Изпълнени с копнеж, започна НОЕМВРИйския бебевалеж - Тема 13

  • 36 652
  • 725
# 315
не знам какво да правя да пробвам нормално и после секцио - 2 броя раждане или да си лягам под ножа newsm78

ако избереш секцио не е на 100% сигурно, че ще си с един брой раждане. не искам да кажа че камо ли не нещо ще се обърка, но ето при мен как стана, влизам за секцио, уж всичко ок, накрая матката не иска се прибере и 3 дни бях на системи окситоцин за предизвикване (говоря ти че болкоуспокояващи за мене нямаше, защото с тях матката ми спираше да контрахира) един вид и аз родих по двата начина, така че нищо не е гаранция  Peace
Виж целия пост
# 316
Честит Самуел! Бързо да качва грамчета, а на мама бързо възстановяване!  bouquet
Nimfea, извинявай за любопитството, но ти в Гърция ли ще раждаш. Питам понеже и аз съм в Гърция, ако случайно нещо стане,принципно съм за началото на януари. Не знам как стоят тук нещата, имам здравна карта. Успех ти желая
Да, в Гърция ще раждам. Може на ЛС да обменяме инфо, за да не спамим тук, а и можеш да се присъединиш към гръцката група. Успех и лека бременност!

И при мен терминът е изчислен по последна менструация. Макар, че бебка по време на феталните морфологии вървеше с 1-2 седмици напред, терминът не се променя. Сега забави темпото и по ехограф е с 2 дни разлика само.
Виж целия пост
# 317
Честито dydito bouquet да е жив и здрав мъника и бързо да расте.
Наистина е странна тази голяма разлика в килограмите newsm78
Виж целия пост
# 318
Вдигнаха ни след секциото,търпимо е,утре ще видим как ще е!
Виж целия пост
# 319
Хейййй Дудиии😀😀 честито ги синичко вързопче 🌸🌸🌸😘😘😘 да ви е жив и здрав !!! Свга като започне да папка ще си навакса 😊😊
Виж целия пост
# 320
    Здравейте мили мами. Аз да се похваля - вчера се роди най прекрасното същество в живота ми - Екатерина, 3000кг. , 47 см. , нормално раждане. Голяма бузанка с румени бузки, аз се надявам на скорошно въэстановяване. Целувки от нас!

Зайчета, честита дъщеричка! Да е жива и здрава и много да ви радва!
В коя болница ражда? С избор на екип ли беше?
Виж целия пост
# 321
Лелее колко материал имам да чета .... аз забравих, че съм раждала секцио, то не баха гърди, хемороиди и т.н. лудница ... мен ме раздвижиха на същия ден, за плакането поплаках си доста ...катетъра пффф, клизми -2 броя, едната преди секциото,а другата защото не можах да се изходя след операцията ...беба си я исках на втория ден и тя ме мотивира да ставам по - често, това може би допринесе много за пълното ми раздвижване Simple Smile
Виж целия пост
# 322
Задължително ли е след операцията да се изходи човек ? Аз след абразиото преди години не бях ходила 4 дни до вц, защото имах чувството, че ще ми изпаднат всички органи... Направо не ми се мисли какво ме чака...
Виж целия пост
# 323
Ами тук държаха,да то е точно на психична основа, че ще се случи нещо с операцията и така .... нищо не те чака,споко...... аз се бях нагласила за страхотийка, а мина много добре ... другите болежки вкъщи ме смотаха доста, ама вече се оправям Wink
Виж целия пост
# 324
Привет майчета и честито на родилите;) Нека са им живи и здрави бебенцата!Аз днес бях на преглед и в понеделник влизам в болницата за наблюдение, че съм с малко води..Доки обаче ме шокира като ми каза че главата на бебето е по-малка спрямо другите параметри.На някои от вас изоставала ли е главичката?
Виж целия пост
# 325
Това вече го бяхме коментирали, може да е наследствено, ММ е с малка глава, спокойно не се шашкай  Peace
Виж целия пост
# 326
dydito, да ти е жив и здрав малкия господин!! Много да ви радва и бързо да наддава,че да е спокойна мама!! На теб бързо възстановяване и да си ходите скоро двамата в къщи!

Само след секциото ли е важно да си минал през вц, за да те пуснат? При първото ме питаха дали съм, но не направиха нищо и си ме изписаха така, без да съм минала през вц и без да ги интересува. Това след естествено раждане. Ама те ме изписаха и с гърди в ужасно състояние с препълнени гърди твърди като камък без да им пука. Така изписаха и момичето от стаята ми, така че не мога да ги ползвам за еталон за правилно поведение. За частна болница бяха твърде нехайни към пациентите си...
Виж целия пост
# 327
dydito, да ти е жив и здрав малкия господин!! Много да ви радва и бързо да наддава,че да е спокойна мама!! На теб бързо възстановяване и да си ходите скоро двамата в къщи!

Само след секциото ли е важно да си минал през вц, за да те пуснат? При първото ме питаха дали съм, но не направиха нищо и си ме изписаха така, без да съм минала през вц и без да ги интересува. Това след естествено раждане. Ама те ме изписаха и с гърди в ужасно състояние с препълнени гърди твърди като камък без да им пука. Така изписаха и момичето от стаята ми, така че не мога да ги ползвам за еталон за правилно поведение. За частна болница бяха твърде нехайни към пациентите си...

Това за коя болница става въпрос?
Виж целия пост
# 328
Диди, честито бебче Самуел. Да е живо и здраво! А на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 329
Това за коя болница става въпрос?

Свети Лазар... бях се зарекла да не стъпвам повече там, ама като гледам в Надежда каква дезорганизация цари и какви неща се случват, вече почвам много да се замислям къде е по-зле... за съжаление вече е късно да се пренасоча.

Estlar, ти в Надежда роди, нали? Как беше там, доволна ли си? Чакахте ли много пред спешния кабинет да ви приемат? Не знам от кое ми е по-притеснено повече - от самото раждане като процес или от неизвестните в болницата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия