Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 451
  • 920
# 300
Е, а Кичка от какъв зор беше във ВБ?  Laughing
Липсва им медийно внимание на повечето Grinning .
Виж целия пост
# 301
Ернестина ще изпадне в истерия след малко, явно не може без да смуче никотин
много тегаво интервю

Аз я гледах днес при Гала.
Тази една реклама за матраци не може да направи, ама 30 главни роли имала, златна роза и т.н ...
Бездарна и злобна тутунджийка!
Дори и не искам да си я представя какво говори и как изглежда, когато не я снимат камера.
Ето, това е моето впечатление за нея от участието ѝ в това предаване.


 

 
Виж целия пост
# 302
Никога не ми е била ясна логиката на ББ, кой кога отива на елиминации  Mr. Green

До когато им е платено. Йоанна е взела най-малко пари - излиза първа.  Mr. Green

Тя каза че е взела 100 000 лева.
Взела ли ги е, сънувала ли ги е ....
Виж целия пост
# 303
Никога не ми е била ясна логиката на ББ, кой кога отива на елиминации  Mr. Green

До когато им е платено. Йоанна е взела най-малко пари - излиза първа.  Mr. Green

Тя каза че е взела 100 000 лева.
Взела ли ги е, сънувала ли ги е ....
Да бе. Тия да ги разказва на баба си.
Виж целия пост
# 304
В предаването днес, Евгени говореше за някаква жена, с която се е разделил и е можел да има дете от нея през 1997г... За кого говореше?
Виж целия пост
# 305
В предаването днес, Евгени говореше за някаква жена, с която се е разделил и е можел да има дете от нея през 1997г... За кого говореше?
newsm78 Май за Людмила Живкова говореха тогава.
Виж целия пост
# 306
В предаването днес, Евгени говореше за някаква жена, с която се е разделил и е можел да има дете от нея през 1997г... За кого говореше?
newsm78 Май за Людмила Живкова говореха тогава.
Тя е умряла през 70-те Laughing
Виж целия пост
# 307
1981 г. е умряла Людмила Живкова.
Виж целия пост
# 308
[[/quote]Поразрових се из нета и това което намерих е,че е имал 8 години връзка с Бистра Маринкева, пианистка, дъщеря на пловдивски заможни интелектуалци.Предполагам,че е тя.
[/quote]
Цитирам  Димана_78  bouquet

Говореха, че била директор в училище, основано от Людмила Живкова.
Виж целия пост
# 309
В събота по STAR TV започва BİG BROTHER TÜRKİYE по  STAR TV от 20.00ч, първи сезон.

Виж целия пост
# 310
Бистра Маринкева е пом. директор в италианския лицей в Горна баня.
Виж целия пост
# 311

Мега тегавия  ББ ... а подбора е "От скучен , по - скучен "



сряда е а има 20 стр. едва Mr. Green
Виж целия пост
# 312
Ето я въпросната Бистра, която между другото и много го е обичала.

Редактирам, явно си е защитила снимките. Колкото и да се опитвам да сложа един линк от все излиза нещо друго.   
Виж целия пост
# 313
аз Бистра не виждам?! само младата Диана
Виж целия пост
# 314
Мисля,че това е въпросната Бистра Маринкева

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия