Мрън. 
Мисли си, че всичко това е за кратко и ще отмине. После ще си имаш пак спокойно Янче-сладуранче 


С Рая, когато започна стабилно да си стои на крачетата и да прохожда, ползвахме walker за бебе от онези, които се бутат. Там обаче бебчо сам си ходи вече и просто бута walker-а. Още сме далеч със Сиси от този етап.
Ако трябва да съм честна, не е да не се притеснявам, как ще се справим с едно прохождащо /в него момент/ и новородено, но сме щастливи и си повтаряме, че няма да е толкова трудно

.
(иска ми се да започне да сяда и да пълзи за да може да се заиграва сама, че сега съм нон стоп до нея да я забавлявам
Моята сладурана аташе 1-2 пъти седмично преди да започнем с пюретата, но не беше запекана, се га ака през ден 

става супер. Препоръчани теми