Била, Пикадили, Метро, Фантастико, Триумф и др. - 9

  • 140 776
  • 739
# 600
Промоцията на филипс и шел? Има два модела, с 50 % намаление
Виж целия пост
# 601
Промоцията на филипс и шел? Има два модела, с 50 % намаление
Да,ама нямам точки  Wink
Виж целия пост
# 602
Промоцията на филипс и шел? Има два модела, с 50 % намаление
Да,ама нямам точки  Wink
тук без точки  Simple Smile
https://fibank.cloudcart.net/
Виж целия пост
# 603
Ел. кана за вода на промоция newsm78
Виж целия пост
# 604
И в Кауфланд има ютия Филипс на промоция тази седмица - 40 лв.
Виж целия пост
# 605
Някъде да сте мернали добра ютия на промоция...?
Тази седмица има на промоция ютия в T-market но не знам колко е добра Simple Smile
Парна ютия с тефлонова плоча “Sapir”
Виж целия пост
# 606
Направило ли ви е впечатление, че прясното мляко "На баба" от  3.2 % масленост  навсякъде по магазините е на старата цена от 2.19---2.29 лв , но е 900 гр, а не килограм ?
Виж целия пост
# 607
Ел. кана за вода на промоция newsm78
в Метро има от утре някаква. Peace
Виж целия пост
# 608
Благодаря  Simple Smile
Виж целия пост
# 609
За електрическите кани се сетих- преди имах пластмасова, сега взехме стъклена- със стъклената го няма странния дъх на гореща пластмаса.
Виж целия пост
# 610
Да наистина, пластмасата мирише гадно, като се загрее, сигурно е вредно...  ooooh!
Виж целия пост
# 611
Аз от много години ползвам пластмасова кана и никога не е миришела водата загрята в нея.
Виж целия пост
# 612
И аз така си мислех...
Виж целия пост
# 613
Каква е каната и колко струва?
От пластмасовата определено има дъх.
Виж целия пост
# 614
http://www.technopolis.bg/bg/Kettles/Kettle-TAURUS-AROA-GLASS/p/823236
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия