Сладкарничка за книги-тема 55

  • 26 281
  • 748
# 375
НелиHug Трябва да обръщаш повече внимание на себе си и на здравето.
Виж целия пост
# 376
Спорт?  Rolling Eyes Какво е това - яде ли се, пие ли се? Не съм другарче на Зори, очевадно... По някои причини в училище бях освободена от часовете по физкултура дори, та ясно колко съм на Вие със спорта...
Получих СМС от Speedy, утре "Баба праща поздрави..." ще е при мен. Утре ще се чете ...
Нели, една хубава почивка сега. Ако ти не се пазиш сама, няма кой да те пази.
Деси, ще стискам палци утре.
Пак получих вечерен прилив на енергия и съм се разчистила. То няма друг такъв идиот като мен - цял ден мързелувам, стане ли 22 часа и почвам да чистя.  Whistling Ама нека, да ми е чистичко за утре.... Хайде, отивам да продължавам...
Виж целия пост
# 377
ДУ Simple Smile


И аз да кажа за другарчето  Joy , че ми е най-прекрасно (но и другите ми другарчета са били прекрасни!!!) и обича да чете книжки, и даже понякога пише в този форум...  Rolling Eyes
Обаче много ме затрудни това другарче и даже по принципа на Зори и Сливка ми е трудно да реша какво бих искала аз да прочета от списъка на другарчето, че да му го взема... На две книжки съм се спряла и умувам.
Пътем умувам и себе си с какво да зарадвам, щото имам една отстъпка и мисля да я ползвам като снабдя другарчето с подарък...
И да знаеш, прекрасно другарче, че днеска ще щъкам из града, да видим какво ще ми падне да ти харесам - мекица ли ще е, баничка ли ще е, кифла с локум ли ще е  #Crazy
Картичка вече съм ти взела, но може да си намеря още по-прекрасна, знае ли човек. За такова другарче...  bouquet
Виж целия пост
# 378
Добро утро!!  bouquet

Камиче, точно за теб си мислех преди минута!!  Hug  bouquet
Кафе ще ми е вторника!  Heart Eyes

Всичко съм изчела, обаче нямам много време да пиша. Ще тренирам.  hahaha

И, какво сега - ще пращате малко преди Коледа.  Rolling Eyes  Подаръка да се отварял на Коледа.  Rolling Eyes  Да стоял под елхата.  Confused Rolling Eyes Алоууу, аз елха нямам.  ooooh!  Инструкция искам в пакета, инструкция, за да не объркам изненадата.  Laughing
Иначе и аз ще пращам през декември. Може би началото, може би не.. Има време.
Чудя се обаче дали другарчето ми ще се зарадва на писмо!?  newsm78 Ама такова писмо писано от днес, докато пратя.. По-малко / по-много, всеки ден.. разни мисли, страсти, дневнически споделянки и т.н. неща? Знам със сигурност, че другарчето ми ще го прочете, .. защото обича да чете.  Joy  И се сетих, че Ули беше писала подобно писмо на Нели.

Страшна "иновация" видях при жокерите  ooooh! Мария Ч. е нейният автор - "моето другарче има приятелки в темата, които обичат да четат". ОМГ!! Настина ли??  Shocked  Shocked

Елинка, хубав закъснял подарък!!  bouquet  Да я нагушкаш тази МаришаHug  Heart Eyes

Деси, стискам палци!!   fingerscrossed 
И.. нещо дребно към детективските ти подозрения - Мерри не участва в тази игра.  Wink

Милееее  Hug   dancing   Hug

Хайде, спорна!  Wink  Sunglasses  Joy
Виж целия пост
# 379
Добрютрууу,

Рейни, ще го прочета и още как писмото Simple Smile че и ще му се радвам Simple Smile

Камиче, на мен кюфтенце или кебапче по-добре вместо кифла с локум  Whistling

Нели, ти си важна поне колкото другите около теб, не се пренебрегвай. Мисли си за тях докато се грижиш за себе си, ако ще ти е по-лесно така.

Какъв жокер да ви дам, а? Нито една книга не ме повика от списъка на другарчето и съм в чуденка... и за другата част съм в чуденка и изобщо дай ми да се чудя Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Какво добро утро, някой още не сме си лягали...е ако не бройм, че пак заспахме на мата за мъчения...., но нали ще ставаме джедаи -всичко е позволено.
Рейнче, докато не съм забравила, питаше ме за "Нестинарката" - повече ми хареса от Тангра. На мен ли само Нестинарката, ми напомня за Гераците, но доста по-слаба  newsm78
Нели, беж на лекар, да не те плаша, но кръвоизливът е сериоНо нещо и знак
Гледам едни жокери подхвърляте, явно сте добри на покер, че жокерите ви нищо не ми говорят  #Crazy
Кой ми звидя за Ренесансовия фестивал, вчера 3 часа в трафик...и си се прибрахме. Днес ходих да връщам билетите....имам колеги на ден са мин по час в посока в трафик, как издържат се чудя.
И на коледно парти няма да ходим, а и на двамата ни с ММ са на много интересни места. Моето на вдичко отгоре е ис децата. Миналата година бяха вдигнали музея на крак... И имахме специален достъп до египетската експозиция (музейните работници показваха много неща на децата, имаха викторини, учиха ги с бинт да увиват мумии....чак и на родителите им беше интересно) и до таказа с експонати на Фабаржие (там не мога да опиша с думи какво е усещането). А на ММ е много лъскава, като на бал и всяка година темата е различна... Само, че тази година сме на почивка и пропускаме, идва ми да си изям ушите, но...ще снимам залези и вулкани
Дес, успех на интервюто. Ако силно го желаеш, ще стане.
И аз искам да постим (и съм постила години наред), но с 3-ма месоядни в къщи не се получава.
Виж целия пост
# 381
ДУ!
Камиче,мерси за кафето! Simple Smile
Деси,стискам ти палци днес!   Hug
Нели,тялото ти дава сигнали,не ги пренебрегвай!  Peace
Миле,записали ли си чинно всички жокери?  Mr. Green
Сведох избора си от списъка на моето другарче до две книги. Сега остава трудната част-да избера една от двете.  Crazy
Хубав ден на всички!
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 382
Добро утро !

Нели, обръщай си внимание !

Деси, успех , да стане това, което искаш!

Не съм другарче  и на Зори...

Рейн, писма не съм получавала, откакто Деси ми беше писала в първата игра ! Така че, юаруелкъм.

За мен има ли нужда да казвам нещо? От списъка има една или две, които  са приоритетни Wink

Последно повикване : На някой да му се чете " Баба ...."- ?


Слънчев ден момичета!







Виж целия пост
# 383
ДУ, момичета! Hug Hug Hug

Нели, опитай да поуспокоиш емоциите си.  Hug На майка ми като й е по-емоционално й става такъв кръвоизлив в окото, от 30 години поне (а може и от повече да е) й се случва от време на време, просто някои хора са предразположени. Не се тревожи, но предприеми мерки да си по-балансирана. Hug

Зори, ха, влизаш ми в кръга със заподозрените, аз обичам спорта! Heart Eyes Hug

Рейнче, много готина идея за такова писмо, пиши, супер! Hug Аз имах писмо от моето другарче Мижчето и ми беше изключително, когато го получих. Пазя си го и си го препрочитам! Heart Eyes

Титина, "Нестинарка" и на мен ми хареса много повече от "Тангра", но не я намирам за по-слаб вариант на "Гераците".  Wink Имаше заимствано, но определено си заслужава четенето според мен!  Peace А вие къде ще ходите на почивка?

Камиче, взимам си от вкусното кафенце, което си сложила, докато ти си хапваш кифлата с локум (леле от колко време само не съм яла такава!  Mr. Green) Hug

Алексче, това почистване може и да е част от процеса "гнездене", то не се знае вече. Стискам палци всичко да минава леко и безпроблемно! Hug

При мен няма нищо интересно. Довечера съм на родителска среща. Седми клас ми е основната мисъл тази година! Иначе си бачкам и това е.

Хубав ден на всички! Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 384
Добро утро, Камиче, благодаря за кафето.

Рейнче, какво викаш...страшен детектив съм, ами тогава може другарчето на Зори да е Петето, тя ходи на народни танци /пак си е спортуване/

Днес тук е мрачно, по-късно и през библиотеката може да мина.

Хубав ден!
Виж целия пост
# 385
 Добро утро, момичета!  Hug Hug Hug

 Много сте загрижени за мен, благодаря ви!  Hug Уж ще си обърна внимание, но да видим как. Като е на емоционална основа, само аз мога да си помогна. Това, което ме тревожи, ще се случи утре. Не е за тревога, нещо лично случващо се с мен е, но ми е сантиментално и ревливо  и едно трогателно, поотпуснах се и така стана, организмът ми недоволства. Ще мине. А след малко ще ходя при личния лекар, заради мъжа ми, ако реша, ще говоря  и за себе си. Отново ви благодаря за добрите думи и мисли!  Hug

 Деси, успех днес, да знаеш, че те мисля положително и ти желая късмет! Hug

 Аз бях получила писмо от Ули, да, вярно е. Голямо и мило писмо. Чела съм го няколко пъти след играта, обичам писма, те са нещо толкова лично и докосващо. И от други момичета имам, а едно от Дев винаги ме просълзява, тя го прати просто така, без повод, но е толкова ценно за мен. Heart Eyes Ако имате настроение, пишете и пращайте писма, едва ли има човек, който да не се почувства щастлив от такъв израз на внимание, от нещо, посветено лично на него. Аз пиша на всичките си другарчета, може да а ала-бала, но пиша нещо.

 Титина, аз също намерих сходство между Нестинарка и разказите на Йовков. И се радвам, че книгата ти  е харесала.

Алекс, както Петето е написала за "гнезденето", аз си помислих същото, като те прочетох, че ти се чисти. Така правех преди да родя сина си, огромно желание да почистя, да подредя, да пренаредя и наистина, той се роди доста по-рано, 21 дни преди термин. Гнездото му беше готово и го чакаше.  Heart Eyes

 Да дам един жокер и да бягам - между мен и моето другарче има едно голямо сходство. Видимо е, но не всеки го забелязва, мисля.  Laughing
Виж целия пост
# 386
Добро утро и от мен   Hug

Писали сте повечко , ще ви прочета после ако имам свободно време  Hug

Другарчета , къде сте ?  Hug
Другарче 1 (едно) - пусни ми жокер да се позная де , ти и директно да го напишеш , пак ще пропусна да видя  Joy Заплеса си е заплес  Laughing
Другарче 2 (две) - днес чакам малката част от подаръчето , но имам още малко идеЙ , така че моля те въоръжи се с мнооооууууу търпение . Бацкам те с цунка  Laughing  Hug
Виж целия пост
# 387
Да дам един жокер и да бягам - между мен и моето другарче има едно голямо сходство. Видимо е, но не всеки го забелязва, мисля.  Laughing

Буквичката Н?  Whistling

Добро утро  Hug

Списъка ми за играта е на работа, а след като прочетох снощния жокер на Зори бързам да я зачеркна и нея  Mr. Green

Деси, стискам палци днес интервюто да мине добре  Hug

Няма да бързам с книжката за моето другарче, сега ще наблегна на допълнителната изненада  Heart Eyes
Виж целия пост
# 388
Здравейте момичета в този слънчев вторник! Hug

Rain, мен лично много ми хареса идеята за писмото...

Ще ми е интересно дали някой  ще успее да се разпознае? Аз дори да опитвам да отгатна явно този път ще ми е неуспешен в тази игра - така че ще чакам резултати и то със снимки, да знаете, че обичам много да разглеждам така че смело да снимате  Naughty

Виж целия пост
# 389
Нели, Пете, моето "гнездене" ли е, чист мързел ли е, не се знае. Цял ден нищо не ми се прави и изведнъж когато нормалните хора си легнат, мен ме хваща музата да чистя и подреждам. Снощи до 12 часа съм правила нещо по вкъщу, заспах към 2, сънувах калпави сънища, събуждах се сто пъти. Сега си мързелувам, чакам да ми дойде книжката и да почвам да си я чета (ама знаейки куриера, преди 1 няма да дойде).
Аз нито книжката на другарчето съм избрала, чакам да ми намигне , нито за допълнителните изненадки имам идея. Ще излезна един ден да пообиколя и да видя ще ми грабне ли окото нещо.
Трябва и книжка за Кати да търся. Поръча си на дядо Коледа освен обичайните кукли и книжка, която сама да прочете. Идея си нямам каква да е... И нейните подаръци искам да подготвя от рано, че ако остане на Краси, по-добре да и кажа че няма Дядо Коледа  Laughing
Рейнче, почвай да ми пишеш писмото. Ще ми е по - скъпо и от книжката и всички изненади..
Деси, стискам ти палци днес.
Нели, опитвам се да се сетя има ли нещо общо между теб и мен, явно и ти не си ми другарче....
Ох, кой ми е другарче, да подсказва бързо.

За моето другарче.... Да, знам, тук всички сме на 22, но ако аз съм на 22 и 1 месец, то е да кажем на 22 и 3 месеца, разбрахте ме, не е по - малка  от мен... Достатъчно жокери за днес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия