Била, Пикадили, Метро, Фантастико, Триумф и др. - 9

  • 140 776
  • 739
# 525
Четох в един форум, че в Метро са пускали телевизори Сони на изгодна цена, преди 2мес май. Но не било упоменато в брошурите...
Какви са тези промоции и как може да разбереш овреме? newsm78
Виж целия пост
# 526
Starrydream сигурно е било извънредно, щом не е било в брошурите.
Виж целия пост
# 527
И с Била е така. Например магазина в кв. Левски В или Г (не знам точно) е под всякаква критика. Няма елементарни неща. Аз Т-маркет го свързвам с липса на хигиена и мърлявщина, поне там където съм ходила. Слагам го на едно ниво с Европа (добре, че ги няма вече).
В като Варна.През лятото отидох за продукти за салата домати,краставици.Нито ти домати,нито ти краставици.Тоя филиал само в началото беше добре.
А някой помни ли кога закриха Roda? newsm78
Виж целия пост
# 528
Преди няколко страници говорехте за Т Маркет. Видях, че пускат картофи на по-евтини цени тази седмица, та се чудех български ли са? Искам да купувам българска продукция, за да подкрепям местното производство.
Виж целия пост
# 529
Т маркет се хвалят че продават само Български зеленчуци но не знам до колко е истина от скоро имаме опит с него Simple Smile
Виж целия пост
# 530
А картата, за която говорехте по-назад, само с нея ли е намалението? Или е както в Билла-има си седмични промоции, за които не ти трябва карта, има и продукти, за които намалението важи само с картата?
Виж целия пост
# 531
А картата, за която говорехте по-назад, само с нея ли е намалението? Или е както в Билла-има си седмични промоции, за които не ти трябва карта, има и продукти, за които намалението важи само с картата?
Да, точно така - има си седмични промоции, за които не ти трябва карта, има и продукти, за които намалението важи само с картата. Трябва внимателно да се гледа, че в седмичната брошура има и от двата типа промоции.
Виж целия пост
# 532
И с Била е така. Например магазина в кв. Левски В или Г (не знам точно) е под всякаква критика. Няма елементарни неща. Аз Т-маркет го свързвам с липса на хигиена и мърлявщина, поне там където съм ходила. Слагам го на едно ниво с Европа (добре, че ги няма вече).
В като Варна.През лятото отидох за продукти за салата домати,краставици.Нито ти домати,нито ти краставици.Тоя филиал само в началото беше добре.
А някой помни ли кога закриха Roda? newsm78

Рода го закриха отдавна, минаха поне 4-5 години. Свекърва ми живее близо и от време на време го споменава, беше доволна.
Виж целия пост
# 533
Poems, много благодаря за отговора!☺
А как да си извадя въпросната карта? От касиерките ли става? И какви данни трябва да им предоставя?
Виж целия пост
# 534
Poems, много благодаря за отговора!☺
А как да си извадя въпросната карта? От касиерките ли става? И какви данни трябва да им предоставя?
Купува се от касата за 1 лев и се попълва име, адрес, имел и едната част остава в тях а другата в теб и така Simple Smile
Виж целия пост
# 535
Благодаря, pvacheva!☺
Виж целия пост
# 536
От кой магазин,мога да си купя арабски питки за дюнер?
Виж целия пост
# 537
От кой магазин,мога да си купя арабски питки за дюнер?
Навсякъде можеш да ги намериш, само зависи каква марка искаш да бъдат. Аз купувам на Аладин Фуудс, но те май се ограничават само до Пловдив.
Виж целия пост
# 538
От кой магазин,мога да си купя арабски питки за дюнер?

От Лидл можеш да купиш.
Виж целия пост
# 539
Мерси, момичета.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия