Дали е каша или пък пюре, ред е на ЮНЧЕТО с лъжичка да яде.

  • 56 586
  • 739
# 495
Здравейте,
Бяхме на консултация. Освен ваксината имаше и кофти изненада - 300гр. надолу с теглото. То не е лошо, ама сега на "дърти години" ще се дохранваме. Ииии съответно, не е пораснал особено. На 8 м. е 67  см. Sad
Катериче, благодаря за отговора, аз въбще не му го давах уокъра. Само си играеше с джаджите отпред.
Ние излизаме всеки ден. И днес карахме баткото на градина при -14°. Колата беше замръзнала и отвътре, няма загряване - ужас. Та и дребчо, и баткото зачервиха носове и бузи. После се разходихме малко по слънчицето и след 16:00 ч пак ще водим батко на карате-е тогава ще е голям клинч, ама...
Виж целия пост
# 496
ppippi, да, без цикъл забременях. Даже се шегувах, че ако го бяхме планирали, мерили, смятали и чакали, сигурно нямаше да се получи. Simple Smile
sisonder мерси за куража. Аз колкото казвам, че се притеснявам, толкова и не е така, защото, когато мъжът ми е тук, той като изключим кърменето, прави всичко и то без да го моля. ПО- скоро се притеснявам, бъдещата кака да не ревнува или да е пренебрегната по някакъв начин... /общо взето всеки ден съм с нови мисли в главата  Joy/
Виж целия пост
# 497
Емили  bouquet като е писано да стане,та даже и без цикъл  Wink Много се радвам и е страхотно деца с близка разлика.Аз съм секцио и ще си почакам поне още година.На моменти си мисля,аз съм луда,как ще издържа....с едно трудно се справям  Joy...а пък с две  Rolling Eyes но няма нищо по-хубаво от децата.Като им видиш усмихнатите муцунки  Heart Eyes
Преди няколко страници точно това питах дали всички имат цикъл,но само Гергамелка се включи.
Сисондер,браво на момчетата ти с измръзнали нослета  Simple Smile
Хубава вечер момичета
Виж целия пост
# 498
О, и аз съм секцио Simple Smile Затова побързах да отида на лекар, за да ми каже дали е проблем, но той ми се смя и каза, че проблеми няма, щом ми се раждало пак  hahaha
Виж целия пост
# 499
Пипи аз нямам цикъл.
Сисондер и ние сме на 8 месеца и 67 см., но се успокоявам, че се родихме в осмия и беше 47 см. Така че Crazy
Виж целия пост
# 500
На мен цикъл ми дойде малко след като Вики стана на 4 месеца.Ама то и кърменето бързо приключи,ако е от значение Sad
Emily_D честито и от мен и браво за куража,макар и непланирано.И аз искам малка разлика във възраста на децата ми,ама като си помисля как ще се справям с две и ме хваща страх.То с едно+университет едва се оправям,да не кажа че не се оправям Blush Но сме решили с ММ да не взимаме за сега специални предпазни мерки,ако случайно стане второ дете ще измислим някак как ще се справя.Ако не,след година,година и нещо ще правим ново бебе вече целенасочено Joy

Вики също почна да креши от два дни,ама така се напъва да крещи че чак преграква.И с един такъв мрънкящ тон го прави,не радостно-пищящо.Реших да кресна и аз веднъж,да види какво е.Ама даже много по-тихо и леко го направих.И то милото ме изгледа очудено и ревна Joy Embarassed
Повече няма да го имитирам явно.
Виж целия пост
# 501
Моят цикъл още го няма и не ми липсва:) все още се кърмим.
Авокадото с какво го смесвате? Мога ли на обяд с някой зеленчук да предложа?!;)
Излизаме всеки ден, защото там се спи повече.
Виж целия пост
# 502
Emily_D, не се притеснявай от ревност, докато каката се осъзнае като личност с потребности и претенции и вече ще е налице бебето. Един ден тя просто няма да си спомня живота без бебето. По отношение на ревността няма по подходяща разлика. Смело и успешно.
Виж целия пост
# 503
ДОБРО УТРО МАМИНКИ!!!

За цикълът-За първи път след лохиите имах цикъл през декември,сега през януари пак имах с 40 дни закъснение.Нещо ми говори,че пак ще започне да си идва редовно,въпреки,че още се кърмим.ЕСТЕСТВЕНО кърменето не е това което беше-6 пъти по 30-40мин. Сега се кърмим сутрин и вечер,и рядко през нощта.

Ще се съглася с думите на МАГИ -разликата ви ще е идеална за децата.На вас ще ви е трудно,спор няма,но за децата ще е добре.Имам 2-ма братя-единият 1г. и 20дни по-малък от мен,другият 2г. и 5м. по-малък от мен.Никога не съм ревнувала/аз не помня да съм го правила,пък и майка ми също не помни да съм проявявала ревност.Даже напротив мислила съм ги за кукли и постоянно съм искала да й помагам да се грижи за тях/ и както е писала МАГИ не помня и не мога да си представя животът си без братята си.
За съжаление ММ се дърпа страшно много за второ дете и ще ми е много трудно да го убедя,но истината е,че и аз не се чувствам готова,на този етап,за второ бебе.Като си представя как бях на легло първите 6м. от бременността,ако ми се наложи пак,но този път с малко дете-кой ще се грижи за него и за мен?От друга страна нямам много време за отлагане-колкото по-голям си,толкова по-трудно става.Но стига с мрачни мисли,ако е рекъл БОГ ще убедя ММ и ще си имаме и друго детенце и всичко ще е "по мед и масло" Praynig

СИСОНДЕР- твоят фъстъчко не беше ли от тежичките? Може и да бъркам!Но идва един момент в който децата спират да наддават главоломно.Ако ти е спокоен и доволен,защо да го дохранваш?Надявам се всичко да е наред и притесненията ти да се изпарят!!!

АЙТАН- КАК Е МАЛКАТА?

РАЛИТО-авокадото съм го смесвала с всички зеленчуци,но откакто давам месо го смесвам само с плодовете.Никола го харесва с всички освен с тиква.

На разходки излизаме всеки ден стига да не вали,защото влагата тук е ужасна.

ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ!!!
Виж целия пост
# 504
Привет на всички! На мен също ми дойде тоя цикъл в Сряда. До сега си живеех спокойно и щастливо без него  Mr. Green Тъкмо си бях запазила час за лазерна епилация и се появи...ама какво да правиш - съдба женска.

Емили, браво на вас! Аз лично не можех да си го причиня и за това децата ми са с по-голяма разлика. Голямата много трудно я гледах, пък и нали все работя, ужас..... Но, при всеки е различно, все пак децата са единственото нещо, което си струва в тоя живот!

Карина вече си крачи много стабилно, даже като се подпре на нещо си стои изправена без да залита. Очаквам съсвем скоро да проходи. За пълзенето, обаче изобщо не се и опитва. И тя ще е като сестра си, ще проходи рано и на стари години ще се учи да пълзи  Laughing
Уолкър имаше каката, ама нещо не го ползваше много.Тя буташе колички за кукли и и беше по-забавно. Имаше и прходилка с коята така се засилваше, че все си мислех че ще се размаже в стената - даже и краката си вдигаше като се засилеше  Joy За сега обаче за беболина няма да взимам проходилка. Ще си крачим за ръце. Днес това малко човече се опита да влезе в пералнята. Отдавна я превлича, но днес беше отворена, залепи се за нея, вътря барабана и по едно време взе да надига крак да се мушка вътре. Много е забавна. а, как се смее като и правим смешки, няма такава радост. Разтапя ме......
Карина всеки ден е на вън, свекърва ми е голям герой, на само така спи по-дълго. Тия наши летни бебета всикнаха да са само на вън и дори и зимата май не ги притеснява. Да са живи и здрави само! 
Виж целия пост
# 505
Момичета, сега се прибирам от преглед на малката и май съм малко притеснена. Пораснала е с 1см от 67 на 68, обаче е спаднала с 300гр от 8150 на 7850. Педиатърката каза да отидем след седмица пак да я мери и тегли. Не знам на какво се дължи това. Не суче по- малко, има едно почти заместено хранене, хапва каши, плодове, зеленчуци, месо... пълни памперсите, играе, весела е, даже е доста активна, не се спира по цял ден... но кантара това показва  Tired
Виж целия пост
# 506
Емили, моето магаре е същата работа - или сваля, или не мърда. Аз се чудех, дали е възможно да е точно от това, че са много активни в момента. Вие какво мислите, дами?
Виж целия пост
# 507
Досега моето момиче не е сваляла килограми, но качва по съвсем малко. Обяснението на педиатърката беше, че е много активна и съответно хаби изключително много енергия в игри. Даже вика представи си го така: човек, който всеки ден спортува, няма как да качва килограми особено много
Виж целия пост
# 508
И аз съм с цикъл от 5тия месец. Съвсем редовен даже и, за мое голямо щастие по-малко обилен отколкото след първото раждане - бях си докарала сериозна желязодефицитна анемия от прекомерно кървене...

Иначе Сиянчето пък добре си качва. Ние си имаме кантарче вкъщи и си я теглим през 5-6 дни. Сега сме 7300 гр., де, да не мислите, че сме се засилили прекомерно  Laughing
Надявам се и вие бързо да преодолеете проблема с килограмчетата  Praynig Вярно е, че, ако много се движат, ще качват по-малко дечицата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 509
Здравейте,
Гери, да моят беше дебелунчо и затова се радвам, че е свалил. Притеснвва ме че не расте (расте много бавно) и че започва да се буди все по-рано и много мрънка когато суче и се бори с мен.
   При нас момента с по-голямата двигателна активност не е на лице, защото е голям мързел. Ще проходи сигурно на 1 и половина Wink Само да ми е жив и здрав.
Коконче, моят убавец беше 46 см в деветия месец, а не сме много дребнички с мъжо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия