Августовски бебета 2016

  • 31 252
  • 744
# 360
 Kasmetliyk, дано всичко е наред. Прегръдки!
Виж целия пост
# 361
Kasmetliyka, с теб сме и се молим  Praynig Мисли позитивно!
Виж целия пост
# 362
Kasmetliyka Стискаме палчета много силно!!
Виж целия пост
# 363
kolejkata_t, виждам, че си от Сливен. При кой се следиш?
Записах се при д-р Илиев, в трета поликлиника. И ти ли си от Сливен?
Късметлийка, стискам палци всичко да се оправи при теб.
Виж целия пост
# 364
Kasmetliyka
,стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 365
Късметлийка, стискам и аз. Щом има сърчице, всичко е наред Simple Smile
Виж целия пост
# 366
Благодаря ви , момичета ! Стискам палци на всяка от вас всичко да е наред, пазете се повече Hug
Виж целия пост
# 367
Kasmetliyka, много, много ти стискам палци всичко да е наред! Чакаме те с добри новини!  Hug Hug Hug
Момичета, имам една молба, хайде като правим списъчето за първа страничка, да я пропуснем тази част с "поредна бременност", виждам, освен мен има още доста с неуспешни предишни бременности и хич не е ок всеки път като погледнеш списъчето, да си го напомняш. Ако я сменим с детенце номер "2/3" или нещо от сорта, дали ще е ок?
Виж целия пост
# 368
Kasmetliyka, много, много ти стискам палци всичко да е наред! Чакаме те с добри новини!  Hug Hug Hug
Момичета, имам една молба, хайде като правим списъчето за първа страничка, да я пропуснем тази част с "поредна бременност", виждам, освен мен има още доста с неуспешни предишни бременности и хич не е ок всеки път като погледнеш списъчето, да си го напомняш. Ако я сменим с детенце номер "2/3" или нещо от сорта, дали ще е ок?

Да, това имах предвид - предишни дечица, но бях сънена Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Здравейте, момичета!
Аз съм в болница с кървене от вчера. Бебо е жив, сърчицето бие, но съм с хематом. Биха ми Прегнил, но шпа, бусколизин, папаверин. До събота поне съм в болницата , кървенето намаля почти спря . Моля се на Господ бебчо да се задържи. Стискайте ми палци. Ще ви държа в течение.


 Praynig Hug Praynig Hug Praynig

Всичко ще бъде наред, не се тревожи.

По мои изчисления съм 4 седмици + 3 дни, вие кога чухте сърце?

Мамите в Англия, първия скан в 12 седмица ли ще чакате или ходите на частен за потвърждение?
Виж целия пост
# 370

По мои изчисления съм 4 седмици + 3 дни, вие кога чухте сърце?


И аз това се чудех точно. Аз по мои съм 4 + 6дни. Simple Smile
Виж целия пост
# 371
Здравейте бъдещи мами!
Реших и аз да се включа, като една, надявам се, августовска мама.
Засега май най-вече ще чета, още изучавам всякакви неща (за пръв път!!!)


Мамите в Англия, първия скан в 12 седмица ли ще чакате или ходите на частен за потвърждение?

kremena, аз май ще чакам. Още даже GP-то не ме е видял. Имаш ли опит с частни сканове?

Успешна бременност на всички!  Simple Smile
Виж целия пост
# 372
Прегледа мина повече от чудесно. Малкото човече отговаря на 6г+4д със сърдечна пулсации. Не мога да се зарадвам незнам защо може да е от хормоните. Преди дъщеря ми имах две неуспешни бременности, не съм казала на никого от роднините, а и незнам как ще реагира майка ми защото с приятеля ми живеем заедно от 1 година и дъщеря ми живее с нас. Всичко е супер, но след един неуспешен брак съм предубедена.
Виж целия пост
# 373
Не ми се е налагало да ходя на частно. Първата ми бременост беше в Бг- спукват те от непрекъснато ходене по лекари, ехографи, лекарства и т.н. Втората ми бременост беше тук в Англия - само два скана, но пък много спокойно, без стрес, страхотно раждане. Нямах никави проблеми и не ми се наложи да ходя на частно.

Сега с третата бременост- нямам абсолютно никакви симптоми, та малко ми е притеснено и се чудех дали да не ида. Но проверявах по сайтовете, че най-ранов  6 г.с. ги правят  newsm78
Виж целия пост
# 374

Мамите в Англия, първия скан в 12 седмица ли ще чакате или ходите на частен за потвърждение?
kremena, аз май ще чакам. Още даже GP-то не ме е видял. Имаш ли опит с частни сканове?
И на мен ми е първа бременност. Още не съм се регистрирала, че съм бременна в Англия.
Целия Януари ще съм в Будапеща в мъжа ми и да искам няма да мога да ида на скан тук.
Мисля преди НГ да ида да видя сега съм 7г.с....
Kasmetliyka, стискам палци и вярвам, че всичко ще е наред Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия