радвам се, че има раздвижване в темата.
Парковете са доста добре разчистени от снега. Само докато стигнем до тях е малко труднично, но ние сме упорити
Сияна вече разбира, че като я обличаме ще ходим навън и се радва. Вкъщи й става скучно в един момент, а навън зяпааа. Много й е интересно 


Да видим как ще потръгне. Казаха ми, че слагат застройка с кисело мляко и яйце на супата. Аз още не съм захранвала с кисело мляко и белтък, но мисля да започна да давам по малко супичка и да видя как ще е. Все пак ще сме на 9 месеца тогава 


/ ДА наистина започнах диета,НО то е защото ми тежат излишните килограми и се отразяват на здравето ми.Е,ще изглеждам по-добре естествено,но не е това целта ми.И тук да ви се "похваля" днес ми е 23-ти ден от диетата,на 20-тия бях с 6 кг. по-лека.
Само сладката тиква на баба ми яде. Вчера пробвах с оризова каша (бляк, най-безвкусното нещо, което съм опитвала) и като зейна една уста. Набързо сложих и малко тиква вътре да видя как ще реагира и си хапна. Утре ще пробвам да сложа някакъв зеленчук, не толкова сладък и да видим. Иначе хапва 10-15 грама и стиска устни. Цицоманче ми е. Днес бяхме на мерилки и теглилки - 70 см, 9500 гр. Нямам притеснения как наддава.

браво на бебчета дето похапват по-едрички неща. Смления предварително сухар днес се хапна, но слеко нежелание, не беше като пасирана попарата. Като пасирам попарата направо ме чака с отворена уста. Явно още не е готов за по-едрички неща.
не знам как да му помогна по друг начин.
хубав и усмихнат ден!
Ние сме 7350 гр. на 8 месеца и половина. За см. не знам колко е - последният ни преглед беше преди месец и половина, а следващият след половин месец 
Каката беше на училище, а тати гледаше беба, която проспала много голяма част от деня, а през останалото време се е научила да се припълзва напред. Как да не ги обича човек
Препоръчани теми