

/
като е писано да стане,та даже и без цикъл
Много се радвам и е страхотно деца с близка разлика.Аз съм секцио и ще си почакам поне още година.На моменти си мисля,аз съм луда,как ще издържа....с едно трудно се справям
...а пък с две 

Затова побързах да отида на лекар, за да ми каже дали е проблем, но той ми се смя и каза, че проблеми няма, щом ми се раждало пак

Но сме решили с ММ да не взимаме за сега специални предпазни мерки,ако случайно стане второ дете ще измислим някак как ще се справя.Ако не,след година,година и нещо ще правим ново бебе вече целенасочено 

За сега обаче за беболина няма да взимам проходилка. Ще си крачим за ръце. Днес това малко човече се опита да влезе в пералнята. Отдавна я превлича, но днес беше отворена, залепи се за нея, вътря барабана и по едно време взе да надига крак да се мушка вътре. Много е забавна. а, как се смее като и правим смешки, няма такава радост. Разтапя ме......
Вярно е, че, ако много се движат, ще качват по-малко дечицата
Само да ми е жив и здрав. Препоръчани теми