Резултат при болест на Даун 2?

  • 155 976
  • 753
# 465
Герда, кураж!
Виж целия пост
# 466
Герда, чувала съм за методи за преимплантационна диагностика. Не знам дали в България правят такива, знам само че в световната практика го има.... защо не се поинтересуваш....
Виж целия пост
# 467
Не успяваме с пид в България.
 От безисходица опитвам да забременявам естествено, но бебче два пъти  е болно и се отчайвам, какво да предприемам.
Виж целия пост
# 468
gerda1, виждам, че в местоживеенето ти пише London", там нямат ли традиции в пид? Турция евентуално?
Виж целия пост
# 469
Вложихме доста средства и време за инвитро с пид в България.
А сега съм обезверена, наближавам пределна възраст - твърде скоро прекъсвах втора бременност заради болно бебче и емоционално не съм в готова да взимам решения.
 В главата ми е каша, безисходица и отчаяние. Безсилие.
Виж целия пост
# 470
 Hug
Не знам просто какво да ти кажа.
Според мен първо се възстанови физически, после започни бавно с опитите за емоционално възстановяване, подреди мислите си и чак тогава вземи решение за посоката, в която ще поемеш.
Виж целия пост
# 471
Здравейте!
Искам да споделя с вас и да изкажете своето мнение
В 12 г.с  съм вчера ходих на фетална морфология и ми казаха че носната костица е малка и трудно забележима и това можеби  е признак за синдром на  Даун реших да правя Пренатест
Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем
Виж целия пост
# 472
Потърси и друго мнение.Задължително от дипломиран тесен спициалист по Фетална медицина.
 Защото само по себе си една костица не е достатъчна, може бебето да е чипоносо.
Виж целия пост
# 473
Мака, препоръчвам ти д-р Марков от "Марковс център" в София. Друг вариант е д-р Виолета Стратиева от Медицински център "Света Петка", София. Дано всичко да е наред!
Виж целия пост
# 474
Пренатест е добър вариант...аз бях точно така ...в клиниката я видяха..втория  доктор каза ,че нямало такова нещо.Направих хорионбиопсия и за съжаление резултата се потвърди Sad.Дано при теб не е така...стискам палци..
Виж целия пост
# 475
Здравейте
Днес правих пренателен тест (НИПТ)
след една седмица ще имам резултат силно се надявам всичко да е наред
тази седмица ще е най кошмарната ми
благодаря за подкрепата ви
Виж целия пост
# 476
Мака, успех! Вярвай и се моли!
Виж целия пост
# 477
И а ти стискам палчета. Да пишеш резултата, че те мислим.
Виж целия пост
# 478
благодаря ви момичета
в понеделник ще имам резултат и ще ви пиша
вярвам че всичко ще е наред
Виж целия пост
# 479
Успех, да дано всичко да е наред!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия