Сладкарничка за книги-тема 55

  • 26 286
  • 748
# 330
Уф бе на никого не съм другарче ,никъде не се припознавам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Другарчето ми да каже иска ли нещо сладинко не иска лиии  Whistling

Лотиии ,по точно описание на Точинкова няма  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 331
Добро утрю, девойки!!!

Много неща исках да кажа, ама вероятно ще забравя  ooooh!

Лис, понеже си новичка да те светнем: Без жокери не може!!! Ще те номинираме за изгонване, ако се стискаш, тъй да знаеш!  Crossing Arms И хич не си мисли, че ще се разпознаеш някъде, така че спокойно си ги чети, най- много съвсем да се объркаш  Joy

Сега две думи и за моите другарчета:

Другарчета, вие си знаете, ама аз пак да си кажа: Ще пращам последна! Чакай го точно за Коледа, ще пристигне сигурна съм! Ако трябва Джонатан ще ангажирам, малко скъпо ще ми излезе, ама ще се жертвам! Ще можеш спокойно да си го сложиш под елхата!  Blush

В тоя ред на мисли, моля и моето другарче, което си мисли за мен: Да не праща по-рано! Има голяма опасност да не си намеря подаръка цял! Вие си ме знаете, аз си имам слонско търпение, отварям си го винаги на Коледа и винаги има почетно място под елхата ми! Така, че не бързай другарче!

Да улесня другарчето си, пита ме коя книжка искам най- много, нали така? Ами коя? Аз уж казах какви са ми съображенията за този ми списък с две думи. Обаче, много, много държа на следният елемент и затова ти давам  жокер в изборът ти: Прочети заглавията, виж за какво иде реч в тях на две на три и си помисли коя книжка би избрала за себе си, коя искаш да прочетеш ти, коя би те заинтересувала и би ти била интересна и на теб и би я прочела с  удоволствие? Аз избирам, твоят избор! То е ясно, че след като съм ги сложила в списък, значи аз съм си ги харесала. По-важното е за мен, да видя твоя избор, да усетя какво би ни свързало заедно, какво би ни доближило! Избери книга за себе си! Така аз винаги ще се сещам за теб, когато я погледна в библиотеката си! И държа да знам, защо и с какво точно на нея се спря!

Незнам защо, но този път имам някакво шесто чувство, че аз ще подарявам на другарче, което ще подарява на мен  Blush Ми ха да видим ( туй ми казва кълбото)

Гигова и Слив ги изключих окончателно от списъка! Бива ли пък такава дискриминация се питам,,, ooooh!

Тъй де до след малко като се сетя какво още щях да пиша,,,
Виж целия пост
# 332
Рейн, взимам си от кафето, а твоите жокери са....

Гиговче, много ми харесват плановете ти за седмицата.


Нели, ако другарчето ти е с 4 книжки влизам в това число Simple Smile но пък по описанието не вярвам да съм аз...


Ули, пия нес и еспресо най-вече.

Лоти подозирам за твое другарче някои от следните момичета Точи, Зори, Рейн, Мариет, Лис и себе си Simple Smile Дай други жокери.

Аз не съм в гр така че не си мислете, че не ви щЪ Simple Smile
пия кафе, после ще се къпя от 14 съм на интервю. После ще мина да взема една книжка в помощ на животни. Ще погледна едно нещо дали има подходящо за другарчето ми. Следобяд сигурно ще се видя с А.
Аз също ще пращам декември, моя подарък ще го отворя на Коледа. Ще помоля само като го пусне другарчето да пошушне на Нели за да организирам бързо вземането от пощата, че вече не работи всеки ден.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 333
Здравейте, гледам доста сте изписали,успях снощи да ви изчета ...вече има списъци, имена...вълнението вече е голямо. Тук съм и ще се наслаждавам с вас и вашите емоции....лично аз винаги обичам елемента на изненада и когато участвах до последно си седя книгата  в пликчето и макар, че ми се искаше да надникна се удържах и го направих на Коледа....беше много приятно и вълнуващо....така че има около месец и малко повече и ще видим дали ще има някой да  успее да си познае другарчето....хубави емоции момичета около играта...и да не забравите да по направите и по някоя домашна тава със сладки  Crazy

Рейни, благодаря и аз за кафенцето.

Очертава се и днес хубаво и слънчево, но и малко ветровито  днес.

Усмивките да не слизат от устата ви през деня Simple Smile!!!

P.S. аз пак не доразбрала - какво е ГР?
Виж целия пост
# 334
Зори,обичам да те чета,когато си в настроение  bouquet
Де да знайш мойте джокери,какви са!

Ули,нали ме познаваш,дарлинг  Heart Eyes Пия го чисто,без захар,но ако взимаш насипно гледай да е за кафеварка.От най-примитивните с каничката.Щото иначе няма да ми върши работа. Hug

Дес,успех днес!Лисвам ти чашка с вода  bouquet
Виж целия пост
# 335
dani777, ГР е Googreads.

Lys, добавих те в приятелите - Петя Стоянова съм  Peace

Ули, пия кафето с мляко или сметана - според зависи, какво има налично. Без захар.  Mr. Green
Виж целия пост
# 336
Зори, спокойно не бързам, пращай с Джонатан не е толкова скъпо  hahaha пък ако ти е, ще поема аз доставката  Mr. Green

Да, аз междудругото мисля да помоля другото ми другарче, това, което на мен ще праща така да прати до офис на еконт, че не ми се повтаря сагата от лятото. Другарче, ще помисля още малко и ще пиша на Нели с телефон и кой офис да е. Ще си поема доставката ако се налага, че нервите и на двете ни са по-ценни Simple Smile
Е, айрян бих пила обаче с най-голямо удоволствие  Whistling

Лоренка, как тъй не се припознаваш, кафе не пиеш ли  Joy

Виж целия пост
# 337
Ули, аз не пия кафе, но ако си решила да ми сложиш в пакетчето, няма проблем - ММ ще се зарадва!  Heart Eyes Въобще, другарче, искам да ти кажа, че какъвто и избор да направиш, ще ме зарадваш! Hug А Зори прекрасно е обяснила как се избира книга. Подписвам се под това, което е казала.  Hug
Виж целия пост
# 338
Който ще праща до офис на Еконт да има предвид, че ако се подготви пратката през олх или базар ползва отстъпка, до адрес също е така.
Виж целия пост
# 339
Издадох се Пете-сърчице, не си ми другарче  Mr. Green ама един чай имаш от мен Simple Smile Лидълският с портокал става ли Simple Smile

Деси, благодаря за информацията, ама как става номера с оформянето в олх, трябва ли да съм обявила нещо за продажба там, за да мога да се възползвам?
Виж целия пост
# 340
Брутру Grinning
Зори, все се каня да ти кажа, че страшно много ми харесват аватара и подписа ти Heart Eyes.
Виж целия пост
# 341
Деси, благодаря за информацията, ама как става номера с оформянето в олх, трябва ли да съм обявила нещо за продажба там, за да мога да се възползвам?
Не! Само си влизаш в профила и отиваш на доставка, там вече избираш дали ще е пощенска пратка, дали ще е куриер на адрес. Е, сега, ако се развихриш с подаръците - може да погледнеш и карго пратките  Joy.
Виж целия пост
# 342
Тъй ИЗЧЕТОХ ВИ ... От сутринта съм запретнала ръкави с тази задача и то обяд стана докато приключа  Blush

Другарчето, което ще праща на мен да не се притеснява тук съм ... Просто събота и неделя не ми остава време много за форум  Blush Blush

А сега за моето другарче, ами то е страхотно. Ще дам много силен жокер и може би няма да подсказвам повече  Naughty С моето другарче сме имали вземане даване, но дали  е било в игра или е била размяна на книжки, или пък препращане на чужда книжка няма да кажа  Mr. Green И все пак добър жокер дадох  hahaha

Моето другарче да си знае, че ще получи подаръка си по Коледа, защото искам да го отвори за празника а не преди това, сори няма да ти дам право на избор другарче  hahaha

А момичето, което ще праща на мен да знае, че и аз не бързам да получавам, ще се опитам и аз да сложа подаръка под елхата  Heart Eyes

Вече зачеркнах от списъка на заподозрените някой от вас, но още много остават  smile3530
Виж целия пост
# 343
О, вие сте започнали книгопращането, коко хубаво Party. Направо ви завиждам, че ви чакат такива приятни изненади.
Сутрешен поздрав с новата ми любима песен

Виж целия пост
# 344
Лофче, и ти влизаш в кръга на заподозрените  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия