"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - индийски сериали по Нова

  • 107 427
  • 753
# 645
Искам Ганга за снаха, да ме масажира. Joy
Виж целия пост
# 646
Какъв е проблема с този запис? По-скоро излага Сурав, отколкото Санчи като жертва  ooooh!  Ананди и тя големия спец по смартфони  Mr. Green
Виж целия пост
# 647
Ама и тоя намерил с к'во да я заплашва, ще и праща записа като заплаха, без да се усеща,че става за доказателство.
Виж целия пост
# 648
Здравейте пипъл .Искам да питам понеже разглеждах уикипедията на булката и пише ,че Ананди и Калияни умират вярно ли е  ooooh! Нещо като гледам от утре започва новия сезон на булката от които изцяло са махнали всички стари герои и т.н . Някой ще ми обясни ли какво става в епизодите в Индия >
Виж целия пост
# 649
Да вярно е.От понеделник 25.04. в Индия започват сериите със скок във времето 15 г.Дъщерята на Ананди след смърта и е осиновена от семейство което имат и родна дъщеря,но щели да обичат повече Нимболи от което дъщеря им се озлобява и я намразва/прилича ми на Кармата/.Става лекарка.Брат и е изгубен и тя го търси.Във фейсовете чета коментари,че се ядсват,че след като е осиновена нали носи фамилята на осиновителите си и не било справедливо,че Шив не заслужавал това и т. н. неща от този род.
Виж целия пост
# 650
Добре а в тия последните епизоди в които Калиани и Ананди умират Джагдиш и Ганга няма ли ги вече в сериала,те късе остават?
Виж целия пост
# 651
Аз преди следях епизодите в Индия,ама напоследък нямам време да следя какво става и съм изгубила всякаква информация  ooooh! Та защо Ананди и Калияни умират  ooooh! и защо правят изцяло нова история на сериала  Thinking А и Санчи за Вивек адвоката ли ще се омъжи ,че нещо съм назад с материала и до кой епизод сме стигнали в България  Thinking 
Виж целия пост
# 652
Да, Санчи се омъжва за Вивек, след като той разкрива, че брат му лъже, в последния момент на процеса. По този начин той се опитва да компенсира вредите, които са й нанесли. Цялото му семейство е против Санчи и се опитват дъгто време да й навредят
Виж целия пост
# 653
Това ми харесва в Индия, ако е вярно де, че  делата им се гледат веднага и решения се вземат на момента, не като при нас да ги влачат с години и накрая да оправдават изнасилвачите и убийците.  Peace
Умната Ананди как не се сети да възстанови паметта на повредения телефон на Санчи и да блесне , че трябваше адвоката да свърши работата  Mr. Green
Виж целия пост
# 654
Е ама ако бяха дали шанс на Ананди да се прояви как щяха да сватосат Санчи с адвоката. За неговите родители нямам думи. Един е той Сурав и няма като него.
Много гадно това, че изкараха Ману болен, ама така е то при толкова серии вече се чудят какво да измислят.

Виж целия пост
# 655
И защо остригаха детето?

Аз случайно попаднах в ютуб на погребението на бабата и две-три серии след това, само Ананди ми беше позната от всичките присъстващи.Па някакъв циганин изби всички присъстващи на погребението, па я стреля и Ананди, преследва я, гони я с джип.Тя простреляна, бяга с две деца, момче и момиче.
Виж целия пост
# 656
То и Калиани като Стефани Форестър сигурно гони 100 години в сериала Mr. Green

Адвокатът защо пък напусна собственото си жилище, ама че нагли родители има  ooooh! Баща му как веднага се съгласи, синът му да напусне, а не той да се изнесе  #2gunfire Sick ooooh!
Виж целия пост
# 657
От понеделник 25.04. в Индия започват сериите със скок във времето 15 г.

Ехе, нов такъв? Grinning Колко станаха вече, 60 години?  Joy И като си спомня, че в епизодите с Пратюша, тъкмо около сюжетната линия с гуру Карманант и Аша показаха един календар, според който това е 2011 година... Значи след последния скок трябва сме далеч, далеч в бъдещето, та дано покажат и летящи автомобили.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 658
Аз видях само жега, суша, прахоляк,пустош, мизерия.

А в Моята карма кога ще скачат пак напред?
Виж целия пост
# 659
Иначе е много странно, че убиват Ананди. Много, много изненадващо, или поне за мен. Очаквах да царува вечно в сериала. А Торал и тя ли изчезва или са й намерили нова роля? Явно рейтингът е паднал съвсем ниско, щом променят концепцията, историята и каста по такъв радикален начин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия