Била, Пикадили, Метро, Фантастико, Триумф и др. - 9

  • 140 776
  • 739
# 585
Явно този магазин го няма в много градове, поне в нашия го няма и няма как да коментирам.  Peace
Виж целия пост
# 586
Аз харесвам Хит, наистина има продукти, които не намирам другаде, освен това ми мелят месото и имат отличен избор на биопродукти.
Виж целия пост
# 587
Хит са само 2 магазина в София, няма как да го знаят доста от съфорумците.
Месото още на витрината стои в кило червена вода под него, не ми харесва.
Виж целия пост
# 588
Хит наистина остана един от малкото магазини, в които има голямо разнообразие, широко е и правят много добри промоции.
Виж целия пост
# 589
Хит са само 2 магазина в София, няма как да го знаят доста от съфорумците.
To за знаене, знаем го. Обаче не ми върви да пазарувам на 10 км от нас. Simple Smile Иначе не е лош магазина, но е удобен за твърде малко хора.
Виж целия пост
# 590
Новият Фантастико в Гео Милев - на ул. "Коперник " е с доста грешки, според първото ми впечатление на бегом. Много осветен, чак бърка в очите ; недостатъчни шкафчета за продукти отвън ; липса на място, където да прехвърлиш продуктите от количката в своя пазарска количка / чанта ; скрити под касите найлонови торби, а пред касата наредени 4-5 вида от по 99 ст. Нямах време да разглеждам детайлно, но и това ми стига, за да кажа, че има пропуски. Цените - малко високи, дори с намаленията и промоциите.
Харесаха ми щандовете за риба и месо.
Виж целия пост
# 591
Някой има ли мнение за насипните бонбони в Била и CBA?
Виж целия пост
# 592
Някой знае ли какво ще е работното време на Била и Фантастико по време на празниците? Кауфланд и Лидъл ще почиват на 25.12.(Което е добре. Да не излезе, че се оплаквам).
Виж целия пост
# 593
Метро ще работи  от 06 до 19 ч.
Виж целия пост
# 594
Има ли някъде Силан на промоция?
Виж целия пост
# 595
Някой знае ли халатите за баня във Фантастико до кога са на промоция ?!!?! Praynig
Виж целия пост
# 596
Някой има ли мнение за насипните бонбони в Била и CBA?
В Била много ми харесаха, в Т маркет също
Виж целия пост
# 597
Скрит текст:
Някой има ли мнение за насипните бонбони в Била и CBA?
В Била много ми харесаха, в Т маркет също

Благодаря за мнението! Когато питах, имах намерение да взема за Коледните празници, но тъй като никой не писа, не се престраших.
Виж целия пост
# 598
В Била са започнали да предлагат продукти на Алнатура, много приятно ме изненадаха.
Виж целия пост
# 599
Някъде да сте мернали добра ютия на промоция...?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия