Интериорен SOS /8/

  • 176 493
  • 828
# 240
Включвам се и аз с молба за насока за цвят на хола, както и за размера и разположението на холовата секция, която вече 5 години си чака реда и все още не е купена.
Скрит текст:
Разпределението на хола е следното  в момента - http://aila.snimka.bg/children/obzavejdane.534166.27421008
Преди това дивана беше на срещуположната стена. Съжалявам вече за барплота към кухнята, но там е вграден хладилника.
Това е дивана - http://aila.snimka.bg/children/obzavejdane.534166.26147765
На снимката е все още на старото си място. Подът е с дъбов паркет. Вижда се и сегашният цвят на стените.
Това е кухнята, само тези снимки имам, на които все още е незавършена - http://aila.snimka.bg/children/obzavejdane.534166.21825391
http://aila.snimka.bg/children/obzavejdane.534166.21825385
http://aila.snimka.bg/children/obzavejdane.534166.22544304



Аз си спомням този казус.
Ако решите да изсветлите  кухнята до бяло -с масла, като детската, то  едно топло сиво тип таупе за стени, ще смени картинката.
Ако оставите дивана,  секцията може да бъде тъмно дърво, и не разхвърляна и разчупена, а доста плътна и хващаща цялата стена. Като библиотека.




Виж целия пост
# 241
Аз пак да споделя моите разсъжденя за щорите - искам променливо да пускат светлина и видях тези външни щори, които всяка една ламела се върти. Не знаех за съществуването на тези щори, досега бях виждала само стандартните външни ролетни. Тези ще пазят и от топло и от студено. Няма да задушавам стъклата зимата и да се прави конденз. И като стигнах до цената ..... Още си мисля.
https://www.google.bg/search?q=%D0%B2%D1%8A%D0%BD%D1%88%D0%BD%D0 … D0%BE%D1%80%D0%B8
Виж целия пост
# 242
Някой който ги е поддържал да пише как се чистят Mr. Green
Виж целия пост
# 243
Аз пак да споделя моите разсъжденя за щорите - искам променливо да пускат светлина и видях тези външни щори, които всяка една ламела се върти.
Ако идеята е щората да замести и тънкото, и дебелото перде, може да видиш щори тип "плисе дует". Те имат дебела блек аут зона за нощно време и тънка, светлопропусклива зона за през деня. През средата има лайсна, с която можеш да позиционираш щората така че да е напълно със светлата или тъмната зона, или донякъде тъмно, донякъде светло. Имаше огромно разнообразие на десени и плътност на платовете. Много го мислех този вариант, но в крайна сметка ще сложа блекаут плисе щора и ефирно перде, защото само щори не ми допада много.

Ето как изглежда:





Виж целия пост
# 244
Здравейте, дано ми помогнете. На сватбата приятели ни подариха икона на Богородица, рисувана върху проядено от дървояди дърво, изглеждаща като светците от Средновековието - изпити, бледи и слаби. При преместването в новото ни жилище изгубих тази икона. Искам да си намеря такава, но не откривам. Някой има ли информация откъде мога да си купя такава.
Виж целия пост
# 245
Здравейте, дано ми помогнете. На сватбата приятели ни подариха икона на Богородица, рисувана върху проядено от дървояди дърво, изглеждаща като светците от Средновековието - изпити, бледи и слаби. При преместването в новото ни жилище изгубих тази икона. Искам да си намеря такава, но не откривам. Някой има ли информация откъде мога да си купя такава.

Далеч от специалист в областта съм. Само за мебели знам такива техники.
Неудобно ли е да питате приятелите?

Питайте тук например:
https://www.facebook.com/atelie.vaya
Виж целия пост
# 246
Аз се включвам с питане каква форма на масата е най-подходяща за моята кухня.

Отдолу публикувам три варианта - кръгла с диаметър 90 см, правоъгълна 80 на 120 и квадратна 90 на 90 см. Програмата, с която съм направила проекта, е безплатна, съответно нямам много опции да играя с цветове и форми на шкафовете, но всъщност въпросът ми касае само и единствено размерите и формата на масата. Шкафът под прозореца е по ред причини наложително да остане точно там.

Правоъгълна маса 120 на 80
https://planner5d.com/view/?key=4de15cd9c169fe3934fcc34208316a55

Квадратна маса 90 на 90
https://planner5d.com/view/?key=94fb719bc2d620a67b46fcfd7434343f

Кръгла маса 90 диаметър
https://planner5d.com/view/?key=8736d430b37666cdb5e5444eee1e1e35

Може да кликнете за 3D изглед (бутонът е от дясно на проекта).
Виж целия пост
# 247
Браво на вас Макарон!
Все пак шкафа не може ли да отиде  на стената до кухнята? Така е като отцепено лего.
Квадратната маса не е добре.
Кръглата е чужда, понеже е натрошено пространството и без това ,няма нужда от други форми.
Може би  правоъгълната е най-оптимална.
Виж целия пост
# 248
Според мен най-подходяща във вашия случай е правоъгълната маса.
Виж целия пост
# 249
Откакто сме с кръгла ми изчезнаха синините по краката.
Изрежете си плот на "маса" от картон и пробвайте как изглежда в самата стая.
Виж целия пост
# 250
Хех, papi6, да , и това е вярно. И винаги има място за още един:)
Аз нещо такова мислех:

https://www.facebook.com/622546811191845/photos/a.82466973764621 … ype=3&theater

Виж целия пост
# 251
Шкафът наистина няма опции да мърда по обективни причини, иначе и на мен ми вади очите. Утре ще проиграя постановката на масата с кашоните, в които бяха кухненските уреди, лошото е, че шкафовете още не са монтирани, та ще е тренировка на сухо.

Сърдечно благодаря за мненията, ще покажа снимки на финала, дори да не ми се получи съвсем добре - това ми е първият интериорен опит. 
Виж целия пост
# 252
Здравейте, търся такава маса - разтегателна и повдигаща с газов амортисьор. Зная за италианските такива, които са над 1000 лева, но това прилича на по-бюджетен вариант. Дали знаете от къде може да се намери такъв по-евтин вариант? Благодаря!
Виж целия пост
# 253
Няма. И аз търся.

Много често се налага в нашите пространства необходимост от такава.
Това има иначе. Ама малко са ми дървени.
http://www.mebelibanko.com/%D0%94%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0/ … D0%B0%D0%BD%D0%B0

https://www.youtube.com/watch?v=CY4RyixKlS8

http://valsodar-valsodar.blogspot.bg/2012/10/blog-post.html

И това, без разтягане:
https://videnov.bg/%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D0 … D1%81%D0%B5%D1%82



Аз обмислям разработка на един вариант за производство,защото често ми трябва.
Виж целия пост
# 254
Здравейте, дано ми помогнете. На сватбата приятели ни подариха икона на Богородица, рисувана върху проядено от дървояди дърво, изглеждаща като светците от Средновековието - изпити, бледи и слаби. При преместването в новото ни жилище изгубих тази икона. Искам да си намеря такава, но не откривам. Някой има ли информация откъде мога да си купя такава.

Далеч от специалист в областта съм. Само за мебели знам такива техники.
Неудобно ли е да питате приятелите?

Питайте тук например:
https://www.facebook.com/atelie.vaya


Благодаря за линка, ще проверя. Относно приятелите - сватбата ни беше преди 19 (!) години, така че едва ли ще могат да ни кажат откъде е купена и едва ли ще съществува мястото още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия