Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 470
  • 920
# 225
Ваня Ч. ли свързваха с Кеш Кредит. Сега гледах тяхна реклама и гласът зад кадър ми заприлича на този на Н. Кънчев.
Йоана ми е симпатична. Харесва ми чувството и за хумор. Не ми харесва само кривенето на лицето.
Виж целия пост
# 226



Ерна е пълен боклук, а след изказването на мъжа й за Люси, вече и него не понасям. Поклон пред баща му!!!
Виж целия пост
# 227


може би, да, но знае ли човек
но обясняваше защо ходела несресана по 6 дни в седмицата, защото фризьрът и идвал във вторник преди мисиите, а в мисиите все ги заливали с пумии и се къпела по 3 пъти след това 
Виж целия пост
# 228
Олеле, Йоана била станала любимка!На кой?Защо като е любимка я изгониха?
Виж целия пост
# 229
мда, много е неадекватна и тя, не успя да ме издразни много, де  Mr. Green
Виж целия пост
# 230
Добре де, ако Боби е бил с 3 точки, пак е можело да бъде на елиминации, защото другите двама бяха само с по 1 точка. И този момент в шоуто си остава неясен - понякога изкарват на "сергията" по четири, че и по пет човека, друг път само по двама-трима. Пак неясни и размити правила.
Доколкото аз им разбирам от регламента, е така - първите трима с най-висок вот отиват на елиминации. Но ако има напр. един с 5 точки, двама с 4 и двама с 3 точки, то отиват и петимата на елиминации. За вчера бяха само двамата /Къци и Евгени/, защото имаше служебно номиниран /Йоана/. Поне моята логика е такава  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 231
Никога не ми е била ясна логиката на ББ, кой кога отива на елиминации  Mr. Green
Виж целия пост
# 232
Ерна е пълен боклук, а след изказването на мъжа й за Люси, вече и него не понасям. Поклон пред баща му!!!

Какво е казал за Люси?
Виж целия пост
# 233
Никога не ми е била ясна логиката на ББ, кой кога отива на елиминации  Mr. Green

До когато им е платено. Йоанна е взела най-малко пари - излиза първа.  Mr. Green
Виж целия пост
# 234
Никога не ми е била ясна логиката на ББ, кой кога отива на елиминации  Mr. Green

До когато им е платено. Йоанна е взела най-малко пари - излиза първа.  Mr. Green


По тази логика Евгени трябва да стои до края  Mr. Green

Имах предвид, че може би Боби също трябваше да бъде на елиминации с неговите 3 точки  Peace
Виж целия пост
# 235
Къде я гледате Ернестина?
Виж целия пост
# 236
при Гала
Виж целия пост
# 237

Този епизод ли е, или последният, който е качен преди 4 часа:

http://play.novatv.bg/programi/na-kafe/678216?autostart=true
Виж целия пост
# 238
имаше и вчера и днес даваха продължението от вчера
Виж целия пост
# 239
След като ви изчетох се радвам, че не гледах интервюто с Ернестина. Така ме натоварва  тази жена като я гледам колко неестествено и неискрено се е държала в Къщата. Предпочитам да гледам и общувам с хора като Евгени, който си е такъв, какъвто си е, отколкото такова двулично поведение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия