Била, Пикадили, Метро, Фантастико, Триумф и др. - 9

  • 140 776
  • 739
# 570
Как така си отсипват? newsm78 Не ми е правило досега впечатление да са отворени шишетата.
Виж целия пост
# 571
И на мен не беше ми се случвало, но стана.
Днес специално минах да огледам, всичките бяха разтворени,
а специално на този препарат капачката се отваря с натиск.
/при омекотителите се развърта/
Дори и да е имало желащ да помирише, няма да отвори всичките от един вид.
Виж целия пост
# 572
Дали има в промоция препарат за вълна - Первол, Пурлан... Rolling Eyes /във Фантастико и Кауфланд няма/
Виж целия пост
# 573
Ще има Первол във Фантастико от четвъртък 4,99 лв
Виж целия пост
# 574
Ще има Первол във Фантастико от четвъртък 4,99 лв

Има ли я новата брошура вече?
Виж целия пост
# 575
Ще има Первол във Фантастико от четвъртък 4,99 лв

Има ли я новата брошура вече?

Ето тук  Peace
винаги я качват във вторник https://issuu.com/promooferti
Виж целия пост
# 576
Ще има Первол във Фантастико от четвъртък 4,99 лв

Има ли я новата брошура вече?

Ето тук  Peace
винаги я качват във вторник https://issuu.com/promooferti

Супер, мерси. Peace
Виж целия пост
# 577
Много благодаря, дори е в цялата верига Hug
Виж целия пост
# 578
Пазарувах във "Фантастико" и у дома видях, че препаратът Медикс за баня е протекъл в пликчето.
Изненадата дойде от това, че предпазната капачка беше отворена, което до момента не се е случвало.
Бях чела в темата за Кауфланд, че доста от препаратите са с по-малко количество и си отсипват,
което ме наведе на мисълта, че и тук е подобна случката.
Грешката е моя, че грабнах препарата без да го огледам, та 100% гратис ми излязоха в  минус.
Напълно възможно - някой душил и я завъртял криво. Проверявам винаги, особено откакто пратих ММ да купи два омекотителя и докато се прибере и двата бяха на половина. Голямо пране падна на багажника  Joy
Виж целия пост
# 579
 Joy Ех, тези мъже, все не са в час с тези консумативи.
Виж целия пост
# 580
Въпрос: вие как си обяснявате по-високите цени на някои неща във веригите в сравнение с малките квартални производители, нали уж, по принцип, трябваше да е обратното?

Например днес забелязах, че едни соленки в Била са с 0.05лв по-скъпи от кварталния магазин, също така уж намалените им кори за баница на 1,49лв , взех пак от малък търговец на 1,25лв ... ?!? И други подобни засичания, за които сега нямам конкретен пример ... Tired
Виж целия пост
# 581
Била за мен е скъп магазин.  Peace
Виж целия пост
# 582
В Билла стоките винаги са с 15-20-30ст. по-скъпи сравнено с други вериги. Затова от там пазарувам само през промоциите и то ако ме устройва цената, защото пак може да е по-скъпо.

ПС:от утре в Билла ще има портокали за лев-това е изгодно.
Виж целия пост
# 583
На добра цена и моята паста за зъби Пародонтакс.  Peace
Виж целия пост
# 584
А защо тук не съм виждала да се коментира ХИТ? Не го харесвате ли? Аз мисля, че той е много добър магазин. Има много и разнообразна стока, някои неща ги няма в другите вериги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия