лепнала е някое гадно вирусче и тази нощ няма да се спи,навих часовника за през 2 часа да й проверявам температурата, че малко съм се панирала...до сега не е била болна и вечерта я втресе, аз реших че е гърч, тръгнах за болницата
хм хм така сме майките с 1 дете. Хайде лека от мен ще следя тази нощ кой е активен тук и кой спи

. Има го и при нея момента, в който малко след като е заспала се събужда защото изпуска биберона или проплаква, но реагирам ли навреме да дам биберон или водичка сънят продължава. Лека нощ от мен и специално на jeini
В крайна сметка, за никъде не бързам, ще я караме бавно и полека, все някога ще прояде : )



(( 

Изяжда цял и крещи, а понякога и реве за още, мисля че, ако и позволя може и 5 да изяде

луд ли е 1200лв да дам
а и парочистачката може да се ползва за почистване на други повърхности (гледах клипчета). Благодаря за инфото Пилешко
Препоръчани теми