много смело за 2 ро детеза мен е рано е изчакаме година 2
До някъде разнообразие ама и до гуша ми дойде от багажи.
Много щастие ти пожелавам с (поне) две златни дечица! 
Сиянчето геройски издържа, макар че доста й нарушихме ритъма и дълго време й се наложи да будува. Добрушче си ми е тя, само да ми е здравичка 

И аз те поздравявам за смелостта! Аз 9 години не се навивах, а сега малко съжалявам... 
Бебетата не обичат да им се нарушава режима, но пък за такива хубави поводи няма как, сега ще влезнете пак в ритъм 

- Маги плюеше и ревеше. Май нещо не съм направила както трябва. А имам желание и това да приготвям, но не разбирам какво не уцелвам?!? Иначе и мен ме дразнят цените и не само на бебешките храни, а изобщо на всичко бебешко.
Толкова беше шашната милата, не знаеше какво се случва, но пък явно и харесваше, защото като спирахме започваше на пищи
Толкова беше шашната милата, не знаеше какво се случва, но пък явно и харесваше, защото като спирахме започваше на пищи
😜 

Препоръчани теми