VIP Brother - Сезон 7, Тема 9

  • 93 788
  • 3 025
# 510
Очевидно добротата оправдава тъпотата
Много, много, много жалко!
Имам двама синове, ако ми доведат такава снаха какво ще правя?  #Crazy
Виж целия пост
# 511
Очевидно добротата оправдава тъпотата
Много, много, много жалко!
Имам двама синове, ако ми доведат такава снаха какво ще правя?  #Crazy
Започваш от буквара и после нататъка Laughing
Виж целия пост
# 512
Е айде сега гласят Ерна за победител,преди беше че гласят Ритон , Гъмов
Значи ако победителят  е друг , а не Кичка ще е нагласено така ли
Реално ще е само ако Кичка е победител

Ами да. За мене ще е така. Виж каква масова подкрепа има от зрителите. Чети форума и ще видиш, че всяко 10 мнение НЕ Е в подкрепа за Кичка.
Не съм поглеждала във ФБ, но тук казвате, че и там е същата картинка. Виж ни и анкетите тук. Всичко сочи Кичка за най-очаквания победител.

Ники Кънчев и Тоцка са на друго мнение, естествено.
Виж целия пост
# 513
Айде и ПресЛа се изказва. А тия се пръскат от злоба. Клика са, да.  ooooh!
Виж целия пост
# 514
Очевидно добротата оправдава тъпотата
Много, много, много жалко!
Имам двама синове, ако ми доведат такава снаха какво ще правя?  #Crazy
Започваш от буквара и после нататъка Laughing

Ба, направо с бухалката  smile3511
Виж целия пост
# 515
Обаче.... аз си мислех, че сами ние зрителите сме решили, че Ернестина има проблеми с личната хигиена, защото ходи чорлава и дрипава. Тоест, можеше и да не сме прави. Пък то... и  отвътре си миришела.
Виж целия пост
# 516
Очевидно добротата оправдава тъпотата
Много, много, много жалко!
Имам двама синове, ако ми доведат такава снаха какво ще правя?  #Crazy
Със сватове като Ритон. Crazy

Скрит текст:
Шегувам се. Hug
Виж целия пост
# 517
Ернестина е много зла и лоша актриса...
Много голяма интригантка е . Плашеща е със лициемерието си . Като я гледа човек му идва да си плюе в пазвата да няма такъв приятел . Кичка е сто пъти по нормална и човечна.
Виж целия пост
# 518
Чудя се коя ми е по - противна- Кичка или нейният душеприказчик Кристина ooooh! #Crazy
Виж целия пост
# 519
Чудя се коя ми е по - противна- Кичка или нейният душеприказчик Кристина ooooh! #Crazy
...може би Ерна или Катя...  Joy
Виж целия пост
# 520
Не я харесвах преди ББ. Не я и познавах всъщност, но понеже е съпруга на Андрей, който също ми лъха на нечистоплътност с 5-те си ката дрехи, бях решила, че не я харесвам. Явно шестото ми чувство си работи добре.
Виж целия пост
# 521
Защитниците говорят 100 пъти по-добре и аргументирано от коментаторите Ласкин и сие
Виж целия пост
# 522
Ернестина е много зла и лоша актриса...
Много голяма интригантка е . Плашеща е със лициемерието си . Като я гледа човек му идва да си плюе в пазвата да няма такъв приятел . Кичка е сто пъти по нормална и човечна.

Най-големият лицемер е Кичка.  Peace
Виж целия пост
# 523
Кичка се била отказала..."моля ви, гласувайте за нея"....
Тя драпа със "зъби и нокти" да е финалист...отказала се била... hahaha
Виж целия пост
# 524
Абсолютно! И горкия Ники се чуди как да застане срещу тях.
"Защо Кичка получава тази БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА подкрепа отвън???!!"
Безпрецедентна!
Сякаш харесваме убиец! Безпрецедентна!
Направо си е логична подкрепата отвън.
И стига с тая жертва. Аз пък не я намирам за жертва, а за жена със здрави нерви и позиция.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия