Не я харесвам, тая Ганга и туйто!
Грам разум не влага в действията си !! ... Забърка кашата, а сега вади душите на първите хора, който се държат с нея като с човек
Не я харесвам, тая Ганга и туйто!
Грам разум не влага в действията си !! ... Забърка кашата, а сега вади душите на първите хора, който се държат с нея като с човек




Не е права
Та те я приеха в дома си, гледат я като писано яйце, областният управител се занимава със случая й, а тя недоволна
Не е права
Та те я приеха в дома си, гледат я като писано яйце, областният управител се занимава със случая й, а тя недоволна
Тежестта е там, но прекалената еднотипност е в неин ущърб спрямо останалите по-развити и комплексни характери. И в техните истории имаше много мъки и страдание, но образите им бяха портрирани другояче. Не бяха толкова еднообразни като цяло, докато при Ганга е same old story since day one. Въпреки това не мога да отрека, че имаше някои сцени с нейно участие, които ми се понравиха. Например във вчерашните епизоди, когато искаше благословия от Кало и й каза, че я чувства като своя майка, беше безспорно силен момент. И все пак докато не последва по-осезаем character development, ще ми е някак по-скоро безразлична и няма да проявавям нито симпатия, нито неприязън към персонажът й. Да речем, че критиките й към Джагдиш по повод отношението му към Гаури, са едно добро начало да излезе от сивотата и да придобие малко повече самоличност (ако мога така да се изразя) и някакъв колорит. 
Щом я видях като влюбена гимназистка, значи смело мога да кажа, че вече съм видял всичко. 
Я пак?
Я пак? 


Не вярвам да оцени жеста на Джагдиш, ама грам. 
Препоръчани теми