
Дори от 3 дни сме на 4 храненета на 5-6 часа пак не огладнява като хората, надявам се да е временно. Оплаках се, хайде лек ден от мен! 





Много бързо да се оправя Янчето!
Захранването не го мисли, всичко ще си дойде на мястото като оздравее детенцето. Още с Рая съм се убедила, че най-добре е да се доверяваме на детския организъм. Когато е болничка и не яде и я заведем на лекар, лекарят ни казва да щадим стомахчето и да не го натоварваме с храна. Сякаш детенце само си знае. И така от бебенце
Хубавото е, че като оздравеят обикновено такъв апетит им се отваря, че много бързо си наваксват



. Отиваме да вземем баткото от градина. Хубава вечер.
успех на изпитите
днес ще давам тиква,дано я поразхлаби малко.
Последния месец сме излизали 3-4 пъти
Препоръчани теми