooh! и аз тогава въобще не можех да концентрирам мисли върху кога ми е било началото на последния цикъл или пък колко продължава. Въобще погледнато назад не мисля, че осъзнавах какво точно ме питат тогава и защо. Все пак първи преглед, малко хаотично протече... Още повече, че съм с нередовен цикъл.

След няколко дни умуване с 'бащата' се сетихме кога точно може да е било началото на цикъла hahaha Честно казано дори не знам как лекарката се 'хвана' за тази дата с информацията, която и дадох. Бебето по ехограф винаги е вървяло седмица напред (не че това е критерий). Въпросната не ме следи отдавна и така...

Но датата вече е записана в книжката и не може да се мени.  newsm78
Виж целия пост
# 305
Елфи,Естер,и аз сум с термин7.11 и все още не съм родила от вчера съм в болницата и ми правят записи на тонове 3 пъти на ден,от снощи съм с контракции но от днес почти цял ден вече са ми на 15мин. пада ни и тапата и сум с 1.5см разкритие ако до утре не съм родила ще ми слагат система с окситоцин.
Виж целия пост
# 306
Момичета,днес в 7.25ч се роди малкият ни муцунко Самуел-2200гр.,40см,мъничък,но се надявам да е здрав и есичко да му е наред.
Малко шоково ми дойде като разбрах колко е,понеже уж по ехограф мин.седмица беше около 3000гр.
Сутринта ми пуснаха тонове и бяха ужасни,а вчера при приемането всичко беше наред,толкова се съресирах,то и всички се вдигнаха на крак,по спешност се обадиха на моята лекарка,подготвиха операционна и в 7.10ч бях вече на масата.
Днес цял ден съм със кръвно 150/80.
Видях малкият мишок на бързо и го качиха  в Неонтологията и няколко дена ще е в кувиоз,утре се надявам да го видя.
Иначе самото секцио не ме стресира,слагането на катетарът досега беше най-ужасното нещо.
Вечерта май ще ме надигат и ще видя,иначе за сега болката е търпима,все едно имам мускулна треска на стомаха.
Виж целия пост
# 307
Честити рожби на Зайчета и Дудито  bouquet бързо възстановяване,
Аз снощи неможах да спя от болки в дясната тазова ябълка, да идва 17-ти че се чувсъвам като слон...
Виж целия пост
# 308
Дуди, честита рожба! Жив и здрав да е бебока! Ти бързо да се възстановиш!

А разликата е сериозна. Какви ги вършат тия хора? То бива да има 200 грама разлика, айде, ама това си е доста. Обясниха ли ти как се е получило това разминаване?

Иначе бебко ще бъде добре, не се притеснявай. Той е невинна душа, а тях Господ ги пази. Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Elfi_V ако не се лъжа и твоят термин като моя беше за 7.11. Ако е така, има ли някакво развитие при теб? Ще се вземат ли мерки или просто ще си чакаш  newsm78? Аз утре отивам в болницата да мерят тонове, ако не тръгне до тогава и ще питам до кога ще ме чакат...  baby_neutral
Да така е и аз бях за 07.11, но няма развитие,рядко стягания,вчера цял ден менструални болки и нищо. Разкритието миналата седмица беше 2 см, днес ще видим колко е.  Уговорката с док ни е сряда да го предизвикваме, ако не тръгне само. Не иска повече от 5 дни да го чака че да не стане много голям. За сега е това, ще пиша пак довечера
Виж целия пост
# 310
Честит Самуел !! Да е здрав и бързо да качи килограмчета и да опъне бузки !
Виж целия пост
# 311
Зайчетата, честита рожба! Да ви носи много щастие, а на теб бързо възстановяване! Hug
Аз излизам да ходя, че да си докарам разкритие Crazy От няколко дни вървя по 2-3 часа, а вечер в кръста ми мравчици лазят Mr. Green Тази нощ пък не можах да спя, настрани вече ми е много трудно - сякаш малката се изсипва в едната страна и ми прави бабунка и ми опъва, та само по гръб успявам. Вече съм нетърпелива всичко да минава и да я гушна Heart Eyes
За клизмата пък тук ще ми е много смешно как ще се разберем със сестрата на гръцки Mr. Green

Момичета, стиснати палчета от мен всичко да е наред с предстоящите операции
Praynig
Nimfea, извинявай за любопитството, но ти в Гърция ли ще раждаш. Питам понеже и аз съм в Гърция, ако случайно нещо стане,принципно съм за началото на януари. Не знам как стоят тук нещата, имам здравна карта. Успех ти желая
Виж целия пост
# 312
Елфи,Естер,и аз сум с термин7.11 и все още не съм родила от вчера съм в болницата и ми правят записи на тонове 3 пъти на ден,от снощи съм с контракции но от днес почти цял ден вече са ми на 15мин. пада ни и тапата и сум с 1.5см разкритие ако до утре не съм родила ще ми слагат система с окситоцин.
Да, за теб знам, но си мислих че си родила или си в процес Simple Smile. Нали вчера писа, че ще го предизвикват и чаках новини! Е, успех все пак пожелавам и на 3те ни да станат възможно най естествено нещата  Praynig!
Аз пак да си задам тъпия въпрос: знам как се изчислява термина, т.е. на база последния цикъл, но нали и по ехограф може друго да излезе и съответно да ти променят датата... Та питанката ми е на вас в коя седмица ви се пада термина? Моят се падна в 39г.с +5дни, и така излиза че всъщност не съм ''преносила''. "Преносването'' се получава след 40г.с. така знам аз newsm78
Виж целия пост
# 313
...
Аз пак да си задам тъпия въпрос: знам как се изчислява термина, т.е. на база последния цикъл, но нали и по ехограф може друго да излезе и съответно да ти променят датата... Та питанката ми е на вас в коя седмица ви се пада термина? Моят се падна в 39г.с +5дни, и така излиза че всъщност не съм ''преносила''. "Преносването'' се получава след 40г.с. така знам аз newsm78
не съм много наясно, при мен по ехограф показваше седмица преди 07.11 и ми казваха че бебето върви по-голямо,но че си се гледа термина по последната менструация, а не какво показва ехографа и даже вече не го коментираме с моя док.
Сега се връщам от там, записа е идеален,уловихме една слаба контракция,бебо е ок,почти 3 см е разкритието, но ако до сряда не тръгне сам, ще се предизвикваме  Party
Виж целия пост
# 314
При мен терминът е изчислен на база първи ден от последния цикъл. Точен ми е (цикалът) на 28 дни, беше, надявам се и така да си остане де. И след 20 и някоя седмица докторът взе да ми казва, че бебето върви едро по ехограф, но не е казвал нищо за смяна на термин . Остава си ми на 29.11 - тогава ще съм точно в 40г.с., 280ден от бременността.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия