Сладкарничка за книги-тема 55

  • 26 274
  • 748
# 390
Добро утро !

Още дишам,не съм се затрила.... Mr. Green
Благодаря ви за мислите  Hug

Една идея по-добре съм,ама явно ще се влача поне седмица още с тези  красоти... ooooh!
Лепнала съм два вируса един след друг и явно затова ме е съборило така,пък уж се хваля,че имам жИлезен имунитет...
Да,ама той и на Волен падна,че какво остана за мен простосмъртната... hahaha

Малко шега,да разведрим кръгозора ... Whistling

Значи,пия си тихо и кротко АБ-то,шмъркам спрейове,наливам се с чай и шептя тихо...щото вчера,като се опитах да вдигна една октава и стреснах децата ала Дарт Вейдър... Joy

Та тъй...от всичко това най-доволни са домашните,тъй като не ми чуват гласа... Laughing


Прегледах списъка на моето другарче,хубави книжки има,ама то и самото момиче хубаво,изписано..... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Избрах вчера една част от изненадата и започвам лека,полека да трупам...като пчеличка кошер.... Grinning

Жокер за сега никакъв не пускам,за да не се издам.... Whistling

Не успях много да се припозная и в никой от вашите,много сте лаконични значи... Crossing Arms
На другарчето което съм избраница искам да кажа,да не се притеснява каква книжка ще ми избира.Знам,че ще направи верния избор и ще я усети!
Сладки и шоколади другарче не слагай,не съм им много фен... Blush
Обаче на послание към мен държа,може и на лист хартия,може и на автобусно билетче,важното е да ме топли....а,съм сигурна,че ще е така,щом ще е лично към мен  Hug

Нели,ся да те почна ли и аз наред с другите....Не само съпружието,но и ти се прегледай  Naughty
Пазете здравето си всички,че покрай другите грижи забравяме за себе си  Hug

Пиша от телефона и ми адски трудно...компа от вчера е на РС доктор да се лекува...
Как сега пък и той реши да се 'разболява'.... Crossing Arms

Деси,успех мила!
Според ден на всички желая.Ще ви наглеждам регулярно през устройството доколкото мога.





Виж целия пост
# 391
Здравейте,

Черпя се едно кафе от на Камъчето, че не мога да се събудя, още  Tired

dani777, къде го видя това слънчево време?  newsm78

ДевHug
Виж целия пост
# 392
Пете, при нас е слънчево, при теб не е ли?
Виж целия пост
# 393
Ули, в района на Мол София е мрачно Sad Опитва се да се проясни, но не мога да кажа, че е слънчево.
Виж целия пост
# 394
Ули, в района на Мол София е мрачно Sad Опитва се да се проясни, но не мога да кажа, че е слънчево.
Иде слънцето, спокойно Simple Smile При нас обаче вчера се заоблачи към обяд, та може да се сменят тогава Simple Smile
Виж целия пост
# 395
ДУ  Hug
Как сте? И тук е мрачно Пете,освен да отидем при Ули Simple Smile, ама първо ще мина през Деската да ме лакира Wink
Нелчо,прегледай се и ти наред с ТМ и дано всичко да е наред и при двама ви!

Деси,стискам силно палци!!!

Хубав ден,слънчица!
Виж целия пост
# 396
Гигова, тръгвай  Simple Smile
Виж целия пост
# 397
Хайде идвайте, слагам кафето.
Виж целия пост
# 398
Такааа не съм  на Зори другарче и аз  Mr. Green

Трябваше да си записвам на лист и да ви зачерквам .

Деска,палче и от мен :*

Нелко ,да се оправяш !Гушки  Hug
Виж целия пост
# 399
Добър ден, принцески! Hug
Камиче такова прекрасно кафе си сервирала, че няма как да не ме изкушиш. Flutter
Зори чак с номинации за изгонване от къщата ли hahaha Ама това не е честно, вие тука всичките сте "Мастър Йода" в даването на мега- гига- тера завоалираните жокери Laughing Аз ще взема да се издам сигурно ако опитам. Crossing Arms Много ми хареса и на мен жокера ти с избирането, който си дала на другарчето. Hug
Моето другарче не е споменавало нищо за своите желания. Flutter  Не се тревожи, другарче, книжка съм ти избрала, още след първото проучване на списъка Peace Още като й прочетох заглавието и видях корицата ме заинтригува, а след по- обстойното разузнаване определено си затвърди мястото в "to buy" листа Mr. Green Тази седмица ще ти я взема, а после ще се занимая с другите ти изненадки. Heart Eyes Но ще си почакаш около месец, докато си ги получиш. Mr. Green Hug
Гиги , аз уж стискам зъби, а и моята "мъчителка" обикновено успешно ме забаламосва Mr. Green Говорим си, разказваме си, хихикаме се там и докато се усетя, аз съм била готова. Тоя път или аз бях си навила на масрафа, че ще ми е много гадно или наистина си беше кофти, ама помрънках си. Не е честно да не се предлага нищо обезболяващо за тези процедури. Crossing Arms Охх и аз трябва да ходя на маникюр. Исках много да ида при едно момиче, ама май няма да се вредя за там, нямам време да я чакам да ми каже ще стане ли да ме вземе, няма ли и накрая ще отида при друга, че то и там с десет дена напред върви записването. ooooh!
Нелче  Hug Всичката тази отговорност, с която подхождаш към всичките си задачи и ангажименти, да я прехвърлиш върху себе си. Обръщай си повече внимание и задължително на преглед, че май иначе ще събираме подписка "Да издърпаме ли ушите на Нел" Crossing Arms Както са ти споменали вече, кръвоизливите в очите обикновено са сигнал за друг проблем в организма, така че не пренебрегвай себе си и здравето си. Heart Eyes Оправяй се и по- малко нерви и лоши мисли. Hug
Сега като споменах очите, някой ходил ли е на "ирисова диагностика" newsm78 Интересни неща съм чувала за нея.
Рейнче аз обожавам да чета и пиша писма. Жалко, че някак си им е отминало времето. Усещането да отвориш лист хартия, с привичния аромат на книга и мастило, изписан с почерка на съответния човек е толкова по- различно от това да си отвориш мейла. Като да гледам хербаризирано цвете- красиво, но мъртво, без душа и цвят.  Имам си стари писма от преди години, когато съм си пращала със стари приятели и всичките са ми грижливо складирани в една кутия. Обичам да ги препрочитам, толкова мило ми става. Heart Eyes
Деси чакам те тук с добри новини. Hug
Девче така ме разсмя с този Дарт Вейдър hahaha Ама шегата на страна, оправяй се. Hug
Тук днес е мрачно и студено Crossing Arms Отивам да сготвя нещо, май ще е мусака, като не знам какво да сготвя все такова правя hahaha После фитнес.
Хубав ден, сладурки. Hug
Виж целия пост
# 400
Ей, жокеродаващи девойки  Party
Хареса ми репликата на Рейнчето за Мария Ч. "Верно ли? " hahaha бая се посмях  Laughing
Камиче, аз обичам кифлички  Wink
Жокера за снимащото момиче не е за Точка, защото от сладкото тя обича само черен шоколад. Така че - Мариета, Рейнчето са по-вероятни  Wink
Нелчеееей, и аз си обърках избора на книга  hahaha Освен това всички разбраха кое е твоето другарче, с изключение на самото него  hahaha Но при нея е от идеализъм  Flutter
Лотхен, аз искам бабата, но не сега, че имам за четене  Hug По натам
Чезна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 401
Петяя, в Северозападна България все още е слънчице...много му се радвам, сега излизах на вън на обедната почивка дано задържи, макар че вече е наближава Коледа и му е времето за валежи от сняг.
Аз днес поръчах и трите неща поискани от малкия ми юнак за предстоящите празници...за големия се чудя за телефон  newsm78  и такива работи мен започнаха да ме вълнуват....

Аз се извинявам, че ще пиша неща, който не са свързани с играта и повечкото коментари в темата...

Вчера след работа влязох в една книжарница и гледам започнали да зареждат и с детски книги за Коледа ...аз май повече им се радвам от децата.

Аз също съм от хората, който все още обичат да четат от хартиения вариант на книга, да получават истински картички, писма...някак си с тези технологии се губи очарованието .
Виж целия пост
# 402
Привеет!

Чакайте бре, чакайте, казах обича спорта, не че го практикува!!! Четете внимателно и стига така с лека ръка сте ме зачерквали, ама моля ви се!

Нелко, стискам палчета миличка! Ако искаш можеш да споделиш, насреща сме!  Hug Hug Hug

Рейнче, приемам писма с голямо удоволствие, който му е на сърце да ми пише Simple Smile Аз самата трудно изразявам чувства и емоции и рядко ми се отдава това да драсна два реда. Мисля че само веднъж съм писала писмо на мое другарче, не мога и не мога, затова и не държа непремено на това, стига ми само усмивката му!

Другарче, сладки неща и аз не искам, благодаря наистина! ( освен ако не е ръчно и лично опечени коледни бисквитки или меденки,на  тях не мога да устоя и не връщам) Обикновено мъкна много белгийски шоколад по Коледа и прекаляваме със сладкото! Моля те не пращай!

 Hug Hug Hug Прегръдки!




Виж целия пост
# 403
Слънчицето дойде и при мен  dance Nature Sunny
Виж целия пост
# 404
Привет, момичета  Hug
И аз си вземам от кафето на Камиче, макар в следобедните часове Simple Smile
При нас е слънчево, а освен това е и по-лежерно в офиса  Sunglasses
За мен ще си е изненада моето другарче, защото не се разпознавам в никакъв жокер  Confused
И аз избрах книга за моето другарче  Heart Eyes
Намислила съм и останалата част от подаръка, но не съм взела нищо  Wink
Хубав следобед на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия