Била, Пикадили, Метро, Фантастико, Триумф и др. - 9

  • 140 776
  • 739
# 615
И аз изхвърлих пластмасовата кана, заради дъха на пластмаса. Хресвам и стъклените, но се притесних да взема, заради децата, затова взех такава с иноксов корпус:
http://www.technopolis.bg/bg/Kettles/Kettle-TEFAL-SUBITO-3-KI16051/p/825886
Виж целия пост
# 616
И нашата е с иноксов корпус и досега някакъв специфичен дъх не съм усетила.
Виж целия пост
# 617
И ние имаме такава. Но два месеца , след като я купихме ни я замениха с нова бройка, защото нещо и ръждяса вътре нагревателя. Сега е добре.
Виж целия пост
# 618
Момичета, моят мъж гледал някаква брошура на метро, в която имало филтриращи кани за вода- 2 на цената на 1. Търся в брошурите, но не намирам. Има ли нещо такова или е гледал стара брошура.
Виж целия пост
# 619
Момичета, моят мъж гледал някаква брошура на метро, в която имало филтриращи кани за вода- 2 на цената на 1. Търся в брошурите, но не намирам. Има ли нещо такова или е гледал стара брошура.

Стара брошура е гледал. Някъде в началото на декември бяха тези кани.
Виж целия пост
# 620
Здравейте, някоя от вас да знае дали и в коя Billa има останали тигани Tefal за палачинки? Бяхме днес в Billa-та на България и бяха свършили.
Виж целия пост
# 621
Дали има нейде Маскарпоне на промоция Rolling Eyes
Виж целия пост
# 622
Дали има нейде Маскарпоне на промоция Rolling Eyes

В Кауфланд. 7.99 лв., 500 гр. Марката е Exquisa.
Виж целия пост
# 623
Дали има нейде Маскарпоне на промоция Rolling Eyes
В Лидъл на постоянна цена 250гр. за 3,50.
Виж целия пост
# 624
Дали има нейде Маскарпоне на промоция Rolling Eyes
В Лидъл на постоянна цена 250гр. за 3,50.

в Била до края на месеца 250г са на 3.29лв.  Peace
Виж целия пост
# 625
А маскарпонето в Била хубаво ли е? Защото това от Кауфланд не ми хареса изобщо. Беше някак зърнесто и мазно като растителна сметана.
Виж целия пост
# 626
А маскарпонето в Била хубаво ли е? Защото това от Кауфланд не ми хареса изобщо. Беше някак зърнесто и мазно като растителна сметана.
да, много е хубаво, то е на Granarolo, иначе марката на етикета е Lago Maggiore. По принцип маскарпонето е мазно, все пак е 38-40% масленост, но има някои видове, които все едно имат и рикота вътре или нишесте( по скоро първото) така се усеща на вкус.
Виж целия пост
# 627
Кауфландското беше странно мазно, точно като растителна мазнина.  Peace
Виж целия пост
# 628
 bouquet
Виж целия пост
# 629
Въпреки, че Комисията глоби Т-маркет , веригата продължава да мами. В магазин от веригата пак се опитаха да ме излъжат. На щанда продукта имаше етикет с цена 2.05 лв, а в касовата бележка пишеше вече 3.99 лв. Цената , която следваше да платя на касата беше двойна. Уморих се да следя и съпоставям цените на етикета на щендера и цената в касовата бележка !  Така че, проследявайте цените в касовите си бележки специално в Т-маркет - лъжат на едро !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия