Камъни в жлъчката - 3

  • 135 749
  • 769
# 450
Друг път не ги слушай Wink
Виж целия пост
# 451
Моля споделете от опита си.
При камъни в жлъчката може ли да се яде супа или баница с коприва или други. зелении?
Диета се спазва и няма проблеми, но не е включена коприва и други..
Виж целия пост
# 452
Хапвай по малко и следи да няма болка.
Виж целия пост
# 453
Хапвай по малко и следи да няма болка.
Да, така ще направим. Проба, пък дано да няма грешка. Благодаря за отговора.
Виж целия пост
# 454
Аз съм бременна в 9 месец и днес ме изписаха от болницата след прекарана жлъчна криза. Беше ужасно, боли много. За момента не мога да предприема нищо за жлъчката преди да родя, освен да закрепя положението, за да не получа нова криза. Може ли да ме посъветвате какво може да хапвам, защото се чудя каква храна да си приготвям, а в интернет чета много противоречива информация. В една статия един продукт го дават противопоказен, в друг разрешен.
Виж целия пост
# 455
Прави си каши,пасирани храни,варени..
Леко раждане и здраво бебче bouquet
Виж целия пост
# 456
Това ми го дадоха от болницата, преди да влезна да ме оперират, докато ми се успокои жлъчката. Мен ме дразнеха яйца, газирано, шоколад (макар че само черния ми правеше проблеми) и майонеза. Яж от разрешените храни по малко, защото не се знае твоята жлъчка на какъв кеф е  Wink
Леко бременеене ти желая и пухкав здрав финал  Hug
Виж целия пост
# 457
Благодаря ви  bouquet
Четох доста какво може да се яде, но ми е малко трудно да измисля какво точно да си сготвя като ястия. Сутринта ядох нискомаслено кисело мляко с малко мед, овесени ядки и банан. Снощи майка ми сготви печени бутчета с печени картофи.
А ако ви заболи какви хапчета пиете? На мен ми изписаха 3х1 но шпа и при нужда 21 спазмалгон.
Връщам се да чета темата от началото
Виж целия пост
# 458
Благодаря ви  bouquet
Четох доста какво може да се яде, но ми е малко трудно да измисля какво точно да си сготвя като ястия. Сутринта ядох нискомаслено кисело мляко с малко мед, овесени ядки и банан. Снощи майка ми сготви печени бутчета с печени картофи.
А ако ви заболи какви хапчета пиете? На мен ми изписаха 3х1 но шпа и при нужда 21 спазмалгон.
Връщам се да чета темата от началото
Аз при криза пия 3 х 1 папаверин може с ношпа да се комбинира.
Много помага на гладно на равни части мед и сусамов тахан по 2 чаени лъжички, а е и вкусно Simple Smile
Но аз съм с планова холецистектомия.
Виж целия пост
# 459
Наблятай на червеното цвекло . За много работи е полезно
Виж целия пост
# 460
Забравих да попитам може ли да се консумират ягоди - пресни и на сладко? Чудя се заради семчиците. Знам, че смокините са забранени, предполагам именно заради тях. Затова се зачудих и за ягодите
Виж целия пост
# 461
Не е желателно,но ако много ти се ядат може да ги пресоваш и да прецедиш от семенцата,ще стане като кашичка,но пак ще е вкусно
Виж целия пост
# 462
Сутринта пак получих болки  Tired Този път директно ме заболя в средата между ребрата, където е стомахът. След това ми се приходи по голяма нужда и изпражненията бяха зеленикави с нещо като черни песъчинки в тях. Възможно ли е да са песъчинки от жлъчката?! И дали въобще това е жлъчна криза , след като ми се прихожда по голяма нужда.
Виж целия пост
# 463
Да, възможно е. Моите кризи бяха такива.
Виж целия пост
# 464
Да,възможно е.
Може да си изхвърлила песъчинки или камъчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия