. Като цяло се развива нормално за възрастта си (почти на 9 месеца е), въпреки че като недоносена трябва да се следи по коригирана възраст, т.е. 8 месеца.
. 
Тя няколко пъти си хапва заешко с ориз и моркови и доста и харесва, днес сложих и малко броколи, лапна първата лъжичка, смръщи вежди и го избута с езика. После реших да и предложа цяло парче, захапа го с нетърпение, усети какво е, и си отвори устата да го чака да падне 
Може пък детска кухня да ви свърши работа малко по-натам, защото си е нормално хапване само с по-малко подправки и по-дребно нарязани продукти
Всичко ще си дойде на мястото, няма детенце, което да не е прояло
Нали кръвната й картина е ок

.Казвам го защото съм с поликистоза и цикъла ми е ужасно нередовен и почнах пак да се вкарвам в старите филми 
моята девойка вече и една лъжица от каквото и да било не иска да яде,дай и само да си суче,направо незнам...голямо захранване,няма що 

Препоръчани теми