Сладкарничка за книги-тема 55

  • 26 283
  • 748
# 345
Лофче, и ти влизаш в кръга на заподозрените  hahaha hahaha hahaha

Хаха Пете, и ти си в моя тъй че внимавай наблюдавам те  Shocked
Виж целия пост
# 346
Джо,не се измъквай.За следващия гейм те записах!
Виж целия пост
# 347
О, аз с удоволствие бих се примъкнала и сега, ама хем съм далеч, хем оттук мога да зарадвам другарчето само с четиво на чешки. А това хич не е радост, вярвайте Mr. Green
Виж целия пост
# 348
Еййй, калпазанки!

Да ви имам жокерите - жена, красива, чете ... тинтири минтири!
Начи - извадила съм списъка с всички участвуващи и драща и пиша, така че внимавайте с лъжите - после ще ви цитирам и ... крачка пред строя!  Naughty

Рейнпунцел, скандинавското ми дойде така на римата  Mr. Green, а не знам другарчето скандинавско чете ли, яде ли, пере ли  Joy Joy Joy

Идей си нямам коя книжка да му взема, дори не съм ги разглеждала още. Картичка си има мноооого отдавна закупена, просто много ми хареса и я грабнах.

Моето другарче е с много наситен характер, дълбок, пъстър, интересен.  Flutter Flutter Flutter С две думи - уважавам го мойто другарче - мнооо го уважавам!  Mr. Green

Точ, целувам те! Желая ви обич, толерантност и разбирателство!  Heart Eyes

Лени, поканвай ме и мен.

Деси, успех днес!

Еййй, много е гот, като се разиграем! Кат дечица сме!  Mr. Green

Виж целия пост
# 349
Дев, оправяй се мила!

Деси, успех!

Виж целия пост
# 350
Деси, успех и от мен Hug

Значи поканила съм тези, които ви припознах, другите канете ме вие Blush
Виж целия пост
# 351
Добър ден!
Лофче, ха така, не бързай  да ми пращаш подаръка, и без това ще стои под елхата и ще си го отворя на Коледа Flutter.


Да улесня другарчето си, пита ме коя книжка искам най- много, нали така? Ами коя? Аз уж казах какви са ми съображенията за този ми списък с две думи. Обаче, много, много държа на следният елемент и затова ти давам  жокер в изборът ти: Прочети заглавията, виж за какво иде реч в тях на две на три и си помисли коя книжка би избрала за себе си, коя искаш да прочетеш ти, коя би те заинтересувала и би ти била интересна и на теб и би я прочела с  удоволствие? Аз избирам, твоят избор! То е ясно, че след като съм ги сложила в списък, значи аз съм си ги харесала. По-важното е за мен, да видя твоя избор, да усетя какво би ни свързало заедно, какво би ни доближило! Избери книга за себе си! Така аз винаги ще се сещам за теб, когато я погледна в библиотеката си! И държа да знам, защо и с какво точно на нея се спря!

 smile3501 newsm20 newsm51

Невероятна си, знаеш го, нали!!!



Виж целия пост
# 352
Алексче , да не би я бил твой другар? Mr. Green
Петенце , шъншайн, къде това? newsm78 ГР?
Аз съм избрала "чудесен" ден да облека пола Tired Духа ли, духа, в обедната излязох за 20-тина минутки и съм ходила като робокоп, с ръце прилепени от двете страни на тялото, за да ми я придържат, да не излети. ooooh!  
Виж целия пост
# 353
Мариет,  Blush Hug

Лус..goodreads.com
Виж целия пост
# 354
Лофчето ми влиза в списъка на заподозрените... Ама знам ли.... Мъничко заподозирами Нели, ама там също имам съмнения.
Лис, може би да, може би не....  Whistling
В GR пък не съм влизала от сто години... То какво да търся там, като май и почти нищо не съм чела....
Виж целия пост
# 355
Оспамих днес темата с този ГР  Joy
А и добавих две момичета, които не разбрах кои са ooooh! Embarassed
Виж целия пост
# 356
Оспамих днес темата с този ГР  Joy
А и добавих две момичета, които не разбрах кои са ooooh! Embarassed
И аз те цъкнах, да не се чудиш коя съм Simple Smile
Виж целия пост
# 357
O, Leni, мен не можеш да познаеш, но там съм с моят любим книгочетец.

Ули, чадо, с теб по всяко време мога да пия айрян, веч съм пушка и съм на лобното, хм работното си място !

Аз пък другарчета винаги от списъка на другарчето избирам една книга , и то от първи прочит.
 Една ме грабва и нея купувам. Simple Smile  И сега така. Знам точно коя книга ще взема  на другарчето!

Миле, значи, как сега да си пиша неособено въудошевеното впечатление за Бабата, след твоето ревю в гр, всички ще си рекат, че  ми е била в 5 минутките за преди  сън...

Виж целия пост
# 358
Малиии, нямате изчитане ooooh!
Зори, адмирации, така хубаво си го написала Hug
Аз пия кафе експресо само, нес-не Naughty
Върнах се току що от процедури.
Лис и аз охках и ахках като луда, ама така е при бразилската Embarassed Rolling Eyes
Прическа имам и веждите ми барна, маска лице и куп други работи...само маникюристката ми е много ангажирана и май аз ще действам с лака Rolling Eyes, ама нищо...

Изчезвам да карам детето на английски, до после Hug
Виж целия пост
# 359
Ей, цял ден искам да мина от тук, а пък то работа като за целия китайски народ имах, да му се не види.

Сега съм сложила да си сготвя любимата манджа (ориз със зеленчуци, да не си помислите нещо засукано Mr. Green) и идвам да подскачам от радост.  newsm44 newsm44 newsm44

Нашата Маришка пак ме оподари. Сигурно си е помислила, че съдбата, т.е. Нели, няма да ме избере за нейно другарче за трети път, и е взела нещата в свои ръце.

Маришка, какво по-хубаво от закъснял подарък за рожден ден! Най-хубавият е това! И то книга. Да ви се оплача, моите роднини не ми купуват книги. Явно смятат, че сама се справям достатъчно добре.  Simple Smile

Маришка ми е избрала книга от списъка "Инес, моя любов" на Алиенде. Дано не е проблем за теб, мило друго другарче. Надявам се все още да умуваш над списъка ми.  Hug

Много, много, много ти благодаря за невероятната изненада, мило и скъпо другарче Мариша. Обичам си те много, много!  Hug Hug Hug Hug

Ох, кое ли е моето другарче? Не се притеснявай въобще за нищо относно моят подарък, мило другарче. Със сигурност ще ме зарадваш която и книга да избереш.

Това, което е написала Зори е едната страна на нещата. Аз винаги съм се опитвала да избера книгата, която според мен най-много би желало другарчето ми. Не знам до колко съм успявала.

До после! Пак ще ви нагледам.  Heart Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия